Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Основні правила спілкування по мобільному телефону

Ера інформаційних і комунікаційних технологій, яка успішно продовжується вже друге століття і розвивається зі швидкістю світла, прагнучи полегшити життя цивілізованого населення планети і виконати мрії кожного її жителя, буквально з к4аждим модним сезоном пропонує прогресивно мислячій поколінню, яке тепер точно знає, що неможливе дійсно можливо, чергові тренди. Спочатку доступні тільки зоряним кумирам, політичної та економічної еліти, наукової інтелігенції і так званої золотої молоді технічні новинки є предметом розкоші і ознакою престижу,проте досить швидко досить швидко ці дивовижі входять в ужиток обивателя з середнім життєвим рівнем.

 

Так сталося і з мобільним телефоном, без якого всього двадцять років тому прекрасно себе почували люди зрілого віку, а сьогодні не мислять життя навіть першокласники. Тому очевидно, що стільникові телефони,які вдосконалюються швидше сарафанів і босоніжок, а тому і змінюються частіше горезвісних рукавичок, на сьогоднішній день є необхідністю, незамінним атрибутом енергійного життя божевільними темпами, в якій професійна затребуваність і особисте благополуччя, всебічна самореалізація і внутрішня гармонія залежать безпосередньо від підтримуваних зв'язків. Тому 21-ий століття можна з упевненістю назвати не тільки епохою високих технологій, а й активного спілкування, природно, за рахунок комунікацій - насамперед, мобільного (вже не домашнього, робочого, стаціонарного) телефону,соціальних мереж в Інтернеті і т.д.

Відповідно, нова сфера і методика спілкування природним чином породжує конкретні норми. На сьогоднішній день одним із актуальних для наукового світу і хвилюючим зайняту громадськість питанням є мобільний етикет,правила якого повинні чітко дотримуватися всі користувачі мобільного зв'язку - абоненти та оператори, щоб не порушити звичних хід повсякденного життя, подійність якої відтепер залежить від простого і багатофункціонального, компактного, комфортабельного, місткого, чутливого (у разі сенсорної панелі), надійного, відданого і відповідального супутника життя, радника і посередника в справах кар'єри і особистих відносин, який завжди нагадає про плани, клопотах, події і дозволить почути улюблений голос за сотні тисяч кілометрів ... Однак, щоб не потривожити людину, не відвернути від серйозних думок і важливих справ ,варто знати правила спілкування по мобільному телефону.

1.Час дзвінка. У даному питанні варто покладатися на звичні норми етики розмови по стаціонарному телефону: дзвонити дозволено з 8.00 до 21.00 (якщо адресат має маленьку дитину або проживає з серйозно хворою людиною похилого віку, якого здатний потривожити вечірній дзвінок та спілкування,то період переговорів обмежується 20.00), також не варто бути нав'язливим в плані тривалості дзвінка - досить почекати 5 тривалих гудків: якщо людина не зняв телефонну трубку, значить зайнятий і передзвонить сам пізніше (звичайно ж, екстремальні ситуації і питання життя і смерті стають винятком з правил).

2.Раціональність побудови розмови і витрата часу співрозмовника. Незважаючи на ймовірний безлімітний тариф або значний заробіток адресата, неввічливо (а тим більше дорого - у разі платних переговорів) розмовляти так би мовити «про все і ні про що» годинами на проліт, тому що у людини, вихованість і скромність,делікатність і добродушність якого не дозволяють різко перервати бесіду, можуть бути важливі справи (професійні обов'язки або домашні клопоти), від яких проблеми, скарги адресанта можуть істотно відволікати і затримувати; крім того, тривалі бесіди по телефону помітно стомлюють, розслаблюють,
знижують працездатність і провокують втома, неспокій, за винятком, звичайно, натхненного спілкування закоханих сердець.

3.Начало розмови. Поза всяким сумнівом, бесіду будь-якого характеру (ділового, романтичного, дружнього, сімейного, побутового, корпоративного і т.д., невимушеного, офіційного, райдужного або трагічного і пр.),за допомогою різних пристосувань слід починати з вітання (якщо дзвонять в перший раз, обов'язково представляються, а вже після викладають мета переговорів і джерело інформації про номер телефону). Мобільний же телефон висуває додаткову вимогу: потрібно поцікавитися у адреси, чи зручно йому за часом, місцем положення,роду зайнятості говорити в даний момент (що, згідно з дослідженнями, найчастіше роблять турботливі жінки, а не сконцентровані на своїх проблемах чоловіки), якщо ні - слід передзвонити в зазначений час (з етики телефонного спілкування - в найближчу годину, тим більше є розмова має серйозну основу).

4.Обстоятельства розмови. Адресант,завідомо знає тему майбутньої розмови і продумати її хід розвитку, повинен враховувати доречність розмови. Тобто не гарно вирішувати питання особистого характеру, з'ясовувати стосунки з чоловіком в громадському місці (наприклад, у транспорті, магазині, лікарні, аптеці) - ні до чого себе принижувати і ганьбити,адже в натовпі може виявитися знайомий чоловік, який поширить плітки. Аналогічно не варто з міркувань конфіденційності задовольняти цікавість колег, однокурсників, сусідів - бажано поговорити окремо, спокійно і без зайвих слухачів.

5.Разговор в освітніх і культурно-просвітницьких, розважальних установах.У період занять у школі, вузі, на факультативних секціях (спорт, іноземні мови, види мистецтв, репетиторство і т.д.), так само як і на протязі вистави, фільму, виставки, конференції, трапези в кафе, ресторані, відпочинку в клубі заради загального блага бажано відключати мобільні телефони. Якщо ж людина дуже зайнятий,з обов'язку служби відповідає за життя людей (скажімо, лікар, рятувальник), а також має маленьку дитину, допустимо встановити на належний час беззвучний режим, щоб не перешкодити оточуючим і не відволікати себе від захоплююче-пізнавальної діяльності, що також дозволить відразу ж без поглядів докору і обурення приймати і відповідати на повідомлення.

6.Мобільний телефон у поїздці. Категорично заборонено в цілях загальної безпеки (фізичної та психологічної) вести переговори по мобільному телефону водієві за кермом, який, навіть дивлячись на дорогу, може унаслідок надмірної емоційності і відволікання думок, недостатній концентрації уваги збити пішохода,не помітити перебігати дорогу тварина або стати причиною автокатастрофи. Також не бажано розмовляти по телефону в далеких поїздках на автобусі, поїзді, кораблі і перельотах, що може порушити особистий простір попутників.

7.Тональность розмови.Ввічливим актом стане помітне зниження висоти голосу під час переговорів по мобільному телефону, що, по-перше, налаштує співрозмовника на іншому кінці дроту на спокійну і затишну атмосферу, а по-друге, гарантує конфіденційність.

8.Переговори по стільниковому телефону в присутності співрозмовника.У століття спілкування безпосереднього і за допомогою технічних елементів дуже поширені ситуації, коли людина вже спілкується в рамках ділового рандеву, доброзичливої ​​зустрічі або романтичного побачення, коли раптом дзвонить телефон або надсилає повідомлення.
Жестом ввічливості стане запитати дозволу у співрозмовника відповісти на дзвінок або повідомлення і вибачитися за несподіване, але вимушене переривання бесіди.

9.Пропущенние дзвінки. Щоб запобігти безглузду сварку не варто ні починати, ні закінчувати бесіду звинуваченнями співрозмовника в тому, що він (вона) вчасно,відразу не відповів на дзвінок або не передзвонив - ці моменти не настільки важливі, тим більше що ввічлива людина сам вважатиме за потрібне делікатно пояснити причину не прийнятих викликів.

10.Сігнали дзвінка. Поза всяким сумнівом, кожна людина вільна у своєму виборі жанрів кіно, музичних напрямів, письменників, кумирів і т.д.,проте з поваги до оточення (скажімо, членам сім'ї, колегам, однокурсникам, однокласникам, друзям) бажано ставити на виклик позитивні мелодії, які не викликають агресії, апатії, обурення, презирства і т.д.
Хоча улюблений рінгтон сьогодні є одним із способів самовираження особистості та прояву її індивідуальності (або виявленням статусу, смаку), що і оточення зобов'язана поважати і приймати.

11.Аксессуари мобільного спілкування. У людних місцях (скажімо, громадському транспорті, лікарні, торгових центрах, на вокзалах і т.д.) Зручно і обгрунтовано використовувати для якісно і зручного для оточуючих спілкування навушники-гарнітуру.

12.Телефонние номеру. Неодмінною гідністю мобільного зв'язку завжди вважалася конфіденційність номери (інакше кажучи, в ідеалі жодна державна служба і стільниковий оператор не повинні знати особистість, що ховається за набором цифр,якщо людина добровільно не назве себе, скажімо, при працевлаштуванні, знайомствах, вступі до навчального закладу і т.д.); ніхто не має права без дозволу абонента давати номер його телефону.

Таким чином, як бачимо,основні правила спілкування по мобільному телефону досить прості і невимушені і спрямовані виключно на забезпечення комфорту фізичного і психологічного всіх і кожного користувача стільникового зв'язку, а також запобігання обмеження персональної свободи і порушення особистого простору. Хоча практика показує, що люди,які не розлучаються з коханим телефоном навіть в сауні, ванній кімнаті, туалеті і в ліжку, самі того не відаючи, обмежують свою свободу і вже стали залежні і об'єктами маніпуляція красиво оформленого набору проводів, що привабливо грає і спокусливо сяє,
скрашуючи у веселкові кольори повсякденне життя насправді глибоко самотньої людини, який дуже чекає дзвінка ...

Додати коментар


Захисний код
Оновити