Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як себе вести якщо на роботі є заздрісники

Всі знають про те, що ще з маленького віку всі діти люблять один перед одним хвалитися, а інші просто не можуть не заздрити. Ми всі колись хвалилися про те, у кого краще лялька чи машинка. Далі починалися сльози, крики, образи, а іноді й доводило до бійок. Природно, що кожна дитина висловлювався по-різному, але в підсумку суть залишалася одна. Року пройшли, а заздрісники далі нас оточують. Тепер вони переживають вже точно не через ляльки, тепер вони нам заздрять на роботі, вдома, скрізь. Людині, яка нас навіть не знає, може щось здатися для нього недоступним і тим самим позаздрить вам.

Заздрість буває різною. Деякі люди у відкриту говорять, про ступінь і причини своєї заздрості. При всьому цьому зла вони не бажають. Ось коли заздрість буде чорною, тоді буде куди гірше. Особливо зле буде, якщо такі люди будуть оточувати вас на роботі. Як поводитися в такій ситуації, щоб вони вам не нашкодили, буде складно. Адже заздрити можуть навіть ті, хто щодня спілкується з вами, і з ким доводиться перетинатися по кілька разів за день. Як же себе в такій ситуації вести?

Щоб себе уберегти і в підсумку дізнатися, як повести в ситуації, що склалася, якщо у вас на роботі з'явився заздрісник, доведеться дізнатися справжню причину з'явилася заздрості, а також дізнатися про всілякі важелях тисняви на них. Не забувайте про те, що по своїй фактурі люди вже заздрісні. Іноді ви, самі цього не знаючи, заздрите, але цього не показуєте або просто тисніть в собі виникло почуття. Такі дії завжди похвальні, навіть у той момент, коли ви побачили що, хтось вам позаздрив (але зовсім не намагався нашкодити), а взяв, навпаки, для себе приклад і намагається стати краще. Справа буде гірше, якщо люди будуть дивитися, на гарну сім'ю у вас, машину, будинок і на те чого ви домоглися на своїй роботі. Від таких людей в колективі необхідно вміти берегтися. Від таких індивідуумів на роботі відгородитися повністю ви, звичайно, не зможете, адже вам з ними доводиться працювати. Але у вас завжди є вибір, щодо поведінки по відношенню до них. Зробіть так, щоб шансів у них образити вас просто не було, а особливо нашкодити.

У світі існує пару головних правил, які можуть пояснити про те, як себе вести з такими людьми. Спочатку, вам доведеться навчитися особливо не розказувати. Якщо ви, по суті, дуже відкрита людина, завжди будьте обережними і думайте про те, що ви їм говорите. Оголошувати про те, що вам дали надбавку або похвалив шеф всім не можна. Вам необхідно якомога менше розповідати про себе, щоб нікому не було відомо про особисте життя, або відносинах з коханим. Варто пам'ятати про те, що всі заздрісники заздрять не тільки з причини, що пов'язана з роботи, а з причини того, що ви - звичайний щаслива людина. Якщо у вас щось не вийшло або щось сталося, вже про це скаржитися всім підряд не варто. Вони, як ніхто інший, використовують це проти вас. Бути непомітною і сіркою при цьому не варто (не потрібно бути постійно в боязні, що вам хтось позаздрить). Те, що вас оточують заздрісники, не дає їм права змусити вас їздити в трамваї і доношувати обноски, адже можливість купити одяг вашої улюбленої фірми або відвідати косметолога, а також приїхати на роботу на своїй машині у вас є. Просто не робіть все через міру. Якщо ви будете хвалитися постійно перед співробітниками своїми обновками, якщо вони тим більше не можуть такого дозволити, то вони вже точно будуть вам заздрити і злитися. Вам потрібно бути завжди адекватним і нормальною людиною, який буде себе поважати і не забувати про інших. Якщо ви побачили, що хтось зробив добре поставлене завдання по роботі або купив шикарне плаття, завжди буде доречним похвалити його. Тут головне - щирість. Якщо вони відчують фальш з вашого боку, вони це точно відчують, і тим самим дратуватися, і в підсумку позаздрять того, що є у вас. Страшного і поганого в тому, що ви в чомусь успішнішим їх, немає. Набагато гірше, якщо це все ви будете виставляти на показ так, щоб це в'їдається в очах у тих, кому це недоступно.

Деякі із співробітників іноді думають, про те, що вам вдалося домогтися всього через ваших зв'язків або зовнішності. Природно, тим самим вони починають вам заздрити чи злитися, адже вони не можуть добитися таких же результатів (зв'язку немає і зовнішність так собі). Якщо це далеко не правда, давати наговорювати на вас не варто. Ви маєте всі права на те, щоб пожинати плоди, адже ви всього добилися своєю працею. Нехай знають про те, що того чого ви домоглися, ви домагалися стільки-то років. І що машина не подарунок і парний і серйозна праця за останні роки. А все похвали і зарплату ви отримуєте зовсім не ховається зовнішність. Просто коли вони розважалися, ви в цей час читали і освоювали свою професію більш професійно. Нехай вони будуть знати, що у вас це все не по везінню. Тут головне стежити, щоб у підсумку це не виглядало жалюгідним виправданням. Поводитися так, немов ви за щось відчуваєте провину, не варто. Принижувати в очах інших себе теж не варто. Намагайтеся і далі, адже ви ж не даремно старалися. Якщо вони не хотіли або не могли чогось зробити, в цьому тільки їх вина. Якщо вони цього захочуть насправді, вони це можуть в два рахунки виправити.

Добрий і хороший людина насправді може спокійно від заздрості відгородитися. Природно, що деякі все одно продовжуватимуть косо поглядати у ваш бік, але більша частина буде заздрити, тільки по-білому. Ваші колеги і друзі завжди будуть згадувати вашу бесіду, і знати про те, чого ви досягли. Хизуватися тим, що у вас є, не треба. Завжди намагайтеся поділитися і допомогти хорошим друзям. Вони, як ніхто інший, вас будуть захищати, і підтримувати проти чорних заздрісників. Постарайтеся, тому бути оптимісткою, не дозволяйте пускати плітки та обговорення у ваш бік. Також пам'ятайте, що ніколи не можна комусь заздрити. Якщо цього не робити, біля вас завжди буде багато хороших і вірних друзів. Не давайте псувати ваше життя жадібним і жовчним заздрісникам.

Додати коментар


Захисний код
Оновити