Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Готовність № 1: трудові будні

Вихідні - чим не прекрасний час? Тільки одне псує всю картину це думка про нову тижня праці. Ще буквально в п'ятницю ми були повні зарядом енергії, а вранці воскресіння вже починаємо сумувати про те, що нам доведеться завтра йти вже на роботу. Практично іноді сил встати під звуки будильника, і піти на роботу відразу після дзвінка, маючи добрі настрої вже немає. Особливо зробити це із задоволенням. Все це відповідає ознакою за те, що ви накопичили стрес і втому, які необхідно побороти.У першу чергу навчитеся просто-напросто відключатися від роботи за її межами. Є досить хороший рада - в особисте життя роботу не переносити. Коли йдете додому з офісу, всі проблеми пов'язані з роботою залишайте там. Аврали, звичайно, бувають, але не цілий же рік. Тобі необхідно вміти переключатися. Вечорами займатися приємними речами, місця для нудьги не лишай, про роботу тоді буде простіше забути. Будинки вирішувати робочі проблеми не намагайся. Буває часто, що ми промовляємо діалоги заднім числом, притягуємо негативні ситуації, попросту нервуємо і потім не можемо заснути. Якщо у тебе є схильність до таких вчинків, тоді позбувайся таких робочих негативів. Якщо на даному етапі ти не можеш ось так все кардинально поміняти, варто її відкласти, вирішити питання зараз і тут тобі не вдасться, тому відмовся. Приватне життя все ж важливіше ніж робота.

Якщо у тебе на роботі виникли серйозні проблеми, то вирішити тобі їх доведеться.

Є ймовірність того, що тобі не вдасться зважитися всі справи на роботі, а всі, бо ти не правильно спланувала свій час. Спробуй освоїти ази менеджменту часу. На всі свої дії складай чіткі плани, став пріоритети, і намагайся чергувати легкі і складні справи. Зроби так щоб встигати зробити більшу частину справ за період робочого часу. Якщо маленька частина справ залишиться не зроблено, відклади на завтра, головне щоб це були не надто важливі справи, які в підсумку тебе турбувати не будуть. Якщо у тебе виникла особливо конфліктна ситуація вона тебе буде і вдома турбувати. Постарайся продумати всі свої дії і вирішити її як можна скоріше. Пам'ятай одне - що жодна роботі у світі не варто твоєї особистої життя і здоров'я. На крайній випадок є вибір іншої роботи, яка дозволить тобі менше думати про неї і мати більше вільного для себе часу.

Задумайся, чи можеш ти після роботи відпочити? Чим ти зайняла весь свій вільний час? Якщо ти будеш сидіти біля телевізора весь вечір або робити багато монотонної роботи по дому, наприклад, готувати або стояти весь вечір біля плити, це тільки буде накопичувати у тебе втому. Постарайся вибудувати своє дозвілля, щоб він був абсолютно іншим і не схожим на твою роботу. Якщо у тебе сидяча робота, то дозвілля повинен бути активним. Якщо тобі доводиться займатися розумово на роботі, то вдома зроби собі фізичне навантаження. Зовсім не обов'язково доводити до знемоги свій організм на тренажерах, але звичайна прогулянка іноді для вас буде достатньою.

Від виникнення депресії і втоми прогулянка буде прекрасним засобом. Свіже повітря, прогулянка по цікавих місцях, вулицях, або спостереження за чим-небудь, все це для вас буде корисним і доступним, дуже дивно, що не всі хочуть користуватися такою можливістю. Якщо тобі іноді здається, що ти сильно втомилася, то знайти сил для прогулянки завжди зможеш. До всього ти зможеш краще заснути, у тебе не буде головних болів, і у тебе не буде зайвих кілограмів.

Сон, якщо про нього вже починати говорити, впливає на самопочуття, загалом. Висипатися тобі просто необхідно. Тому іноді варто відмовитися від нічних чувань, постарайся лягати спати в один і той же час. Спати на добу для дорослої людини необхідно не менше 6 годин. Для деяких мінімально 8.

Частенько буває, що людина зайнята своєю роботою з причини того, що крім неї в житті його більше нічого не цікавить. Якщо це стосується тебе, тоді кардинально міняй ситуацію. Ти щось точно любиш, чимось точно цікавишся, але робити цього і зовсім не хочеш, займися чимось таким, щоб у результаті не думати лише про роботу. Якщо для вас роботи це тільки компенсація того, що у вас немає особистого життя, то дивного в тому, що вона в підсумку вам набридне - нічого немає. Це не той щастя-замінник, який буде довго діяти. Вихід в такій ситуації тільки один - заведіть відносини або хобі, якщо що хіба ти не готова бути однією на самоті.

В останні часи помічається підвищена активність людей трудоголіків, які жити нічим іншим як роботою не можуть. Якщо так сталося що ти одна з них, то вирішуй всі свої проблеми до того як почнеш отруювати все своє подальше життя. Якщо для себе відкрити грані вдалою і щасливого життя ти не можеш, варто звернутися до психолога.

Захоплюватися надмірно тільки одним аспектом з усього твого життя псує інші. У більшості випадків таке надмірний потяг може стати нервовим зривом, наслідок якого доведеться усувати набагато довше ніж, здається. Якщо, прокидаючись, кожен понеділок у тебе з'являється відчуття, що навіть улюблена для тебе робота вже остогидла, варто піти у відпустку або зробити перерву. Проведи аналіз усього свого життя і спробуй виправити пророблені помилки, наберися сил або, нарешті, відпочинь. Якщо ти запустиш ситуацію, то незабаром виявиш, що звичайні вихідні тобі задоволення вже не приносять, і ти існуєш, немов у закритій клітці. Щастя і шлях до нього в твоїх руках, не стій на місці і дій, і ти за зусилля будеш винагороджена.

Додати коментар


Захисний код
Оновити