Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

10 порад як позбутися зайвої скромності

10 порад, як позбутися зайвої скромності, дозволять подолати багато комплексів. Скромність - це деяке почуття ніяковості, яке відчуває людина в присутності яких-або людей, його можна навіть назвати почуттям невпевненості в собі. Дана проблема (як позбутися зайвої скромності) стосується багатьох людей і проявляється суто індивідуально. У когось може почастішати серцебиття, хтось може втратити дар мови, хтось не контролює себе, свою поведінку. У цій статті ми постараємося дати вам десять порад, яким чином можна позбутися зайвої і часом так заважає в повсякденному житті скромності.Дуже часто мами і бабусі з самого раннього дитинства намагаються вселити своїм дочкам, що дівчина просто зобов'язана бути скромною. І чим скромніше, тим краще. Потім проходять роки, дівчина виростає і не знає, як же тепер їй позбутися цієї удаваної скромності, яка буквально заважає жити.

Хоча, якщо подивитися з певного боку, то абсолютно нічого поганого в зайвій скромності леді. До цих пір у нас в суспільстві вона асоціюється з дисципліною і є еквівалентом ввічливості. Самою природою споконвічно в чоловіка закладається хоробрість і велика активність, а жінці уготована пасивність, горезвісна скромність і м'якість. З іншого боку, зайва скромність, яскраво виражена невпевненість у собі та власних силах дратує і себе, і оточуючих до неможливості. І ось тепер уявіть, яке такій людині доводиться в справжньому житті.

Від подібного недуги страждає приблизно половина всіх підлітків. З віком, звичайно ж, люди пересилюють себе і стають трохи менш боязкими, в чому допомагають 10 простих порад, як позбутися зайвої скромності, але далеко не всі.

Скромним людям, як правило, не везе ні в кар'єрному зростанні, ні в особистому житті. Вони зовсім не здатні постояти за себе. Подібні люди абсолютно не можуть подати себе навколишньому, навіть якщо вони відмінні працівники і професіонали своєї справи, то вони отримують мінімальну зарплату і їх кар'єра не рухається з мертвої точки. Таких працівників начальство поважає за те, що вони завжди мовчать, не пред'являють жодних вимог.

Скромність дуже легко може прийняти патологічну форму, чого не допускають 10 ефективних порад, як позбутися зайвої скромності. Подібні особи не можуть дати належну відсіч кривдникові, буде неодмінно мовчати, навіть якщо його обрахували в магазині. Виходячи з усього вищесказаного, стає зрозуміло, що скромність - дуже гарна якість, але тільки якщо вона в міру. А для цього для початку необхідно мати свої особисті бажання, хоча і, звичайно ж, неймовірно скромні.

Для того щоб подолати хибну і зайву скромність, необхідно розуміти її причину. Досить часто почуття боязкості може з'явитися через те, що ви вважаєте, як інші люди будуть про вас говорити, якщо раптом ненароком зробите щось не правильно. Вам здається, що деякі люди вас не цінують, що ви чимось гірші їх. Ви очікуєте, що справи можуть піти не так, як треба, не за наміченим планом. Ви знаходитесь в постійній напрузі і неймовірно хвилюєтеся, і саме з цієї причини справи насправді йдуть не так. А от оточуючі можуть порахувати, що ви просто недружелюбні і банальним ніяк не виховані. А в реальності ви просто сильно боїтеся підійти, першим почати розмову, побоюєтеся висловлювати свою думку, показати свої почуття, що можуть виправити 10 порад про те, як позбавитися від зайвої скромності. Тим самим ви недоотримуєте радощів життя. Але все можна виправити, якщо активно практикувати 10 порад, як позбутися зайвої скромності. Необхідно тільки докласти зусиль і працювати над собою.

Нижче наведені десять порад, яким чином можна позбутися зайвої скромності:

1. Обов'язково додайте всі сили, щоб не намагатися передбачити, що думають про вас оточуючі. Люди, як правило, судять не з якихось зовнішніх ознаках, а по тому, як ви себе проявляєте, яка ви людина.

2. Немає необхідності вимагати від себе абсолютної досконалості, просто будьте самі собою. Уважно дивіться на можливі свої недоліки, але тільки оцінюйте їх реально, як втім, і гідності.

3. Оточуючих вас людей оцінюйте так само максимально чесно, не треба приписувати їм якихось поганих намірів. Спробуйте повірити, що всі люди абсолютно ставляться до вас як до рівного. 

4. Вчіться бути набагато товариські, частіше посміхайтеся і обов'язково вітайте своїх друзів і знайомих. Вчіться самі починати розмову.

5. Пробуйте все звертати на жарт. Пропускати деякі речі через призму легкої іронії.

6. Навчіться ставити перед собою реально досяжні цілі.

7. Якщо у вас є необхідність виступити перед досить великою аудиторією, то тоді заздалегідь підготуйтеся до подібного події. Обов'язково одягніться зі смаком, для того, щоб не відчувати дискомфорт з такого приводу. Людям неодмінно буде приємно на вас подивитися. Протягом всього виступу спілкуйтеся зорово з усією аудиторією, вам необхідно переконати їх, що ви повідомите їм щось неймовірно важливе для них.

8. Навчіться розвивати нитку розмови зі своїм співрозмовником, робіть невимушені компліменти, цікавтеся думкою свого співрозмовника.

9. Та й просто погляньте на своє відображення в дзеркалі і подумки постарайтеся описати себе з найкращого боку. Може вам потрібно щось змінити в собі, може просто поміняти стиль одягу, зачіску. Порадьтеся з цього приводу з близькою людиною, адже поруч з вами напевно є людина. якому ви довіряєте. Головним завданням є те, що необхідно знайти в собі безліч позитивних рис і якостей.

10. Поговоріть по-чесному самі з собою, нібито ведете розмову про іншу людину. Можна перерахувати свої недоліки і розсудити, що у інших те людей недоліків більше, ніж у вас. Але не дивлячись на це вони відчувають себе набагато більш впевненіше вас. Після цього потрібно просто перерахувати всі свої позитивні якості, і ви напевно переконайтеся, що немає необхідності скромничати.

Певною мірою скромність властива кожній людині. Але не слід давати їй велику владу над собою, чого не допустять 10 порад, як позбутися зайвої скромності. І подумайте, ніж прирікати себе на самотність, чи не краще звільнити себе від нав'язливої боязкості й із задоволенням насолоджуватися барвистим спілкуванням з близькими людьми. Ми сподіваємося, що вищеописані способи, як краще позбутися зайвої скромності, допомогли вам.

Додати коментар


Захисний код
Оновити