Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як прийняти правильне рішення

Як прийняти правильне рішення, хвилює кожну людину, що знаходиться перед дилемою. Рішення являє собою те, що перетворює ідею в реальність.

Рішення являє певний стан розуму, в той момент коли потрібно прийняти ідею і, власне, переходите до процесу її втілення. Або, навпаки, ви відкидаєте, і забуваєте ідею. Саме рішення визначає, чи буде думка жити в розумі або ж ні. А оскільки все наше життя є результатом наших думок, стає зрозумілим, чому ж рішення настільки важливі. Саме позитивні рішення змінюють наше життя на краще, але іноді і гіршу сторону; щоб не допустити останнього випадку, слід прийняти правильне рішення.

Коли ми відкидаємо ідею, то це не привносить в наше життя змін взагалі. Що ж зміниться в житті, у разі якщо запропонують роботу з набагато кращою зарплатою, а ви попросту відмовтеся в силу деяких обставин? Нічого абсолютно не поміняється. Все залишиться, точно так само як і було! А от у випадку якщо ви погодитеся і зможете прийняти правильне рішення, то зміни обов'язково відбудуться. Позитивні рішення є початком змін. З цієї причини вони дуже важливі. Після прийняття рішення послідують дії, які вже й змінюють життя. Запам'ятайте: не думки змінюють життя, а дії. Ідея без дії не володіє ніяким змістом. Вона так і залишається просто ідеєю, поки її не реалізує хтось інший.

Схоже всім діям життя, віра і успіх - це і є рішення. Кожне досягнення, будь воно маленьким або великим, починається саме з рішення. У випадку якщо ви чуєте: «Я вирішив», то ви вже стоїте на шляху в напрямку до захоплюючої і, звичайно ж, продуктивного життя. Як тільки лише ви вирішите зробити щось з вашим життям, вона обов'язково зміниться, якщо знати, як прийняти правильне рішення. Успіх - це не випадковість. Успіх є рішенням, яке ви приймаєте вже сьогодні. Успіх абсолютно завжди слід за прийнятим рішенням. У випадку якщо ви бажаєте досягти успіху, ви обов'язково повинні вирішити куди саме ви бажаєте потрапити, щоб розум зрозумів чого ви насправді бажаєте. Вирішити досягти цього за всяку ціну. А після сміливо вирушайте в дорогу.

Як прийняти правильне рішення: нерішучість і її слідства

Ви завжди приймаєте рішення свідомо і несвідомо. Відмова від прийняття рішення також є формою прийняття рішення. Існує безліч людей, які самі по собі нерішучі, ви вже помітили, що вони не досягли нічого? Нерішучість абсолютно і повністю паралізує потік віри, а вірі потрібно рішення, для того, щоб вона могла працювати - тоді людина буде знати, як прийняти правильне рішення. Оскільки віра без дії абсолютно мертва, а без рішення не існує, відповідно, і дій. Саме віра якраз призводить ідею в реальність. Ланцюжок відбувається можна уявити таким чином: 

ідея-> рішення її реалізувати-> віра-> ідея втілюється в реальність.

Ваша доля - не справи шансу: це тільки лише справа вибору. Безліч людей бачать мету в житті, але абсолютно ніколи не беруться її реалізовувати, тому що не знають, як прийняти правильне рішення. Це дорівнює тому, що ви цілитеся в мішень і ніколи не натискаєте на спусковий гачок. Між усіма людьми є велика різниця в силі їх рішучості. Нерішуча людина абсолютно нестабільний у всіх починаннях. Існує гарантований шлях, щоб не досягти успіху в житті - бути просто нерішучим. Нерішучі завжди бояться прийняти якесь неправильне рішення, з цієї причини ніколи і не приймуть правильне рішення. Всі ті, хто успішний, вміють приймати рішення швидко і поступово їх міняти, а невдахи завжди зволікають з прийняттям рішення і дуже швидко схильні їх міняти. Ні, це абсолютно не означає, що успішні люди абсолютно завжди приймають правильне рішення. Ні звичайно, вони помиляються набагато частіше, в порівнянні з невдахами, але з цієї причини вони і успішні. Чим більше ви прийміть неправильних рішень, відповідно, тим більше прийміть правильних. Я лише хочу вам сказати, що спочатку слід навчитися приймати рішення, і лише потім навчитися приймати вже правильне рішення. Зустрічайте проблеми і можливості твердим рішенням, тому що тільки лише самі нещасливі люди, які нам відомі, це саме ті, хто ніколи не може прийняти рішення. У книзі «Думай і багатій» іменитий Н. Хілл пише, що в процесі дослідження долею більше двохсот п'яти тисяч людей, які зазнали невдачі на життєвому шляху, зрозуміли, що перелік найбільш поширених причин відсутності успіху очолює саме людська нерішучість. Погодьтеся, тут є над чим гарненько задуматися і прийняти правильне рішення.

Додати коментар


Захисний код
Оновити