Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Сила думки

Про силу думки давно ходять легенди. Людина думає кожну секунду, хтось менше, хтось більше, позбавиться зовсім від думок майже не можливо. Думка має енергією, вона може впливати на мозок, тіло і що найдивніше на зовнішнє середовище. Енергія сили думки може виходити за межі нашого організму. Так, наприклад, раніше телекінез вважався шарлатанством і чаклунством, а зараз це якість, яким володіють незвичайні люди, а весь секрет у здатності перебудовувати енергію в механічну силу.Наші думки можуть впливати і на наше життя, це ще точно не доведено, але можна перевірити на практиці. Наша сила думки може змінювати світ навколо нас кардинально, необхідно обережно ставиться до своїх думок, бажанням і мріям. Але проблема полягає і в тому, що всі нетрадиційне (медицина, засоби зв'язку, методи досягнення успіху) відходять на другий план. Все частіше сучасна наука замінює все це реальними, відчутними речами. Якщо відбудеться неприємність, люди можуть зателефонувати на мобільний телефон, а раніше все це відчували серцем.

Якщо щось заболить, ми звернемося до лікаря, будемо пити багато таблеток, мікстур. Таблетки іноді діють завдяки своїм компонентам, деякі лише тому, що людина вірить, що вони допоможуть. Мозок отримує сигнал, що ви вірите, що таблетки допомагають, і включає всі свої механізми, спрямовані на одужання. Це так зване самонавіювання або сила думки, ними можна вилікувати нежить, дуже швидко і без наслідків, а от серйозні захворювання зажадають багато часу, спеціальних дієт і активний спосіб життя, і звичайно іноді необхідно пити ліки. Наш розпорядок дня, спосіб життя впливає на здоров'я, наприклад, зарядка, здоровий, довгий сон зміцнюють і дають силу нашому організму, а от погана їжа, сидячий спосіб життя сильно нам шкодять!

А ще є нетрадиційні методи досягнення бажань, мрій. Правильне мислення, сила думки, правильне формулювання думок призведе до виконання бажання, при цьому потрібно думати про нього чітко і часто. Необхідно не просто думати і сидіти в кріслі, а поетапно виконувати свої думки, робити все, що б бажання здійснилося.

Що б результат був швидкий, необхідно думати часто і довго, без перерв, але це не завжди можливо. Якщо порівняти думка з водою, то вода точить камінь і цей процес довгий, виливаючи один раз на місяць відро води на камінь, нічого не відбудеться. А якщо уявити, що кожну секунду на цей камінь буде капати одна крапля води протягом цих же місяців, то з часом буде виїмка в камені. 

Така ж ситуація з думками людини і самою силою думки: думаючи кожен день по п'ять хвилин про те, що ви хочете, то і результат не змусить себе чекати, дуже скоро ви побачите плоди своїх думок. Така стратегія краще, ніж думати дуже довго, але раз на тиждень.

Цьому не потрібно дивуватися, адже все в світі підпорядковане схожим законом: Земля обертається навколо Сонця за певний час, пори року і день з ніччю змінюються кожного разу, незмінно. Все має свій цикл, свої плюси і мінуси, і про це не варто забувати при практиці виконання бажань силою думки. Думайте кожен день, привчіть себе думати, як ви чистите зуби щодня. Мрійте і візуалізують кожен день, один або два рази, не пропускаючи сеанси.

Ваше життя зміниться кардинально, якщо ви будете допомагати здійснюватися своїм мріям за допомогою сили думки, за допомогою візуалізації і природно своєї активності й діяльності. Ви зможете зробити все, що захочете, потрібне бажання, час, сила думки і активний рух до мети.

Додати коментар


Захисний код
Оновити