Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Основні правила етикету

Слово «етикет» позначає звід правил поведінки, прийнятих у певному суспільстві. Він визначає манеру поведінки, має на увазі чемність і ввічливість.

Правила етикету - це формальність, яку треба дотримуватися. Зазвичай вони прописані для різних ситуацій. Але бувають ситуації, коли здоровий глузд перемагає правило. Це насамперед ситуації, коли чиїм-небудь здоров'ю або життю загрожує небезпека. Наприклад, правило етикету говорить про те, що даму необхідно пропускати вперед. Але це навряд чи варто робити, коли ви йдете по мінному полю або по незнайомій лісовій стежці.Основне призначення етикету, як зводу правил, полягає в тому, що ці правила при зустрічах не потрібно придумувати заново. Люди із задоволенням беруть вже прописані універсальні норми і слідують їх вимогам. Це досить легко робити, тому як правила етикету досить консервативні. Вони розроблені багато років тому і насилу піддаються редагуванню. Винятком можна назвати внесення незначних поправок у приватні випадки правил. Основи ж ніколи не редагуються (принаймні в даний час).

Зазначимо, що наведене вище висловлювання справедливо тільки для рівноправного суспільства. У культурах, де існує дискримінація за якого-небудь ознакою, завжди йде боротьба за рівність. Рано чи пізно вона закінчується або перемогою принижених, або істотними поступками по відношенню до них. Яскравим прикладом таких змін є становище жінок Сходу. До недавнього часу їм заборонено було займати виборні посади, з'являтися з відкритим обличчям в громадських місцях, отримувати вищу освіту. Жінок позбавляли суспільного життя, і, як наслідок, просто не було в правилах етикету пункту про поведінку жінки в суспільстві. Їх долею вважалися діти, сім'я, будинок. В останні десятиліття становище змінилося у високорозвинених країнах Сходу (ОАЕ, Ємен і т.д.). З появою жінок в публічних місцях, були розроблені правила етикету, що передбачають одяг, зачіску, поведінку і т.д.

Етикет складається з декількох простих правил. Вони мають на увазі певний стиль і культуру мови, зовнішнього вигляду, поведінки в суспільстві.

Мова людини в суспільстві повинна відрізнятися правильної стилістикою, відсутністю граматичних помилок, не повинна містити нецензурних слів і слів-паразитів. Людина в суспільстві має бути ввічливий, вміти вживати стандартні вирази типу «спасибі,« будь ласка »і т.д.

Людина в суспільстві за правилами етикету повинна вміти підтримати бесіду. Він повинен володіти різнобічними знаннями, вміти правильно наділяти їх у словесну форму. Його монологи не повинні дратувати або втомлювати співрозмовника. 

Особливою любов'ю товариства користуються люди, які вміють слухати. Це рідкісний дар здатний принести вам неоціненну користь при спілкуванні з людьми. Також в публічному суспільстві не прийнято відмовляти людям, які звернулися до вас з проханням про допомогу в даній конкретній ситуації.

Одяг - це перше, що оцінять при виході у світ за правилами етикету. Вона повинна бути підібрана у відповідність з метою виходу, бути стильною та елегантною. Публічна людина ні в якому разі не повинен порушувати умови дрес-коду. Правильно підібраний стиль в одязі забезпечить вам увагу і повагу з боку оточуючих.

Одне з основних достоїнств публічних людей - це вміння керувати негативними емоціями. Якщо цього не робити, емоції породжують неадекватні агресивні дії, які неприйнятні в пристойному суспільстві. Необхідно навчитися уникати спілкування з провокаторами і роздратованими людьми. У тих випадках, коли вам цього зробити не вдалося, найкраща відповідь на грубість у суспільстві - це посмішка. Ви потім, наодинці зможете розібратися з кривдником, а в суспільстві, згідно з правилами етикету, не можна опускатися до неприйнятних дій.

Додати коментар


Захисний код
Оновити