Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Мовний етикет

Необхідність постійного спілкування в соціумі вимагає від кожного індивідуума дотримання певних правил цього спілкування. Будь-яке спілкування - це обмін інформацією. У більшості випадків найпростіший спосіб отримати інформацію це завести розмову з будь-ким.

Початок (зав'язка) розмови може бути різним. Воно залежить від місця, навколишнього оточення, що протікають в цей час подій. Зав'язати розмову зі знайомим людиною досить просто, а от що робити з незнайомою?Спосіб знайомства залежить від місця.

У громадських місцях (вулиця, бібліотека, супермаркет) кращий відгук отримає прохання про допомогу. Попросіть допомогти вам вибрати який-небудь товар, запитайте думку про популярній книзі, попросіть підказати дорогу.

Якщо ви запрошені на дискотеку або вечірку, і при цьому мало кого знаєте, підійдіть до першого ліпшого людині і представтесь («Привіт. Мене звуть Ігор»). Після обміну іменами попросіть його просвітити вас з приводу учасників вечірки («Ти не підкажеш, хто це там так добре танцює»). По ходу особистого та заочного знайомства напевно будуть спливати теми для продовження розмови (захоплення, навчання, робота, сім'я і т.д.).

Стандартним, але не менш ефективним, є початок розмови про погоду. Особливо якщо погода не дуже хороша, ця тема напевно викличе певні емоції у співрозмовника. У процесі розмови можна буде вільно перейти на інші теми, порушені партнером по бесіді.

Можна для початку розмови використовувати комплемент. Це допоможе вам не тільки при знайомстві з жінкою, а й чоловіком. Чоловіки не менш жінок ласі на комплементи, головне знати їх «хворе місце». Жінці найкраще робити комплемент з приводу одягу, зачіски, зовнішності («Яка у тебе шикарна зачіска. Вона тобі так іде!"). Чоловіка порадує комплемент щодо його фізичної форми або розумових здібностей («Ти в прекрасній формі» або «Приємно мати справу з начитаною людиною»).

Для продовження розмови намагайтеся вибирати теми чи події, які мають широкий розголос (відомий фільм, вчорашній концерт, політичні новини). Це дозволить розкріпачити розмову, не змусить напружуватися для підбору обоюдоінтересних тем. У процесі обговорення спільних тем, рано чи пізно ви дізнаєтеся про особисті пристрастях співрозмовника. У наслідок можна буде здійснити перехід на більш вузькі теми. Для зав'язування більш довірчих відносин розкажіть небудь цікавий епізод «в тему» з вашого особистого життя. Іноді корисно трохи посперечатися з співрозмовником. Суперечка допоможе вам не тільки розкрити потенціал співрозмовника, але і істотно зменшити дистанцію між вами.

Дозвольте вам дати кілька порад для швидкого і якісного знайомства.

1. Після безпосереднього знайомства вам доведеться підтримувати бесіду. Для цього ви повинні володіти певним багажем знань у різних областях. Якщо хочете познайомитися з певною людиною, постарайтеся дізнатися більше про його інтереси. Це вам допоможе підготуватися до спілкування з ним.

2. Вчіться слухати. Більшість людей більше воліють розповідати про свої досягнення, ніж слухати самому. Не перебивайте співрозмовника, стимулюйте його розповідь питаннями типу «Невже!?», «Як же ти це зробив?». По-можливості додайте до цього кілька комплементов на його адресу, але не перестарайтеся, адже розумний співрозмовник відразу зрозуміє, що ви йому лестите.

3. Постарайтеся розміститися з співрозмовником на одній інтелектуальної щаблі або стати на щабель нижче. Ви можете здатися трохи менше ерудованим, але не виглядаєте повним ідіотом! Фраза типу «Ніколи раніше про це не чув. Просвітіть мене, будь ласка »одночасно вирішить два питання: ви зробите приємне співрозмовника і знайдеться наступна тема для розмови.

Ніколи не кажіть співрозмовнику, що його інформація стара як світ («Цей анекдот я чув вже сотню разів»). Кілька ваших фраз в такому дусі назавжди відіб'є у співрозмовника полювання спілкуватися з вами.

Закінчення бесіди - це теж дуже важливий момент. Змащена кінцівка може зіпсувати все враження від попередньої розмови.

Якщо ви обговорили всі теми, які хотіли, або ви бачите, що ваш співрозмовник втомився від спілкування, вмійте красиво і вчасно піти. Для такого випадку буде доречна фраза «Приємно було познайомитися», «Сподіваюся на наступну зустріч» і т.д.

Бувають випадки, коли у вас немає більше вільного часу і треба терміново йти. Не соромтеся тактовно, але твердо попрощатися з співрозмовником. Виразно подивіться на годинник і скажіть: «Мені дуже шкода переривати бесіду, але мені терміново треба йти. Сподіваюся на подальше продовження знайомства ».

Існує кілька заборон при розмові. Ось одні з них:

1. Хороший співрозмовник стане розповідати про себе тільки тоді, коли його про це просять. І навіть у цьому випадку своєю персоною не варто захоплюватися.

2. Говорити про свої проблеми не прийнято. Питання, що стосуються здоров'я вашого чи ваших близьких, прийнято обговорювати на прийомі у лікаря, а не на вулиці, тим більше при сторонніх.

3. Відрізняйтеся тактом. Не питайте співрозмовника про неприємне (сварки з близькою людиною, догану на роботі). Якщо він вважатиме за потрібне, то він сам вам про все розповість.

4. Постарайтеся уникати розмови на делікатні теми, видавати конфіденційну інформацію. Вас можуть прийняти за базіки, що не вміє зберігати секрети. Якщо ви хочете довірити людині якусь таємницю, краще це зробити потім, коли ви його добре дізнаєтеся, і ваші стосунки стануть більш близькими.

5. Намагайтеся уникати обговорення слабких місць третіх осіб. Відсутність таких слабкостей у вас може і додасть у вашу скарбничку пару зайвих очок, але при цьому залишить однозначно неприємне враження.

6. Якщо ви знаходитесь в «різношерстої» компанії, постарайтеся знайти теми розмови, близькі всім. Однобокість тим призведе до того, що певна частина компанії просто перестане вас слухати. Їй це буде не цікаво.

7. Умійте відчувати настрій співрозмовника або компанії. Завжди можна визначити, чи цікава їм тема розмови. Якщо ні, то радимо вам переключитися на іншу тему або поступитися «право голосу» співрозмовнику.

8. У розмові, по-можливості, повинен дотримуватися паритет висловлювань. Сказав сам - дай сказати іншому. Ваш поганий настрій не повинно змусити вас піти в себе. Дуже некультурно буде виглядати ситуація, коли ваш співрозмовник змушений витягати з вас слова кліщами.

9. Якщо в бесіді беруть участь люди різного соціального стану, то «представник низів» не повинен лізти вперед зі своїми думками. Він повинен дочекатися моменту, коли його більш шановний партнер сам запросить його до бесіди. Чи не залишаєте його суспільство, поки він не закінчить розмову. Якщо ви підете на півслові, це буде розцінено як нетактовність.

10. При бесіді дивіться співрозмовнику в очі. Чи не крутіть нічого в руках. Ваша розмова має бути виразним і не дуже швидким. Ні в якому разі ні на кого не вказуйте пальцем - це верх непристойності.

Додати коментар


Захисний код
Оновити