Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

До весілля

7 щасливих кроків на шляху до ЗАГСУ


Як і всякий свято, весілля - головне після дня народження в житті кожної людини торжество (адже на світ з'являється сім'я) - передвіщає не менш грандіозні клопоти. Однак раптом виникли проблеми цілком вирішувані, якщо нерозлучні закохані, які побажали офіційно оформити стосунки, будуть поетапно і обов'язково спільно виконувати інструкції з організації феєрії щастя і любові для себе і близьких людей.До того ж попередній етап одруження захоплюючий і неповторний. Адже наречений і наречена прощаються з принадами холостяцького життя і болісним самотністю. Відтепер йти по звивистій стежці долі вони будуть разом.

 

До весілля. Крок 1: мотиви пропозиції

Отже, сімейне щастя починається з незабутнього і довгоочікуваної пропозиції улюбленого і єдиного чоловіка. Наречений, бути може, з першого погляду нез'ясовно для себе побачив у прекрасній незнайомці люблячу дружину і дбайливу матір своїх дітей. Але усвідомлював магію любові й те, що шлюби здійснюються на небесах, протягом декількох місяців або навіть років романтичних зустрічей.

Адже впевненість у правильності вибору партнера надає знання. Тому ще до весілля закоханим слід знати про: вік, сімейний стан і можливих попередніх шлюбах і дітях, сексуальні вподобання, соціальному становищі (робота, доходи, майно), віросповідання (особливості культури, етикету сімейних відносин), стан здоров'я, світогляді, поглядах на сім'ю, прагненнях і т.п.

Тоді, відчуваючи духовну спорідненість і єдність цілей, чоловік без сумніву захоче одружитися. А причиною позитивної відповіді дівчини вийти заміж може стати:

1) дошлюбна вагітність (згідно зі статистикою, наречена в цікавому положенні нещаслива у шлюбі, адже навіть кілька дітей не утримували чоловіка в родині);

2) бажання звільнитися від опіки і контролю батьків (хоча недосвідчена господиня вже в перші дні сімейного життя відчує необхідність у радах і турботі родичів);

3) подяку за увагу юнака;

4) жалість до самотньому чоловікові;

5) вік (типові і дурні стереотипи про рок «старої діви», які розумні і відбулася особистості спростовують, знаходячи своє щастя і в 30, і 58 років);

6) помста і образа на хлопця, який вибрав в дружини іншу дівчину і щасливий з нею;

7) страх засмутити батьків, які у свідомості одружили дітей з дитинства по дружбі сім'ями, а не любові молодих;

8) сексуальна гармонія, яка не гарантує духовного зближення і міцності, довговічності союзу;

9) меркантильність забезпечує зовнішній достаток і благополуччя, успіх, але спустошує внутрішній світ, адже після пересичення настає огиду і до речей, і до людини, який купив їх, і навіть до себе;

10) любов - єдино вірний варіант з'єднання доль і гарантія повноцінного щастя.

До весілля. Крок 2: сватання і заручини

Щиру любов неможливо приховати, та й не варто приховувати свого щастя особливо від рідних людей. Адже, як говорить народна мудрість, розділене щастя вдвічі збільшується. А приводом для цього споконвіку було сватання - обряд благословення батьків на шлюб непомітно вже дорослих дітей. Згода батька нареченої стане ознакою симпатії сімейства звуженої до нареченого, який повинен прийти в її будинок з подарунками для кожного члена сім'ї, вселивши впевненість у стабільності його статусу.

У відповідь візит в будинок улюбленого нареченій, так само майже увагою кожного його мешканця презентом, слід продемонструвати свої таланти в області кулінарії, мистецтві, обізнаність у веденні господарства, турботу і любов. В гостях у батьків майбутнього чоловіка саме чоловік офіційно заявляє про намір зіграти весілля. Після чого свати знайомляться і обговорюють деталі організації свята для закоханих, в тому числі і про проведення заручин - важливе передвесільні подія.

Заручини - це не лише проголошення про взаємне і добровільну згоду закоханих на оформлення відносин, але і їх публічна клятва у вірності і приналежності один одному. Оскільки торжество з участю близьких родичів і друзів майбутнього подружжя призначить їх до весілля, про ймовірної дати якої вони повідомлять.

У цей знаменний день чоловік одягає на безіменний палець правої руки жінки кільце, яке вона змінить на обручку в день весілля. А помолвочное - можна зберегти до весілля майбутніх дітей, онуків. Скріпити союз прагматична пара може в вечір заручин шлюбним контрактом.

До речі, найбільш цнотливі тандеми починають спільне проживання тільки після заручин і до весілля. Адже, наприклад, у Швейцарії перед весіллям уражені стрілами Амура обов'язково зустрічаються зі священиком, який визначає серйозність їх намірів і готовність до шлюбу.

Цивільний (пробний) шлюб - психологічно складний період звикання до звичок, недоліків, способу життя коханої людини, який в різних країнах має різну тривалість. Так в Іспанії заручини і весілля розділяє строк від 3-х тижнів до 3-х місяців, після закінчення якого одруження і зовсім може не відбутися. А в Німеччині, як і слов'янських державах, час співжиття невизначений - головне, щоб його вистачило для підготовки до весілля.

До весілля. Крок 3: умовності весілля

Компетентні організатори церемоній одруження радять нареченому і нареченій за півроку до весілля:

1. визначити дату весілля (її поєднання з вінчанням може мати обмеження: церковний календар або священик вкаже на дні, коли не проводять подібних обрядів);

2. подати заяву в ЗАГС;

3. обміркувати умови весільної подорожі (вибрати місце і час, замовити путівки, оформити документи, купити квитки і пр.);

4. розрахувати витрати на проведення свята;

5. скласти список запрошених;

6. відвідати салон краси, фітнес-центр (скористатися порадами, послугами професіоналів).

До весілля. Крок 4: пік шопомании


Передвесільні клопоти - насолода для любителів покупок і подарунків для себе, без чого немислима сказачно шикарне весілля. Адже в закоханих залишається всього три місяці до весілля, щоб перетворитися на короля і королеву вечора. Тому вони повинні встигнути:

1. вибрати весільні наряди (пошиття, прокат, покупка), взуття, аксесуари;

2. домовитися про послуги перукаря, стиліста, візажиста і т.д. в призначений час;

3. відвідати ювелірний магазин і придбати обручки;

4. отримати згоду свідків на виконання ролей дружки і дружка і доручити їм ряд турбот для підготовки до весілля;

5. визначити місце банкету і його обслуговуючий персонал (кухар, музиканти, фотограф, оператор, флорист і т.д.).

До весілля. Крок 5: атрибути весільного балу

За місяць до головного щасливої події в житті можна втілити всі дитячі мрії про нього, тобто:

1. скласти сценарій вечірки і маршрут весільної прогулянки;

2. замовити весільний торт і кортеж;

3. подумати про прикрасу банкетного залу, весільних авто;

4. взяти уроки вальсу;

5. відкоригувати зовнішність;

6. підготувати ложі для першої шлюбної ночі (оренда вілли, бронь готельного номера і т.д.).

До весілля. Крок 6: останні штрихи

Як стверджують сімейні пари, 21-го дня цілком достатньо для того, щоб:

1. оформити і розіслати запрошення, переконатися в їх доставці адресатам і в їх згоді прийти на весілля;

2. відрепетирувати ключові ритуали одруження (розташування гостей у залі одруження, танець молодят, обов'язки свідків тощо);

3. вибрати і замовити букет нареченої і святковий салют;

4. скласти індивідуальні докладні плани весільного дня для нареченої і нареченого.
До весілля. Крок 7: прощання з холостяцьким життям

Зібравши сумочку нареченої і валізи в основному з її нарядами, якими вона порадує законного чоловіка в медовий місяць, щоб позбутися від хвилювання, потрібно провести традиційну зустріч із друзями до весілля.

За кілька днів до весілля нареченого і наречену розділять вечірки до ранку - парубочий вечір і дівич-вечір. Тільки тут і тільки зараз можливі самі нездійсненні та сміливі фантазії, які стануть маленьким секретом кожного з майбутнього подружжя.

Що ж, гідно і вражаюче провівши життя холосту, пора зустрічати маршем Мендельсона сімейну. А передвесільні розбіжності здадуться смішними, клопоти - приємними, а емоції - позитивними, неповторними та незабутніми, як і саме весілля.

Додати коментар


Захисний код
Оновити