Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Прикраса залу на весілля

Весілля - це унікальне, в одних випадках одиничне, в деяких - ні, але завжди неповторне (незважаючи на традиції) по ідеї і енергетиці подія в житті кожної людини. Тому, щоб молодятам вистачило позитивних спогадів та вражень на довге і щасливе сімейне життя, одруження повинно стати самим знаковим днем у долі новоспечених чоловіка і дружини.

А створить атмосферу грандіозного свята в душі кожного гостя одруження не тільки проникливе «Так» нареченого і нареченої як клятва завжди і скрізь берегти і любити один одного і їх нескінченно солодкий поцілунок під залпи шампанського, а й декор весільного залу.Прикраса банкетного залу на весілля - дуже важливий і відповідальний атрибут урочистості, що зазвичай наречений і наречена доручають за кілька днів до події близьким родичам або друзям, які точно знають уподобання майбутнього подружжя. Близькі і дорогі серцю люди із задоволенням допоможуть закоханим бездоганно прикрасити зал на весілля за наявності фантазії, почуття смаку, бажання і часу. Якщо ж прохання майбутніх молодят прикрасити весільний зал обтяжлива (за часом і матеріальним витратам), то пара, що вступає в шлюб, може звернутися до дизайнера інтер'єру, який спеціалізується на весільному декорі банкетних залів.

У будь-якому випадку приміщення весільного застілля обов'язково необхідно прикрасити. Оскільки саме затишна, доброзичлива атмосфера, позитивний настрій і прикраси залу на весілля миттєво позбавлять молодят від хвилювання і збентеження, що вони зазнали в РАГСі.

У цей світлий і незабутній день єднання люблячих сердець і доль все повинно вказувати на свято. Феєрія радості, щастя і добра починається в палаці одруження закінчується щедрим на страви, тости і поздоровлення застіллям. Тому саме прикрасу банкетного залу на весілля вплине на настрій не тільки всіх свідків укладення шлюбу, але й молодят, на їх емоції і почуття, з якими вони вступають у нове життя.

Такі прикраси залу на весілля, як кулі, квіти, гірлянди, плакати, тканини і т.д., доставлять естетичну насолоду учасникам свята, приємно порадують винуватців торжества і барвисто, весело і романтично вінчають початок сімейного життя.

Отже, щоб наречені вступили в сімейне життя з усмішкою, необхідно заздалегідь прикрасити банкетний зал на весілля. А технологій декору весільного залу сьогодні існує нескінченна безліч. До того ж список всіляких прикрас залу на весілля поповнюється завдяки фантазії та таланту майстрів з кожним одруженням.

Втім, чарівно прикрасити зал на весілля можна і самостійно, керуючись лише кількома рекомендаціями при виборі способу прикраси залу на весілля.

Кулі-повітряне прикраса залу на весілля


Відчуття небесного щастя, дитячої безтурботності в день одруження і початку дорослого сімейного життя подарує така прикраса весільного залу як веселі і яскраві кульки.

До слова, при виборі колірної гами композиції з куль варто скористатися почуттям міри. Можливо, для прикраси залу дитячого садка на ранок і підійдуть повітряні кульки всіх кольорів веселки. А для декору банкетного залу на весілля класичним і стильним стане поєднання 2-3-х кольорів (наприклад, білий колір символізує чистоту помислів і щирість почуттів, рожевий - солодкість, радість і романтику, червоний - любов, пристрасть, тепло).

У разі відсутності почуття смаку, бажання або часу прикраса залу на весілля можна довірити професіоналам з креативним підходом до роботи. Але, безумовно, бажано, щоб саме дорогі і близькі люди прикрашали банкетний зал для молодят, наповнюючи його не тільки барвистими повітряними кулями, але й позитивною енергетикою, душевним теплом і любов'ю. Тим більше що прикраса залу на весілля повітряними кулями не вимагає спеціальних знань, навичок, а лише бажання, фантазії, винахідливості і позитивного настрою.

Кулі для декору весільного залу набувають в необхідній кількості (для цього слід завчасно дізнатися розміри весільного залу) або надуті гелієм, воднем, або надувають самостійно. Підготувати кулі для прикраси залу на весілля з радістю допоможуть діти, які завзятим сміхом і пустощами створять передсвятковий настрій. А залучити малюків до прикраси весільного залу можна завдяки цікавим формам куль (милі сердечка, звірятка і т.д.).

Коли кулі для прикраси банкетного залу на весілля готові, вже дорослі приступають до створення чудових гірлянд, чудових фігур, неповторних букетів (зв'язка декількох куль, прикріплена за допомогою яскравих стрічок, серпантину до люстри).

Наповнені воднем кулі як невід'ємний елемент декору залу на весілля запускають під стелю над святковими столами і кріплять до звисаючим стрічкам скромні листівки на подобу валентинок з жартівливими побажаннями молодятам.

Повітряні кулі - настільки практичний, зручний і дешевий матеріал для прикраси залу на весілля, що дозволяє декорувати і танцювальний майданчик (щільно сплетене в кілька рядів (4-7) кільце з куль декількох кольорів з певним орнаментом).

Проте найбільш популярним нині прикрасою весільного залу з куль є шикарна французька арка (перголла). Така розкішна композиція, зроблена з щільних і пружних повітряних куль, тонких гілок і живих квітів, як арка, стане не тільки царственим прикрасою залу для весілля, але і місцем щасливого подружжя, якщо всередині перголли встановлена лава

У Франції, до речі, відома прикмета: хто проходить під Тріумфальною аркою, той знаходить щастя на довгому життєвому шляху з коханою людиною. У нашій же країні створити свою арку щастя, як бездоганне прикраса залу на весілля, може кожна пара молодят.

Перголла з ароматних квітів і світлих куль, сплетених разом, стане і прекрасним весільним прикрасою банкетного залу, і символічним запорукою міцного, чистого й щасливого союзу закоханих, які пройдуть під аркою в перший день сімейного життя.

У завершенні святкового банкету повітряні аксесуари, якими прикрашено зал для весілля, можна випустити в небо - ще раз «на щастя».

Плакат - краща прикраса стін залу на весілля

Все, що не можна сказати, можна написати. А весілля - це церемонія нескінченних поздоровлень і серцевих побажань у формі не тільки несподіваних тостів, але і барвистих плакатів.

Прикраса залу на весілля зі звичайного ватману - дешевий і найбільш прийнятний матеріал для творчості справжнього художника, який за допомогою пензля і пера сотворить справжній весільний шедевр у вигляді гранд-листівки. Стандартними малюнками плакатів, які перетворюють стіни весільного залу, є закохані серця, пронизані стрілою Амура, пара голубів і т.д., що служить фоном для привітань з одруженням у віршах і прозі з використанням цитат на весільну тематику. Унікальною прикрасою залу на весілля стануть і кадри романтичних зустрічей героїв торжества з гумористичними коментарями друзів.

Однак кращим зображенням на весільному плакаті визнані обручки, причому одне з них - золоте - символізує Сонце (протегує чоловікові), а інше - срібне (немов покрите світлом Місяця - планети з жіночої енергетикою). Якщо плакат, як аксесуар весільного залу, не містить природного джерела світла, то можна намалювати штучний - свічки, які спокушають своєю таємничістю, теплом і обпалюючою пристрастю. Подібного змісту і стилю повинні бути і короткі, але запам'ятовуються напуття молодим, написані на своєрідних прикрасах залу на весілля.

Вельми виграшна в разі вибору плаката в якості прикраси залу на весілля аплікація. Щоб неповторно і неперевершено прикрасити весільний зал елементами аплікації, потрібно вирізати і наклеїти силуети нареченої і нареченого, які злилися в пристрасному поцілунку або кружляють у весільному вальсі. Картинки на плакатах, що прикрашають весільний зал, перетворяться на життя - просто за допомогою плаката скромним молодятам, які помітно нервують, потрібно нагадати і про вальсі (першому танці на весільному банкеті), і про поцілунок ...

Додати коментар


Захисний код
Оновити