Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Свідок на весіллі

Свідок на весіллі - це, як правило, молода незаміжня дівчина, подруга чи родичка нареченої. Зазвичай на свідка на весіллі звалюється безліч обов'язків, тому можна сказати, що це тяжка і виснажливий труд-адже на весіллі не повинно бути помилок і все повинно бути враховано. Однак, часто майбутню дружку в першу чергу хвилює питання чисто дівочий: що вдягти ... Що ж все-таки вдягнути? Біле плаття - навряд чи, адже білий це колір нареченої. Чорний буде виглядати урочисто і траурно. Краще, якщо наряд буде схожий за фактурою і фасоном на невестін, тільки менш розкішний-всі-таки, наречена в цей день повинна бути королевою і не варто віднімати у неї це право. Ще один, радикальний, варіант-зіграти на контрасті, але це для найсміливіших дівчат.Однак, повернемося до обов'язків свідка. Адже приступити до них доведеться задовго до самого весілля ...

Спочатку свідок на весіллі й подруги нареченої організовують дівич-вечір. Яким він повинен бути, залежить тільки від уподобань нареченої. Також свідок на весіллі може допомагати нареченій з вибором весільної сукні та аксесуарів. Обряд викупу нареченої і його повна підготовка-теж обов'язок свідка. Також на свідкові лежить відповідальність по прикрасі залу і машин.

У день весілля свідок цілком і повністю допомагає нареченій в приготуванні до торжества: допомагає одягтися, привести себе в порядок, стежить, щоб не були забуті вдома кільця і документи, а також були фотоапарати і відеокамери. Якщо у нареченої не передбачена сумочка, носить із собою все, що може стати в нагоді: панчохи, косметику, носові хусточки, шпильки та заколки ... У перебігу всієї весілля свідок стежить за зовнішнім виглядом нареченої - це теж обов'язок. Також свідок на весіллі може вже з ранку готувати все для прогулянки, а саме шампанське, закуски, келихи, посуд ...

Саме свідок на весіллі першою зустрічає прибулого жениха з друзями і проводить обряд викупу і звичайно ж, ставить свій підпис у реєстраційній книзі. У РАГСі свідок може допомогти розсадити гостей по місцях і розлити шампанське.

Як правило, після церемонії одруження молодим дарують багато квітів, і свідок на весіллі допомагає їх приймати, залишивши нареченій тільки весільний букет. Якщо ж наречена хвилюється і нервує, то свідок має привести її до тями, так що, можна захопити з собою валеріану.

Під час бенкету наречених ні на мить не покидає молодих, допомагає ведучому урочистості у проведенні конкурсів і розважальної програми взагалі. Свідок на весіллі знімає з себе всі обов'язки тільки після того, як пішов останній гість.

Після урочистості свідок на весіллі допомагає вирішити залишилися грошові питання, і питання, пов'язані з частуванням.

Як правило, після торжества свідки почуваються втомленими і виснаженими, але що поробиш ... Зате якщо свято вдалося, то це багато в чому заслуга свідків і цим можна пишатися!

Додати коментар


Захисний код
Оновити