Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Поздоровлення молодятам

Свято та поздоровлення - нерозривні поняття. А найголовніше в особистому житті кожної людини торжество - весілля - немислимо без привітань молодятам.

Тому привітання з днем весілля вимагають від гостей, особливо близьких родичів новоспеченого подружжя і свідків одруження (вони слідом за батьками молодих вимовляють перші поздоровлення і тости) ретельної та серйозної (незважаючи на веселощі) підготовки.

 

Вимоги до привітань для молодят.

Поздоровлення молодятам повинні бути короткими за обсягом, але ємними, виразними, вражаючими, що запам'ятовуються за змістом. Враховуючи райдужний характер події, поздоровлення молодятам варто вимовляти з запалом і в той же час з підкресленою урочистістю, але, звичайно ж, і з щирістю, щедрістю і у вигляді напуття. Адже в побажанні молодятам говорять не про минуле, а про майбутнє, про щасливе і довгого сімейного життя.

Головна складність у складанні весільного поздоровлення - вміння сказати про серйозне (побажати молодятам всіх загальнолюдських цінностей і благ) в гумористичній формі. Бажано, щоб поздоровлення молодятам були іменними, тобто відображали характери, вдачі, переваги і недоліки, звички і смаки, особливості зовнішності і стилю життя новоспеченого подружжя, що можна майстерно обіграти в нешкідливою жарті.

Ідеальний варіант привітання молодятам - зворушливе прочитання ніжних поздоровлень нареченій і нареченому. Тому що шлюб вінчає не тільки серця, але і долі двох людей.

Вибір весільного привітання

Незабутньо відзначити єднання закоханих душ допоможуть віршовані привітання молодятам. Обдаровані віртуози рими презентують нареченим вірші власного твору, а починаючі поети запозичують творіння визнаних майстрів. Але навіть миле наслідування корифеям поезії стане чудовим привітанням молодятам.

Тому що написано тільки для них і всіма фібрами душі близької людини. Саме поздоровлення нареченим власного, нехай і не настільки досконалого з літературного погляду твори запам'ятовуються на все життя, тому що вони - справжні.

Однак багатство і краса слова може проявитися і в прозовому привітанні молодятам. Тому серед широкого розмаїття побажань нареченій і нареченому вибір поздоровлення залишається за смаком гостя.

Втім, запрошеному при підготовці поздоровлення молодятам слід враховувати не тільки форму весільного поздоровлення, але і свою роль в одруженні і тип адресата. Оскільки на весілля, на відміну від інших свят індивідуального і масового характеру, прийнято складати не типові, узагальнені поздоровлення, а більш конкретні й унікальні побажання молодятам.

Наприклад, весільні привітання для нареченої, нареченого від мами, тещі, свекра від свахи і т.д., а також для них. До речі, в західних країнах прийнято, щоб наречений і наречена виголосили в день весілля один одному привітання, тобто клятви.

Весільні поздоровлення у віршах і прозі

Отримавши запрошення на весілля, гість одруження за браком часу, дару віршування, ораторської майстерності, може скористатися запропонованими варіантами побажань молодятам. А креативний підхід до вибору поздоровлень молодят дозволить комбінувати готові весільні поздоровлення і скласти найбільш підходяще за змістом та оригінальне за формою привітання молодятам.

Текст привітання молодятам (вірші чи проза) повинен бути урочистим, доброзичливим, неодмінно нести позитивну енергетику та відображати щирість і напуття.

Поздоровлення нареченого і нареченої від ДРУЗІВ

 

«Дорогі ...

Сьогодні один із самих чудових, незвичайних днів в вашому житті. Ви здійснили обряд одруження, ви змінили своє життя, вирішивши відтепер бути завжди разом.

Вас благословили небеса, вас благословили батьки. Вам належить велике життя. Світла, прекрасна і в той же час важка, складна, цікава, життя, яка складається не з одних радощів, музики і квітів.

У ній може трапитися все. І щоб ваша сім'я була щасливою, дружною і міцною, не забувайте про такі поняття, як любов, щирість, взаєморозуміння, повага й довіра. Нехай легкокрилі час не остудить ваших сердець, не погасить полум'я любові ».


«Весілля - свято ваших душ, свято в сім'ях ваших близьких, це день нашої спільної радості.

Ми вітаємо вас від всього серця, з усією щирістю, яка буває тільки в душах найкращих друзів (подруг), яким дорогі і пам'ятні дні та години, проведені разом, всі наші спільні справи, ігри, забави, нехитрі печалі і радості, які ми з вами розділяли.

У день народження вашої сім'ї ми бажаємо вам величезного щастя, ВІЧНОЇ ЛЮБОВІ, неповторних миттєвостей, радість земного, ДАРІВ небесних!

Ми бажаємо вам міцних здорових дітей, онуків і правнуків, які будуть вітати вас на ваших ювілеях, зазначених золотом і сріблом!

З законним шлюбом!

Любові безмежної, весняних днів,

Турботи ніжною в родині своєї!

Нехай мчать столетья, біжать року,

А ви всі разом - скрізь, завжди!

За вашу вічну і чисту любов

Ми будемо піднімати келихи знову і знову!

Ваші друзі! ».


На кого ти нас покинув?

Нас залишив чому?

Як тепер дівчатам пояснимо ми,

Що ти любиш лише дружину?

Як же наші разваг?

Жити без них - одне мучення.

Неужель твоя дружина

Більше нас тобі потрібна?

На футбол або хокей

Не потягну ти з нею.

І не дасть пивка попити,

А без пива як прожити?

Замість чумовой гулянки

Чекають пелюшок постірушку.

А пробіжки по ранках ...

До дитячої кухні: суміші там.

Друг наш, жалко нам тебе,

Але, по правді кажучи,

Ми б з тобою помінялися,

Коль такі б нам попалися.

Хороша твоя дружина,

Все при ній - мила, ніжна.

Ми готові змінитися,

На такий би лише одружитися!


Слізки гіркі упускати,

Що подруженьки втрачаємо.

Їй тепер не до гулянь,

Не до трепетних побачень.

Наша мила подруга,

Ти тепер навік дружина.

Гніздечко ти станеш вити,

Де подружкам вже не бути.

Щоб залишилася наша дружба,

Наздоганяти тебе нам потрібно -

Терміново заміж виходити,

І будинками знову дружити.

Друг за дружком народжувати

Ми почнемо, і ось знову

Станом разом ми гуляти,

І колясочки катати.

Додати коментар


Захисний код
Оновити