Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вибір обручки

Традиція дарувати на весілля кільця один одному, як знак вічної любові і вірності, сягає своїми витоками в давні часи, близькі до стародавнім єгиптянам, але й донині, як і тоді в давнину, цей гарний аксесуар є символом сімейного щастя. Яке ж кільце ви віддаєте перевагу бачити на своїй руці і руці вашої коханої?Вибір за Вами! Можна купити однакові обручки або навпаки зовсім різні, адже зараз неважливо якими вони будуть, головне, щоб вам припало до смаку. Варіанти для чоловіків, як правило, прості, гладкі і вузькі, а для жінок багатий вибір з комбінованих металів, моделі прикрашені каменями або гравіюванням.

В даний момент велику популярність мають вишукані кільця з діамантами. Вам залишається визначитися з вибором металу. У всі часи користується актуальністю традиційний варіант - прикраси із золота, а от саме золото може в декількох варіаціях: це біле золото, червоне, жовте або колечка з комбінованими вставками.Якщо у щоденному житті ви віддаєте перевагу носити вироби зі срібла, то золоте обручка не буде поєднуватися з іншими аксесуарами.

Якщо вам до вподоби все рідкісне, незвичайне і ексклюзивне, то ви оціните по достоїнству моделі обручок з рідкісних і дорогих сплавів платини або паладію. Ці вироби вразять вас своїм зовнішнім виглядом, повним вишуканості і благородного білого кольору. Багато салонів здійснюють продаж обручок зі знижкою і, за звичаєм,молоді можуть сподіватися на те, що придбання відразу двох колечок їм буде вигідніше на 5-15%, на відміну від покупки обручок окремо. Якщо ваші пошуки по всіх магазинах і перегляд всіх різноманітних каталогів не дав необхідного результату, або ви просто не можете знайти відповідного для вас розміру, то варто звернутися до ювеліра,який зможе вам виготовити виріб за індивідуальним замовленням.

А для того, щоб визначиться, або поки просто придивитися, можете заглянути в каталог обручок на порталі Весілля. У нас, як завжди, представлені найрізноманітніші прикраси з самих різних металів і сплавів, моделі, прикрашені камінням і гравіруванням. В загальному,ви точно залишитеся задоволені!

Додати коментар


Захисний код
Оновити