Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Ах, це весілля

Весілля - найщасливіший і незабутній день закоханих і хочеться провести його якомога краще. До нього треба готуватися заздалегідь, щоб встигнути все продумати і не упустити дрібниць. Перш за все потрібно вирішити в якому стилі буде проводиться весілля і виходячи з цього визначитися з бюджетом. Необхідно завчасно підшукати хорошого тамаду, фотографа, оператора і ведучого. Зараз дуже популярна церемонія весілля в Таїланді та інших країнах південно-східної Азії

 

Красиві запрошення можна замовити у весільному салоні або друкарні. Перед весіллям влаштовують дівич-вечори і парубочі.

Дівичій-вечір

Дівич-вечір зазвичай проводять за кілька днів до весілля. Варіантів проведення дівич-вечора кілька - від аквапарку, ресторану, виїзду на природу, на дачу або лижну базу, в залежності від сезону. Будинки на дівич-вечорі можна влаштувати салон краси, запросивши фахівців або самостійно «омолодиться» улюбленої косметикою. Дівич-вечір - це свого роду штаб з проведення свята. Дівчата домовляються про те як будуть прикрашені машини, приміщення та вирішуються інші організаційні питання. Готується сценарій викупу нареченої. Велику роль у цій організації відводять свідкові.

Мальчишник

Мальчишник організовують незадовго до весілля. Метою проведення цього заходу є відпочинок від напружених днів передвесільної підготовки, прощання з холостяцким життям і уточнення плану весілля. На мальчишнику вирішуються технічні питання: скільки автомобілів знадобиться для відвідування РАГСу, для поїздки по місту, і т. д. Друзі нареченого можуть зустрітися в кафе, барі, вдома, на дачі, в сауні, на риболовлі і т.п.

Свідки

Без свідків весілля - не весілля. На них лягає основний тягар в організації торжества. Обов'язки свідка до весілля - організувати дівич-вечір, свідка - влаштувати парубочий вечір. Свідок має:

  • Розсилати разом з нареченим і свідком запрошення.
  • Допомагати нареченій у виборі весільного плаття
  • Підготувати сценарій викупу нареченої

У весільний день свідок допомагає в обряді викупу нареченої разом з подружками і гостями. Після викупу влаштовує фуршет.

Свідок допомагає свідкові. До викупу нареченої він повинен заздалегідь підготувати реквізит і покласти його в окремий пакет. Після ЗАГСу, коли молоді будуть їздити по місту, в обов'язки свідка входить організація міні- банкетів (шампанське, сік, легкі закуски) На торжестві свідок повинен стежити за тим, щоб у гостей були налиті келихи.Свідки допомагають ведучому: запрошують гостей брати участь у конкурсах, танцях і самі беруть участь, подаючи всім приклад.

Подарунки та поздоровлення

Що можна подарувати молодятам? Це залежить від того де житимуть молодята. Якщо вони вселилися в квартиру недавно, то можна подарувати штори, які впишуться в інтер'єр, кухонний комбайн, мультиварку.У будь-якому випадку доречно дарувати гроші. Їх можна оформити як «банк» тобто подарувати в декоративній банку, або помістити в дитячі черевички, в кришталеву вазу.

Вітання на весіллі повинні бути щирими, тому листівки з «казенними» віршами тут недоречні. Одним з оригінальних способів привітання може стати таким: береться пляшка з-під шампанського. На листках паперу пишуться клятви нареченої і нареченого. Листочки згортаються в трубочку, поміщаються в пляшку і закупорюються. Молоді закопують пляшку в умовленому місці і років через п'ять викопують і читають клятви знову, порівнюючи те що присягнули і що після цього вийшло.Наскільки веселою буде весілля залежить не тільки від тамади і ведучого, але й від настрою присутніх гостей. Після свята гостей треба розвезти по домівках. Свідок заздалегідь повинен подбати про виклик недорогого таксі. Коли всі гості роз'їдуться, тоді і закінчаться обов'язки свідка,а втомлені і щасливі молодята вирушать у своє сімейне плавання.

Додати коментар


Захисний код
Оновити