Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Залежність від чоловіка

Залежність від чоловіка - вкрай неприємна сімейна сітуація.Сітуація, коли жінка стає залежною від свого чоловіка - досить часте явище. Певний відсоток жіночого населення не бачить в цьому нічого поганого, деякі навіть прагнуть до цього, але подібний стан речей влаштовує прекрасних дам до тих пір, поки не почнуться закиди з боку глави сімейства. Ні в чому собі не відмовляти і залишатися незалежною від свого чоловіка - рожева мрія будь-якої дівчини.Треба сказати, що там, де має місце залежність будь-якого плану, не може бути й мови про щасливих гармонійних взаєминах. Адже яким би сильним і міцним ні союз двох сердець, кожен з подружжя продовжує залишатися унікальною особистістю зі своїми поглядами і цінностями. Справжня любов повинна бути вільною від залежності, в її основі лежать демократичні відносини, відповідальність, повагу і довіру один до одного. Ніщо не повинно сковувати свободу особистості, тоді вона не буде сприйматися як спокуса до вседозволеності.

Багато жінок бояться матеріальної залежності від свого чоловіка, не беручи до уваги такий вид залежності, як психологічна. Тим часом, такого роду залежність заважає будувати стабільні і міцні відносини в сім'ї. Ви можете страждати від нестачі уваги, не думаючи про те, що чоловік не в силах подарувати його вам через дефіцит часу і перевантаженості на роботі. Крім того, багато жінок вважають справою принципу проводити весь вільний час разом, не допускаючи можливих бажань дружина поспілкуватися з друзями або зайнятися улюбленою справою.

Деякі чоловіки, відчуваючи свою перевагу над дружиною, починають маніпулювати нею, вводячи в залежність від чоловіка. Для слабкої жінки це може закінчитися повним розчиненням власної особистості у своєму господине, покладанням на себе непомірного вантажу обов'язків. Вимоги чоловіка можуть рости, почуття вдячності, навпаки, зменшуватися, при цьому жінка може зайняти позицію всепрощення. Однак така покірність може призвести до вседозволеності чоловіка. Тримати його під каблуком, звичайно, теж не кращий варіант, так що доведеться пошукати золоту середину. 

Психологічна залежність від чоловіка часто виникає через самої жінки, це відбувається в тому випадку, коли, повністю розчинившись у своєму улюбленому, вона починає відкидати свою індивідуальність, перестає спілкуватися з подругами, закидає улюблені заняття. Таким чином, процес самовдосконалення починає буксувати, така жінка ризикує стати нецікавою своєму чоловікові, навіть якщо вона буде йому повністю підвладна.

Що стосується матеріальної залежності, то багато представниць слабкої статі не вважають її соромної. Проте немає нічого краще посильної жіночої підтримки для чоловіка, що є основним добувачем. Сьогодні можливостей для самореалізації у жінок цілком достатньо, до того ж зовсім не обов'язково прагнути до ролі емансипованої бізнес-леді, досить просто знайти роботу, що приносить задоволення і додатковий дохід у сімейний бюджет. Така самодостатність підніме вашу самооцінку і підійме вас в очах вашого чоловіка.

Додати коментар


Захисний код
Оновити