Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як змусити його одружитися

Часто чоловіки затягують рішення про вступ у шлюб. Що ж слід зробити, а що заборонити дівчатам, спраглим почути заповітні слова про вічну любов і сім'ю?

1. Нав'язливість його злякає, а невпинне ходіння по п'ятах знецінить вас як особистість у його ж очах. Даючи йому необхідну свободу, не претендуючи відкрито на його незалежність і особистий простір, ви тим самим тільки привернете до себе симпатію і бажання перебувати поруч з таким розуміючою людиною.

2. Не тисніть на нього, хоча б словесно. Якщо будете ставити умови, шантажувати, чоловік втече від вас швидше, ніж ви зрозумієте, в чому справа. Нехай він прийде до рішення самостійно, адже одруження - це взаємна згода, а не тільки ваше.3. Чи не розчулюють кожній зустрічній весільної машині, кожному білому платтячку й невластивому для церемонії ресторану. Адже і ці підбурення - тиск на чоловіка. Він повинен знати, що ви хочете весілля, але не повинен знати, що це для вас маніакальне бажання.

4. Ні в якому разі не вдавайтеся до відомого способу одружити на собі чоловіка - передчасна вагітність. Навмисне так вчинити - підло по відношенню і до обранця, і до майбутньої дитини. Він повинен бути бажаним дивом, а не знаряддям утримати «татуся». Тим більше не всі чоловіки можуть називатися справжніми, а тому не факт, що дитина його збентежить перед розставанням з вами. У найгірших випадках, можливо, тільки прискорить цей процес.

5. Не купуйте любов. Фрази на кшталт «Мій тато купить нам заміський будинок, коли ми одружимося» образять гідність чоловіка, але дуже навіть сподобаються альфонсам. З цим краще бути обережніше.

6. Не довіряйте сліпо журналам і статтям про секс, психологію взаємин і вплив певної колірної гамми на вашу любов. Все індивідуально і непередбачувано, так що користуйтеся порадами сторонніх розумно і без фанатизму.

7. Будьте для вашого чоловіка хоч у чомусь незамінною. Нехай він звикне до ваших талантам і здібностям робити його щасливим.

8. Якщо ви не здатні припинити розмови про весілля і шлюб, делікатно висловлюйтеся з приводу вдалих пар серед ваших знайомих, щиро пошкодуйте друга-холостяка, захопитися метаморфозами іншого, вже одруженого. Але все це має стосуватися обговорюваної теми, бажано розпочатої чоловіком. Не перестарайтеся, ще раз прочитайте пункт 3.

9. Хваліть вашого чоловіка, прославляйте його чесноти, таланти, розділяйте переконання, вірте в його майбутній успіх і радійте всім його маленьким досягненням. Деякі чоловіки дуже добре розпізнають лестощі, так що краще все вищеперелічене робити щиро. Нехай він бачить, що є для вас кращим - самим чарівним, розумним і дорогоцінним. Правда, важливо, щоб його самооцінка не піднеслася до небес, а ви не зблякли на тлі цього «досконалого чоловіка». 

10. Хитрим способом змусити чоловіка задуматися про весілля - це спільний перегляд романтичних комедій або драм, де актори втілюють щасливих сім'янинів, з пригодами святкують сімейні свята, літні пари пишаються своїми дітьми, онуками, малюки грають з кішками-собаками, а головні герої проходять через всі випробування долі або фантазії сценариста гідно і в ім'я любові. Один раз під час такого фільму шепніть чоловікові, що мрієте про подібну життя. Будьте впевнені, і його думки зараз рухаються в тому ж напрямку. Своєчасність забезпечить вам гармонію і повне розуміння один одного.

Подумайте над тим, про що прочитали в цій статті. Деякі правила дійсно мають цінність, щоб відкластися у вашій свідомості. Якщо ви виберете правильну тактику, а ще краще взагалі обійтися без неї, ваш чоловік врешті-решт зрозуміє, що хоче бути поруч з вами завжди. Запам'ятайте: плани, схеми, принципи у відносинах повинні бути лише приблизними. Адже відносини завжди складаються не так, як нам хочеться або не так, як ми їх собі уявляємо. Просто любите свого чоловіка, а коли переконаєтеся у взаємності його почуттів і готовність вступити в довгостроковий союз - дайте згоду на його пропозицію. Ви - жінка, і чоловік повинен добитися вашої любові, довіри і злагоди створити з ним сім'ю. Якщо ж у вас прекрасні відносини, але у чоловіка незрозумілі комплекси і упередження з приводу шлюбу, то ви з легкістю можете підштовхнути його до весілля і сприйняттю сімейних цінностей за допомогою наших рад.

Додати коментар


Захисний код
Оновити