Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як зробити запрошення на весілля своїми руками

Довгоочікуване «так» у відповідь на зроблену пропозицію створити нову сім'ю отримано, і постає питання: що ж далі то робити? Замовити ресторан, необхідно весільну подорож, запросити гостей ... Голова йде буквально колом і це тільки від переліку всього того, що потрібно підготувати до урочистого дня одруження. Ми ж розуміємо, що це не просто якась весілля, а це ваше весілля. Це той дивовижний сімейне свято, яке запам'ятовується надовго.Найперше, що потрібно зробити - це скласти точний список усіх запрошених родичів і близьких друзів, яких би ви хотіли бачити поруч із собою в такий день. І вручити всім їм запрошення бажано особисто. Оскільки весілля - це все ж одне з основних свят в житті людини, майбутні наречені виявляють в ній свою неповторну індивідуальність. Це стосується і оформлення весільних запрошень. Адже даний «квиток на весілля» є візитною карткою майбутньої сім'ї. Досить часто весільне запрошення є не просто джерелом інформації про даний захід для запрошених. Молодята так відповідально ставляться до оформлення запрошень, що роблять їх часто самі, при цьому створюючи чудові твори мистецтва. Дані запрошення - це маленький подарунок у гостям. Нижче ми з вами поговоримо про те, яким чином можна зробити запрошення для гостей на ваше весілля своїми власними руками.

Доріг адже не подарунок, а, звичайно ж, дорого увагу. Дані слова можна застосувати і до запрошеннями на весілля. Так як на це свято прийнято запрошувати найближчих і найдорожчих. Подібна традиція касам запрошень на весілля дорогих гостей, існувала на Русі досить давно. Сам весільний обряд був оповита різними унікальними прикметами і повір'ями, саме тому наші далекі предки ставилися з повною відповідальністю до прекрасного обрядом запрошення. У ті давні часи було прийнято, що б гостей запрошував дружка спільно з нареченим. До кожного гостя індивідуально приходили і зазивали на весільний бенкет. При цьому вимовлялися не звичайні слова, а унікальні приповідки. А от самі запрошувальні картки з'явилися набагато пізніше, у вісімнадцятому столітті, і були поширені серед знатних і досить багатих сімей.

Зараз же все більше молодят виконують запрошення на папері своїми власними руками. Такий особливий «хенд мейд» може досить багато розповісти не тільки про унікальний складі характеру молодят, а й обов'язково розкаже нам про те, яка буде весілля. Можливо традиційна, а може якась особлива? В останні роки існує прекрасна традиція відзначати весілля в будь-якому незвичайному стилі. Бал дев'ятнадцятого століття або яскрава джинсова вечірка? А може вам до смаку ельфійськая весілля, можливо ви прихильник в стилі ретро? Запрошення повинні відповідати обраному стилю весільного вечора.

Існує безліч варіантів створення своїми власними руками запрошень для весілля. І вони обмежуються виключно фантазією молодят. Допомогти у виготовленні красивих, креативних запрошень може вам і знайомий художник. Припустимо, він зробить для вас гарний начерк, а ви потім його просто розфарбуєте і доповніть деталі. А для тих, хто на короткій нозі з комп'ютером, неодмінно припаде до смаку варіант виготовлення запрошень за допомогою програм. Навіть самі початкові навички в цій сфері в поєднанні з відмінним смаком виготовлювача можуть дати чудовий результат такої творчості. Особливо ефектно на такі запрошення виглядають колажі нареченого і нареченої, разом з гостем, якому призначено запрошення. Або ж досить часто поміщають на такі колажі молодят у дитинстві. Неймовірно красиві запрошення на весілля виходять і при самому простому прикрасі поштової листівки аплікаціями. Або ж декоративні запрошення доповнюються кольоровими паєтками, стрічками, намистинами і навіть буває що і хутром. Якщо вас не влаштовує "казенне" запрошення, або те, що ви самі намалювали, то деякі декоративні елементи дизайну допоможуть освіжити і дещо урізноманітнити вже набридлі образи. Всі запрошення створюються не тільки на простому папері. Творити можна цілком непогано і з картону, а так само папери найрізноманітнішої фактури - це, наприклад, кальки, «фетру», дуже красиво виходить з «оксамитової» паперу і навіть різної тканини. Навіть форму таких весільних запрошень можна зробити не тільки стандартної прямокутної, але і у вигляді серця або оригінально буде виглядати весільна листівка у формі двох з'єднаних між собою кілець. 

Дизайн запрошень листівок теж залежить тільки від безмежної фантазії майбутніх молодят. Для прикраси досить часто використовують квіти і інші рослинні орнаменти. Часом беруть, як варіант сердечка, що цілуються голубків, ангели і звичайно ж не обійшлося без символу весілля - двох кілець. На краях запрошення краще зробити отвори, і прив'язати до них стрічку, вийде гарний бант. Або згорнути в тубу запрошення і перев'язати його атласною стрічкою. Але, як правило, запрошення віддають в конверті. Який, між іншим, ви так само можете прикрасити самостійно.

Текст вашого запрошення також може бути незвичайним. Наприклад, оригінально виглядає запрошення, виконане у віршах. Але, при складанні запрошень текстів необхідно дотримуватися ряду вимог. Запрошення неодмінно має бути дуже інформативним - тобто повинно містити в собі всю основну інформацію, щоб у гостя не виникло ніяких питань. Та стриманість і стислість запрошення вважаються показником відмінного тони молодих.

Неввічливою з боку майбутніх молодят по відношенню до близьких родичів і друзям буде надмірно пізня відправка весільних запрошень. Адже подібні свята є важливими не тільки для винуватців торжества, а й для запрошених весільного вечора. Їм потрібно не тільки змінити свій графік, але й купити подарунок для молодят і також про своє вбрання.

Весільні приготування - це не тільки великі хвилювання для новоспеченої родини. Саме в подібній підготовці до свята майбутні молодята неймовірно зближуються і усвідомлюють всю важливість вступу в шлюбні відносини. Шлюб, як кажуть, відбувається на небесах, а готують його звичайні смертні. Прочитавши цю статтю, ви знаєте, як можна зробити оригінальні запрошення на власне весілля самим.

Додати коментар


Захисний код
Оновити