Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Подарунки гостям на весіллі

У багатьох європейських країнах існує традиція дарувати гостям на весіллі невеликі подарунки. Так молода сімейна пара намагається віддячити своїх гостей за те, що вони розділили з ними один з найпрекрасніших днів у їхньому житті.

До нас традиція дарувати сувеніри та подарунки на весіллі прийшла із Заходу. І це, безумовно, хороша традиція. Таким чином, кожен гість отримує частинку свята, пам'ять про цю знаменну подію. При виборі подарунка гостям весільного торжества, потрібно визначити мету, яку молодята переслідують.Якщо дарувати подарунки гостям на весіллі у вашому колі - щось нове, то пора покласти початок цієї чудової традиції. Причому, молодята повинні будуть неабияк постаратися, щоб якось зацікавити майбутніх наречених і наречених, які згодом можуть повторити цей ритуал вже на своєму весіллі. Як же їх зацікавити? Тут не обійтися без хорошої ідеї і чудового її втілення. Відмінним варіантом подарунка для гостей вважаються традиційні бонбоньєрки (це милі коробочки з солодощами). На Заході це вважається традиційним подарунком гостю.

Потрібно ще раз підкреслити, що молодята повинні здивувати гостей своїм подарунком на весіллі. І хоча сьогодні вже багато чули про традиції дарувати подарунки гостям на весіллі, але взяти участь у цьому процесі довелось далеко не всім. Здивувати своїх гостей можна незвичайними подарунками на весіллі, які запам'ятаються їм на довгий час. Яскравим прикладом тому є іменні кубики. На кожній грані кубика можете написати гостю ті компліменти, які тільки вважаєте потрібними. Якщо кубик ви хочете вручити Варі, то написати можна наступне: Варя-розумниця, Варя-красуня, Варя - чудова дівчина. Такий подарунок здатний не тільки здивувати гостей, але і порадувати їх. Постарайтеся до підписів на кубиках підійти індивідуально.

Якщо молодята хочуть зробити для своїх гостей приємний сюрприз на весіллі, то зробити це не так вже й складно, як може здатися. Адже приємним сюрпризом може стати сам подарунок на весіллі, який був обраний зі знанням справи і вручений від усієї душі. У тому випадку, якщо молодята далеко не з усіма гостями близько знайомі, то можна вибрати для них і однакові подарунки. Якщо ж їм відомі пристрасті і звички всіх гостей, без винятку, то для кожного з них можна підготувати унікальний подарунок. Для когось підійдуть саме жартівливі подарунки, для інших же необхідні подарунки серйозніше. 

Весілля є одним з найважливіших подій у житті кожної людини. Воно буває лише раз у житті. А значить, має бути незабутнім. Молодята висловлюють свою подяку, як раз таки, у вигляді подарунків. Нехай це будуть невеликі сувеніри. Так що ж подарувати гостям, щоб здивувати їх? Спробуйте підключити в цій справі всю свою фантазію.

Запрошення - це перше, що побачать ваші гості. Тому так важливо, як вони будуть виглядати. Якщо це буде листівка, то на ній може бути ваші фото, дата весілля, а також цікаве запрошення. Якщо ви хочете зробити щось оригінальне, то хорошим варіантом буде запрошення-календарик. Все частіше молодята стали вибирати такий варіант, як запрошення-голубок з листом.

Не забудьте і про персоналізованих картках. У цьому випадку гості, прийшовши в ресторан, точно не заблукають. Вашим завданням є розстановка на столах персоналізованих карток, на яких зазначено ім'я та прізвище запрошеного. Треба сказати, що картки цілком можуть стати подарунком для гостей. Наприклад, на картці-календарику знаходяться ваші фото, а дата реєстрації виділена сердечком. Як варіант, це може бути картка-фігурка. Наприклад, фігурка буде в руках тримати візитку з ім'ям гостя, а також словами подяки. Які саме фігурки використовувати для цієї мети? Підійде фігурка голубка, нареченої, нареченого, тематична фігурка.

Одним словом, картка може бути абсолютно будь-який. Все залежатиме тільки від вашої уяви. Цікавим подарунком можна назвати бутоньєрки. Їх можна вручити гостям при вході в ресторан. Бутоньєрки виконуються з живих квітів. У більшості випадків з тих, що маються на букеті нареченої. Тому і замовляти їх потрібно там, де і сам букет нареченої. Бутоньєрка являє собою маленький букетик. Він зроблений на стрічці, завдяки якій пов'язується на зап'ясті. Бутоньєрка для юнаків, зроблена у вигляді міні-букета, вставляється в петлицю.

Додати коментар


Захисний код
Оновити