Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Сюрприз на весілля

Сюрприз на весілля - це те, чого чекають кожна наречена і наречений і від якого не відмовляться самі гості. У цей знаменний день, який в оригіналі буває один раз в житті, всі повинні бать радісними і веселими. Хтось асоціює веселість тільки з великою кількістю алкогольних напоїв, а хтось здатний підняти настрій собі і оточуючим за допомогою яскравих сюрпризів на весілля. Такий несподіваний сюрприз на весілля здатний зробити свято незабутнім і може бути приготований як з боку гостей, так і з боку молодят. Дуже добре, коли даний сюрприз вписується в загальну ідею свята.Одним з найпростіших сюрпризів є красивий феєрверк. Це красиве видовище найкраще виглядає в темряві, одночасно будучи романтичним і грандіозним дією. Висококласний феєрверк не зможе залишити нікого байдужим і буде довго помниться гостями та господарями свята. Однак такий сюрприз на весілля має кілька АЛЕ: по-перше, він повинен бути організований висококласними піротехніками, а по-друге при проведенні феєрверку обов'язково повинні бути дотримані всі заходи протипожежної безпеки. До того ж варто пам'ятати, що такий сюрприз на весілля неможливий поблизу легкозаймистих будов (з дерева і т.д.), декорацій з пап'є-маше і ін

Більш безпечним сюрпризом є вибух кулі. Цей спецефект буде доречний виключно для нареченого і нареченої (наприклад, під час танцю) і полягає в тому, що велику кулю вибухає і обсипає всіх великою кількістю маленьких куль. Правда, такий трюк протипоказаний для надто вразливих жінок, які не люблять різкі гучні звуки.

Ростові ляльки - прекрасний сюрприз на весілля. Ці веселі і забавні костюми, в яких одягнені професійні артисти, здатні розвеселити кого завгодно. Зазвичай такі ляльки є частиною весільного сценарію. З їх допомогою можна проводити різні розважальні конкурси, ігри і т.д. 

Для тих, хто цінує високе мистецтво, можна запросити танцювальні колективи. Залежно від уподобань молодят, це можуть бути шоу-балет, пари або колективи бальних танців. У будь-якому випадку такі номери будуть хорошою розрядкою для веселиться компанії.

З розряду новомодних сюрпризів на весілля можна відзначити лазерне шоу. Це красиве оригінальне видовище доречно при проведенні весілля на відкритому повітрі, так як лазеру потрібно місце. Головне, щоб це шоу готував фахівець своєї справи, також бажано поєднати його із загальним сценарієм весільної церемонії. Казковий світ образів і фігур приверне увагу не тільки дітей, а й дорослих. До невеликих недоліків можна відзначити достатню дорожнечу професійного дійства і небезпека лазерних променів для очей оточуючих.

Якщо у вас є власні задумки або заготовки на весілля, то втілюйте їх у життя, даруючи радість і веселий настрій гостям, нареченому і нареченій.

Додати коментар


Захисний код
Оновити