Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Весільні конкурси

Інвентар - три мотузочки. Ведучий тримає мотузочки на витягнутій руці. Наречений і наречена необхідно зав'язати косичку. При цьому кожен з них працює тільки однією рукою. В якості варіанту можна поставити рядів дві пари.

Весільний конкурс «Буквар»

Ведучий видає конкурсантам картки з буквами. Гравець прикладає букви до тих частин тіла, назва яких починається саме з цих букв. Необхідно докласти букви і утримати їх. Перемагає той, хто втримає більше букв. Вітається підтримка та поради глядачів.Весільний конкурс «Персональна анкета»

Наречений і наречена кожен окремо заповнюють заздалегідь підготовлену анкету з питаннями (наприклад, улюблений колір, блюдо, фільм, пісня і т.д.). Потім їх перевіряють на знання звичок і пріоритетів.

Весільний конкурс «Зав'язування краватки»

Молоду просять зав'язати краватку на шиї молодого. Як тільки він почне синіти від туго затягнутого краватки, петля послаблюється. Нареченій радять зробити штучне дихання з рота в рот.

Весільний конкурс «Застав чоловіка посміхнутися»

Наречений робить ображене обличчя, а наречена намагається його розсмішити. Можна смішити тільки словами, лоскотати заборонено.

Весільний конкурс «Ласкаві слова»

Інвентар - кавун (яблуко) і 20-30 сірників. У кавун (яблуко) вставляються всі сірники. Молоді по черзі витягують сірники, при цьому повинні називати один одного ласкавими словами.

Весільний конкурс «Дорога щастя»

Формуються дві однакові за чисельністю команди. Завдання - зняти з себе речі, зв'язати їх в одну лінію (дорогу). У кого дорога довша, той і переміг.

Весільний конкурс «Смачний бутерброд»

Конкурс виключно для слабкої статі. Підбираються учасниці «небайдужі» павукам, гусеницях, тарганам і т.д. Учасницям пропонується без допомоги рук відкусити найбільший шматок від маленького бутерброда. Родзинка полягає в тому, що учасниць ставлять спиною до столу, а на бутерброди в цей час підкладають різних пластикових тварюк невеликого розміру. Буде досить багато "шуму", коли учасниці обернутися, відкриють рот для великого укусу і побачать на бутербродах «прикраси». Конкурс щодо жорстокий, тому ведучий повинен бути готовий до виразів «подяки» на свою адресу.

Весільний конкурс «Естафета»

Набираються дві команди з непарним числом гравців. У кінці зали ставиться столик (стілець, тумбочка і т.д.) з чаркою і пляшкою алкоголю (горілка, вино). Учасник добігає до столика, наливає собі чарку, випиває і біжить назад передавати естафету. І так до тих пір, поки пляшка не буде порожня. За умовами конкурсу зрозуміло, що в команді має бути не менше 3 людей, якщо пити вино, і не менше 5, якщо пити горілку. Інакше 2-3 чоловік дуже швидко потім зваляться від пляшки горілки. Чарки не повинні бути дуже місткими, щоб кожен міг пробігтися кілька разів. Виграє та команда, хто перша вип'є весь алкоголь.

Весільний конкурс «Яблуко»

Обираються дві пари, яким видається по одному яблуку на пару. Яблуко береться зубами. Завдання - з'їсти яблуко без допомоги рук. Схема проста: поки один тримає яблуко зубами, другий відкушує невеликі шматочки і ковтає. Перемагає пара, яка швидше з'їла яблуко.

Весільний конкурс «Бочонок пива»

Для конкурсу спеціально купується бочонок пива об'ємом 5 літрів. Викликаються всі бажаючі чоловіки. Бочонок пива береться зверху однією рукою і тримається на вису. Конкурс на час. Перемагає той, хто довше за всіх протримається бочонок. Він же і є головним призом конкурсу.

Весільний конкурс «Ворожіння на попелі»

Конкурс бажано проводити під завісу свята. При цьому розмова плавно переводиться в бік містики і окультних наук. Треба ненароком згадати, що ви колись не без успіху займалися ворожінням. Ворожіння буде на попелі сигарети. Мотивуйте це тим, що хіромантія дає приголомшливі результати, якщо долоні присипати свіжим попелом, викуреним піддослідним. При цьому людина збиває собі правою рукою попіл на долоню лівої руки (це не боляче). Чим більше утворюється попелу, тим краще. Акуратно, строго за годинниковою стрілкою великим пальцем правої руки розітріть попіл по долоні людини. Число кіл повинно відповідати числу років жертви. Коли жертва «вимазалася», ви з розумним виглядом починаєте досліджувати її долоню, примовляти про дуже рідкісних поєднаннях ліній. Зрештою ви видаєте висновок зі словами: «Ну що я хочу тобі сказати. Дуже некудишний з тебе попільничка ». Радимо вам після цих слів бути готовим до швидкого старту, а то будете мати очей в попелі.

Весільний конкурс «Тато у пологовому будинку».

Мізансцена: батько приходить перший раз подивитися на новонароджену дитину, а його не пускають. Йому доводиться з дружиною спілкуватися жестами через звуконепроникні скло. Завдання - ведучий ставить стандартні для пологового будинку питання, а «батько» у стилі пантоміми їх передає «дружині». «Дружина», відповідно, тільки жестами на них відповідає. Ведучий коментує відповіді «дружини».

У якості більш пікантного варіанту вибирається ведучий + 3 людини:

- Провідний вголос задає питання

- «Чоловік» їх переводить на мову пантоміми

- «Дружина» відповідає тільки жестами

- «Подруга дружини», що стоїть спиною до ведучого і «чоловікові», коментує для глядачів ці жести. Обов'язкова умова - у «подруги» повинні бути закладені ватою вуха, щоб вона не чула первинних питань ведучого.

Пропонований список питань:

Як здоров'я? Хто народився? Як назвеш? Ти за мною скучила? і т.д.

Звертаємо вашу увагу, що для даного конкурсу ведучому бажано поцікавитися заздалегідь, чи не було у когось із молодят неприємних спогадів чи асоціацій з пологовим будинком.

І взагалі, перед початком ведення весілля тамада повинен хоча б трохи орієнтуватися в стані фізичного і психологічного здоров'я молодят. Це необхідно для уникнення травм моральних і фізичних. Бувають випадки, коли тамада, бажаючи підкреслити силу нареченого, пропонує йому конкурси з певною фізичним навантаженням. Навіть якщо у нареченого є певні проблеми зі здоров'ям, він в цьому не зізнається під дією алкоголю або просто посоромиться. А це потім загрожує серйозними ускладненнями.

У зв'язку з цим ведучому категорично не рекомендується сильно наполягати, коли хтось із гостей відмовляється від конкурсу. Знайдіть іншого - на весіллі завжди є заміна!

Додати коментар


Захисний код
Оновити