Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Ігри на весіллі

Ігри на весіллі «Дізнайтеся свого нареченого по руці».

Як варіант розглядається будь-яка пристойна частина тіла (вухо, голова, коліно). Для проведення конкурсу нареченій зав'язують очі і вона навпомацки повинна дізнатися нареченого. У якості «об'єктів дослідження» можуть бути не тільки чоловіки. Для випадків з колінами чоловіки повинні закотити брюки.Ігри на весіллі «Розіграш призу".

Двох учасників ставлять перед столом (стільцем і т.д.), на якому лежить приз. Мета - схопити його за рахунком «три». Родзинка - провідний постійно провокує учасників рахунком типу: один, два, три ... надцять, десять, двадцять, три ... дцять. І так далі до числа «три».

Ігри на весіллі «Роздушіть повітряна куля».

Обираються дві пари (чоловік + жінка), затискають між животами кульку. За сигналом пари починають тиснути кульку. Перемагає пара, перша роздаючи повітряна куля.

Особливої пікантності доставить конкурс, якщо залучити в пари по два чоловіки, причому пари формувати за належністю до сторони нареченого і стороні нареченої. Це варіант краще проводити, коли люди трохи випили і впізнали один одного. 

Ігри на весіллі «Перекотиполе яйце».

Береться два яйця в круту, викликаються дві пари (чоловік + жінка). Гостям кажуть, що яйця сирі. Мета - жінка повинна перекотити яйце через брюки чоловіки, починаючи знизу однієї брючини і закінчивши внизу інший. Для додання пікантності можна взяти дійсно сирі яйця.

Ігри на весіллі на координацію.

Розставляються в ряд кілька пляшок. Завдання - обійти або переступити пляшки широким кроком, щоб жодна не впала. Конкурс рекомендується проводити ближче до кінця свята, коли люди перебувають «під шафе». Бажано вибирати учасників, які не зовсім добре стоять на ногах, але при цьому нормально розуміють. Під час перших спроб однозначно можна буде почути фрази: «Що тут складного. Я теж так зможу ». Таких гостей обов'язково треба залучати до конкурсу. У таких випадках майже гарантовані збиті пляшки і загальний сміх з жартами з натовпу.

Ігри на весіллі «Фотографія немовля».

Молодятам показують серію дитячих фотографій. Вони повинні дізнатися свою другу половинку на фотографії. Вибір має бути обов'язково прокоментовано з гумором.

Ігри на весіллі «Художній».

Необхідно дві команди по 4 людини, два аркуші ватману, два маркера. Команди повинні бути розділені за ознакою приналежності до різних сторін (нареченого і нареченої). Учасників команд по одному із закритими очима підводять до свого ватману, де вони малюють спочатку голову, потім тулуб, руки і ноги нареченого (нареченої). Кращий «портрет» обирають молодята.

Ігри на весіллі «Вгадай хто?».

Конкурс нагадує дитячу гру «Коровай». Відмінність в тому, що учаснику в центрі зав'язують очі, а інші ходять по колу. Потім зупиняються, ведучий вибирає одну людину з кола і просить його що-небудь вимовити (погавкати, проквакала і т.д.). Учасник в центрі з трьох разів повинен визначити хто видавав звуки.

Ігри на весіллі «Збір поцілунків».

Два чоловіки за короткий час повинні оббігти по колу і зібрати якомога більше жіночих поцілунків. Кількість вважають слідами на щоках. Перемагає той чоловік, у кого їх більше.

Ігри на весіллі «Танець».

Конкурс на витривалість. Чоловік запрошує жінку на повільний танець, але танцює його з жінкою на руках. Перемагає той, хто останній опустить жінку на підлогу.

Ігри на весіллі «Ристалище гладіаторів».

Чоловікам (при бажанні і жінкам) ззаду на нитку прив'язують сірникову коробку. Він повинен лежати при цьому на підлозі. Завдання суперників наступити на цей коробок і відірвати без допомоги рук. Кількість учасників у принципі не обмежена, але бажано не більше 10 більш-менш стоять на ногах особин.

Як варіант можна запропонувати гру в парах «на виліт». Переможець повинен отримати якийсь приз.

Ігри на весіллі «Солодка хитрість».

Як би ненароком запропонуйте людям цукерки. Вони самі беруть за бажанням з пакету одну або кілька цукерок. Коли всі бажаючі взяли, оголосіть правила гри - за кожну цукерку людина повинна розповісти одну історію (факт) про будь-якого з молодят.

Ігри на весіллі «Господиня».

Беруть участь дві пари (чоловік + жінка). Інвентар - 2 пляшки 0,5 (0,25) л і дві соски. Пляшки наповнюють вмістом на свій розсуд (вода, компот, пиво і т.д.). Жінка повинна напоїти чоловіка з пляшки через соску. При цьому вміст має бути випито до кінця (як варіант, хто більше вип'є при грі на час), а жінкам не дозволяється тиснути на пляшку, щоб «молоко" не пролилося. Перемагає пара, яка швидше випила вміст.

Ігри на весіллі «Чий день народження ближче».

Правила дуже прості: перемагає той, у кого найближчий день народження. Зазвичай йому пропонується випити або сказати тост.

Варіантом даного конкурсу є відома застільна пісня «Хто народився в січні (лютому і т.д.) вставай, вставай, вставай ...». При цьому тамада пропонує встати гостей у кого день народження в названий місяць. У них повинні бути налиті чарки і зі словами «Пий до дна, пий до дна ...», гості повинні їх випити. Так відбувається 12 разів за кількістю місяців.

Ігри на весіллі «Рибачок».

Для більшого ефекту зазвичай вибирається тільки трохи випили чоловіки (2 особи). Їм ззаду на брюки прив'язується нитка з олівцем. Довжина нитки вибирається так, щоб олівець знаходився позаду на рівні колін або трохи нижче. Ставиться звичайна пляшка з вузьким горлечком. Завдання - потрапити олівцем в пляшку без допомоги рук.

Ігри на весіллі «Принцеса на горошині».

Для конкурсу запрошуються виключно дівчини чи жінки. Ставляться кілька стільців (за кількістю учасниць). На стільці кладеться декілька горіхів фундук (рекомендована кількість 2-6 штук). Учасниці конкурсу не повинні бачити кількість горіхів. Стілець накривається накидкою (полотняною серветкою і т.д.). Дівчата сідають кожна на свій стілець, починає грати музика. Рухаючись у такт музиці, вони повинні визначити тільки «п'ятою точкою» кількість горіхів на стільці. Виграє дівчина, правильно назвала число горіхів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити