Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Тесть і свекор на весіллі: родинний зв'язок встановлена

Весілля - це дивовижна і щедре на сюрпризи і позитивні емоції подія, незважаючи на його манірність. Але, як і в п'єсі, найкращий експромт на весіллі - відрепетируваною номер. До речі, не випадково в народі кажуть: «зіграти весілля».

Тому весілля нагадує майстерно поставлений спектакль, де кожен персонаж (тобто гість) відіграє певну роль. Одні з провідних ролей (слідом за головними - наречена і наречений, дружка і дружок) належать татам молодят.Адже для батька, як глави сім'ї, дуже хвилюючий момент, коли його дитина йде з дому в доросле життя. Цього важливого процесу наші пращури присвятили окремий обряд у ході одруження.

Свекор і тесть в день весілля обтяжені приємними і захоплюючими обов'язками. Наприклад, тато нареченого (свекор) зустрічає весільний кортеж з дружком і наближеними, а тато нареченої (тесть) вітає гостей у своєму будинку, стежить за тривалістю торгу, адже молоді не повинні запізнитися в ЗАГС.

Після реєстрації шлюбу саме батьки першими вітають молодят, благословляючи їх на довгу, мирне і щасливе насіннєву життя. Перед поїздкою на банкет новоспечені чоловік і дружина, свідки та близькі родичі відправляються в будинок свекра і свекрухи, які зустрічають дітей короваєм. До слова, згідно з повір'ям, хто з подружжя роздере більший шматок, той і буде головувати в родині.

Вже за весільним столом свекор нарівні з нареченим доглядає за невісткою (дружина сина), пропонуючи їй страви, наповнюючи келих. Батьки нареченого повинні сидіти ліворуч від нареченої, а тесть і теща - праворуч від нареченого. Батькові нареченої належить перший тост.

За весільної традиції, перший танець наречена дарує свекру. Після них на танцмайданчик виходять теща і наречений. Третій вихід - танець дочки і батька, до них може приєднатися і син в парі зі своєю мамою.

В обов'язки тестя і свекра входить також знайомство гостей між собою. Вони являють дам кавалерам, запрошених молодшого віку - людям старшого покоління.

Вельми символічний і прекрасний весільний обряд, що увінчує вечірку. Незадовго до світанку (його-то новоспечені чоловік і дружина зустрічають удвох) наречені запалюють свічку від свічок у руках своїх батьків, ніби передаючи через вогонь дорослим дітям тепло, ніжність, добро і полум'яну любов у їх сімейне вогнище.

А для більшої впевненості у виконанні побажань тесть і свекор урочисто вимовляють напутні слова молодому подружжю, завершуючи весілля. Але ж сімейне життя тільки починається!

Додати коментар


Захисний код
Оновити