Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Прикольні весілля

Прикольні весілля надихають майбутніх молодят при виборі весільного сценарію. Ось чому прикольні весілля були і будуть популярні завжди! Головне, щоб весело було всім і ніхто не залишився осторонь. Прикольні весілля можуть базуватися на казках, улюблені фільми і книгах, весіллях народів світу. Прикольні весілля доречні для будь-якої тематики. Наприклад, відома молода пара, що влаштувала весілля в Макдональдсі. А що, адже вони там познайомилися і разом працювали ... Головне, щоб ваша весілля було креативною. Нижче вашій увазі надані лише деякі варіанти прикольних весіль.Звичайно, головне, щоб день весілля був незабутнім і пройшов так, як цього хочуть самі молоді, адже це народження їх сім'ї. І надалі вони будуть йти рука об руку по життєвому шляху і те, як вони почнуть свій шлях, багато в чому буде визначати їх відносини надалі.

Які весілля можна вважати незвичайними.

Для того, щоб визначитися з тим, що називають незвичайними весіллями, потрібно вирішити які весілля можна вважати звичайними, тобто традиційними. На традиційному весіллі зазвичай визначений сюжет розвитку урочистості: викуп нареченої, поїздка в ЗАГС, прогулянка (поїздка) по місту по пам'ятних місцях, урочистий банкет в ресторані або кафе з привітаннями та подарунками для молодих. Як правило, такі весілля більше підходять молодим людям строгих життєвих принципів і консервативних поглядів.

До прикольним весіллям відносять весілля, на яких не дотримується вищеописаний розпорядок або ж дотримується, але у видозміненій формі. Як правило, прикольні весілля організовують нестандартно мислячі люди з цікавими хобі чи професіями в життя.

Яскравим прикладом незвичайних весіль є байкерські весілля. Якщо наречений або наречена захоплюються мотоциклами та важкою музикою, то вони захочуть, щоб їх весілля відображала їхні інтереси. Кортеж складається з безлічі мотоциклів, катання по трасі замінюють традиційну прогулянку, торжество замість ресторану може бути на природі або в стилізованому барі з відповідною обстановкою і музикою. Конкурси проводяться за бажанням, як і решту атрибутів весілля. У медовий місяць молоді можуть відправитися на мотоциклах, для них не буде нічого романтичніше, ніж дорога, що потопає у заході сонця.

Якщо молоді захоплюються дайвінгом, то їм буде приємно розписатися під водою і обмінятися там кільцями, а потім негайно виїхати в медовий місяць в яку-небудь екзотичну країну, що ідеально підходить для дайвінгу.

«Шлюби здійснюються на небесах!» - Якщо молоді захочуть чітко слідувати цьому, то дуже красиво і незвично буде виглядати церемонія одруження на повітряній кулі. Зараз деякі агентства зможуть провести таку реєстрацію, яка запам'ятається гостям, як сама незвичайна весілля, на якій вони побували. Красиво прикрашений живими квітами або повітряними кульками повітряна куля, наречена в повітряно білій сукні і закоханий наречений, ширяють у небесах, згадуватимуть найщасливіший день свого життя ще й як самий незвичайний.

Варіантів для прикольною весілля безліч: у повітрі, під водою, на мотоциклах. Головне вибрати варіант, відповідний саме вам, щоб повноцінно насолодитися цим днем і отримати задоволення.

Досить незвично зареєструвати свої відносини в іншому місті, сама подорож туди при гарній організації може стати святом. Це може бути місто з числа улюблених міст нареченого і нареченої, одне з найкрасивіших міст нашої країни, іноді молодята вибирають для реєстрації столицю або ж місто, в якому вони познайомилися. У будь-якому випадку, якщо молодята хочуть прикольною весілля і бажають здобути славу оригіналами, весілля в іншому місті - відмінний варіант для них.

Незвично буде проходити весільна церемонія на вершині небудь гори, особливо це актуально, якщо молоді захоплюються альпінізмом (звичайно бажано, щоб родичі та гості поділяли цю пристрасть). Такий незвичайний вибір місця може символізувати вершину їх почуттів і знаходження між небом і землею в стані взаємної закоханості.

Незвичайною весілля може зробити ретельна стилізація під те чи інше історичне час, фільм, книгу. Катання на конях замість автомобілів, весільний бенкет на галявині, а не в ресторані, жива музика, а не використання записів перетворює традиційне весілля в незвичайну.

Головне враховувати побажання молодих і їх батьків, а так само матеріальні можливості сторін, щоб організація незвичайного весілля не перетворилася на вимотує процес, який поглинає весь час і гроші батьків нареченого і нареченої, а так само їх родичів.

Нехай ваше весілля буде самим незвичайним днем у вашому житті, повним приємних сюрпризів і подарунків!

Додати коментар


Захисний код
Оновити