Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Медовий місяць

Після весілля, як правило, молодят чекає найпрекрасніша і романтична пора - медовий місяць. Саме він є початком нового життя - сімейної. За час його проведення молоді краще пізнають один одного, насолоджуються спілкуванням і просто чудово проводять час разом.

Чудное час, потрібно забути про роботу і повсякденних справах і проблемах, а просто повністю присвятити себе судженому, спільному відпочинку. Коли ваше сімейне життя почнеться саме з медового місяця, ви завжди будете згадувати ці пару тижнів з теплотою і любов'ю, адже це час ви повністю будете належати лише одне одному.Деякі молоді люди думають, що медовий місяць - проста трата грошей, при цьому забувають про прекрасних і романтичних моментах, які вони проведуть разом, відірвавшись від усього світу.

Якщо ж ви все - таки вирішили провести цей час разом, повністю віддатися один одному і насолодиться першим сімейним відпочинком, то потрібно взяти до уваги пару хороших порад:

1. Перед тим як вибрати місце для медового місяця, поговоріть з чоловіком, що для нього справжній рай. Якщо ваші бажання збігаються - це і буде початком вибору маршруту вашого відпочинку. Інтереси нареченої, також дуже важливі, оскільки у молодят вже починається спільне життя, і всі сторони повинні рахуватися з захопленнями та уподобаннями один одного. Хоча для деяких підходить і приказка «з милим рай і в курені».

Для молодої пари, яка віддає перевагу культурного відпочинку, тобто відвідувати театри, музеї пам'ятки міст, а також їздити на різні екскурсії, прекрасним вибором, де можна провести медовий місяць, буде Європа. Там ви романтично і весело проведете час. Хіба не чудово, дарувати один одному поцілунки на Ейфелевій вежі, прогулятися по Празі з її брукованими вуличками. У Венеції ви покатаєтеся на гондолі по красивих каналах, побачивши всю тутешню красу. Скуштувавши Відня, ви здійсните прекрасну прогулянку в кінній кареті. У Женеві ви підете в круїз на пароплаві по Женевського озера. Або ж покуштуйте Верону - рідне місто персонажів Шекспіра.

У випадки якщо для вас підходить спокійний вид відпочинку біля дзеркального моря, теплого піску і красивих пальм, то для вас краще вибрати острів, де ви здійсните всі ваші бажання. Такими островами можуть бути Багами, Мальдіви, Гаваї, та інші. Ці острови повні екзотики і піднесуть вам масу позитиву та незабутніх моментів!

Але якщо вам все - таки не по кишені, такі іноземні подорожі, то не потрібно турбуватися. Ви можете провести медовий місяць і у вашій країні, адже вона також сповнена прекрасними місцями і куточками, історичними пам'ятниками та музеями. Приміром, хіба не чудово зробити подорож по російським річках, при цьому покуштувавши міста - герої і масу історичних місць. Бажаючи, насолодиться один одним, ви можете усамітнитися в комфортних і красивих каютах, а ввечері вийти на палубу і поїсти при свічках - хіба це не романтика. Часто молоді пари роблять круїз в Санкт - Петербург, де відвідують Кіжей і Валаама. Вашу увагу приверне, старовинні монастирі, чудний краси та каплиці з дерева.

2. Зробивши вибір місця проведення медового місяця, потрібно і врахувати пору, в яку ви відправляєтеся. Як буде неприємно, що мріючи про екзотику і романтизмі, ви приїжджаєте туди в сезон дощів і штормів. У самий розпал сезону відпочинку теж не дуже добре приїжджати, тому що ціни можуть бути космічні, пляжі переповнені людьми, усамітниться, і присвятити себе один одному ніяк не вийде, а ще постійні черги, які віднімають ні мало вашого часу і терпіння.

Якщо ви важко переносите перепади температури, то оптимальним варіантом буде провести медовий місяць в країні, де кліматичні умови максимально наближені до вашого клімату. Тобто уникати різких перепадів зі спеки в холод або навпаки. Так ви не тільки збережете себе від проблем зі здоров'ям, а і чудово проведете час.

Якщо ви маєте чутливий тип шкіри, то захистіть себе від сонячних променів будь-якими способами, щоб потім ви не мучилися з різними проблемами на шкірі.

3. Як багато більше дізнайтеся про традиції та обряди країни, яку ви збираєтеся покуштувати в Ваш медовий місяць. Неприємно буде, якщо там заборонено буде цілуватися в громадських місцях, і ви потрапите до в'язниці.

4. Для вдалого планування вашого медового місяця, краще звернеться до фахівців, так як у вас і так буде багато клопоту і турбот з весільним торжеством, і вам просто не вистачить часу на планування оптимального варіанту весільної подорожі. Професіонали допоможуть вам з візами, страховкою і іншими необхідними документами. Якщо ви користуєтеся послугами туристичної фірми, то обов'язково дізнайтеся, які послуги вона надає. Прекрасно, якщо турфірма забезпечить вас всіма потрібними для відпочинку послугами, надасть до ваших послуг перекладача, якщо ви не володієте мовою країни, куди збираєтеся, і особистим автомобілем.

Медовий місяць, безперечно, найкращий момент початку спільного життя. І де він пройде для люблячих людей, не дуже й важливо, головне, що ви любите один одного і насолоджуєтеся кожним моментом спільного відпочинку!

І нехай вся ваша спільне життя буде нагадувати той перший медовий місяць!

Додати коментар


Захисний код
Оновити