Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вінчання

Вінчання - це дуже важливий момент у житті молодят. Є пари, які проходять обряд вінчання в день реєстрації в загсі, інші, віддають перевагу, почекати і перевірити почуття на міцність і пожити у шлюбі без вінчання, так як вінчання - це присяга перед богом.

Деякі церкви і собори роблять запис точної дати і бажаного часу для обряду наперед, адже так набагато краще для молодої пари. Щоб зробити це попередньо, потрібно тільки приїхати до вибраного місця. Обряд вінчання буде проводити священик. Як правило, записуються наречений і наречена за кілька тижнів до весілля. Це якраз той час, який потрібно при підготовці до вінчання. Сповідь і покаяння в гріховних справах, очищення перед шлюбом духовно = це і є головною підготовкою для цього обряду.Але й адже є собори, які таку запис не пропонують, і звичайно все залежить від дня, в який ви вступите в шлюб. Але обов'язково вінчання проходить після всієї церковної служби. Але в такому випадки, вам можна буде вибрати священика, який і проведе обряд. Для цього потрібно просто прийти в собор і оплатити квитанцію на проведення вінчання в день одруження. Так, вінчання обряд не безкоштовний! Кожна церква має свою вартість обряду, тому вам потрібно заздалегідь довідатися ціну.

Таїнство вінчання не можна приймати в пости, у вівторок, суботу та четвер, а також в день перед великим святом. Найпрекраснішим днем для такого обряду є неділя, і зазвичай в цей день тижня прийняти обряд приходить багато молодят. У деяких соборах практикується провидіння обряду для кількох молодят в один час, але цього робити адже не можна! Також хорошими днями для вінчання можуть бути дні, тільки не вище згадані. Вінчання можна проводить у післяобідній період, але тільки не ввечері.

Вінчання - це священний обряд, адже ви перед самим Богом даєте обітницю. Тому цей обряд священик може відмовитися проводити, якщо:

- У випадки, якщо хтось із молодої пари не пройшов таїнства хрещення. Відповідно, перед вінчанням обов'язково потрібно пройти це таїнство.

- Якщо молодята різних вікових категорій, і розрив дуже великий, тобто понад із законними рамками.

- Якщо наречений і наречена пов'язані кровною спорідненістю. Спорідненість має бути тільки більше четвертого коліна.

- Якщо у нареченого або нареченої є відхилення у психічному чи розумовому розвитку.

- Якщо хто - то з молодят є представником іншого віросповідання, таких як мусульманство, атеїзм та інші.

- Якщо один з молодої пари одружений на даний час або ж був у ньому більше трьох разів.

А найголовнішим є те, що якщо батьки не благословляють дітей, то і священик має право не повінчати пару.

Всі цікаві для вас питання ви можете обговорити з представниками церкви або собору.

Але знайте, якщо молода пара чекає поповнення, то обряд вінчання можна проводити.

Якщо всі організаційні питання закінчилися, то щоб пройти обряд вінчання вам знадобиться іконки Богородиці і Отця Спасителя, і обов'язково обручки і свічки, і, як правило, великий рушник, бажано білого кольору. На цьому рушник, коли проводитиметься обряд вінчання, будуть перебувати молодята.

Вбрання нареченої повинен також бути білого кольору, не залежно від віку. Високі підбори не обов'язково одягати, так як обряд проводиться довго, близько двох трьох годин, тому краще підберіть, як можна зручне взуття.

І запам'ятайте, до церкви краще приходить без макіяжу і аксесуарів, або ж у незначній розмірі. І ще голова нареченої повинна бути покрита, а буде це фата або ж хустинку, вирішувати тільки вам.

У молодої пари на тілі повинен бути хрестик. Свідків потрібно також вибирати з особливою увагою. Вони зобов'язані прийняти таїнство хрещення. Прекрасним вибором буде взяти чоловіків, адже весь час при вінчанні їм потрібно тримати вінці. І поверти, це заняття не з легких! Перед самим вінчанням. Молодій парі забороняється, їсти, пити, палити і вести статеве життя.

У храмі молодята стоять на молебні і приймають причастя. Після, коли будуть проводитися інші відспівування і панахиди, молода пара має можливість підготуватися до проведення обряду вінчання - переодягнутися в кімнаті, яка призначена для цього.

Потім молодята стають близько дверей до церкви, а священик знаходиться у вівтарі. Після цього священнослужитель заводить молоду пару до церкви, щоб створити нову і чисту сімейне життя. Далі йде благословіння нареченого і нареченої. І дає їм свічки, які вже горять. Священик вимовляє благословення, а молодята хрестяться, і лише після цього беруть свічки. Ці свічки символізують вічне кохання і чистоту.

Даний обітницю перед Богом може розірвати тільки архієрей.

Додати коментар


Захисний код
Оновити