Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Золоте весілля

П'ятдесят років спільного життя - незвичайна дата, тому її необхідно відзначити, як імператори. А як же саме його відзначати, якщо вже півстоліття ви разом? Вас вже оточують дорослі діти, підростаючі онуки, а можливо і правнуки, а також друзі та знайомі. Звідки ж з'явилося таке чудове назва золоте весілля?

50 років - кругла дата. Як же її можна відсвяткувати? Прожито адже спільно півстоліття. Разом вони пройшли через багато що, були і в радості і в горі, поруч сидять діти, онуки, правнуки, друзі. Чому ж для назви п'ятдесятирічної річниці було вибрано така красива назва "золота"?Золото, як відомо, дорогий метал, не жорсткий, жовтого кольору, інертний за своїми хімічними здібностям. А ще він не подається змінам навіть при великих температурах. Так і в житті людей, які таке довгий час жили в мирі, злагоді і повної гармонії. Адже для цього необхідна велика "ковкість", потрібна особлива м'якість темпераменту і міцність, і вічність любові навіть «при нагріванні зовнішніми чинниками». І інертність, як символ постійного руху до мети. І в людей, які півстоліття перебували разом і, долаючи всі труднощі, рухалися до спільної мети спільно, отримуючи підтримку і допомогу від коханої людини.

Золоте весілля, як правило, справляють дуже мало людей, але ті, хто все - таки відзначають це свято вічного кохання і гармонії в родині, то він постає справжнім великим святом всієї родини. Золоте весілля - торжество, що зосереджує все сімейство навколо ювілярів. За допомогою цього свята, вся сім'я відчуває себе щасливими, і переповнені вони любов'ю один до одного, і саме в таких сім'ях такі почуття передаються у спадок від батьків до дітей, від дітей до внуків і т.д. Проживши таке довгий час разом, ювілярів оточують їх спільні плоди, що підтверджують їх любов і взаєморозуміння - це дітки, онуки і у деяких навіть правнуки.

Золоте весілля дуже приємна для ювілярів, так як, така дата буває раз у житті. І, як правило, торжество максимально наближено до їх першому весіллі.

Організація урочистості вимагає особливої уваги і не малих сил і енергії. Важливо підготується гідно, це буде приємно не тільки парі, але і всім родичам і знайомим, які йшли по життю разом з ювілярами. Для дітей і онуків, золоте весілля батьків і бабусі з дідусем, по-справжньому велике свято! Золоте весілля включає в себе масу прекрасних традицій.

Як відомо, золоте весілля святкують люди, які пройшли не легку і довгу спільне життя. Зараз дуже не багато хто можуть дожити до стількох років, і ювіляри з гордістю можуть сказати, що вони щасливі люди, і на цьому етапі у них починається нове життя - після п'ятдесяти років життя родини. І часто цей період сповнений романтизму і любові. Такий собі старт нового життя, на всі наступні роки, можна об'єднати традиціями як на першому святі возз'єднання двох людей, правда, трошки ці традиції із змінами.

Як правило, торжество золотого весілля, свято всього сімейства, який збирає всіх споріднених душ біля «молодий» пари, свято на який з'їжджається все сімейство з різних куточків Землі. Хіба є в світі, що-то краще ніж повна єдність і підтримка сім'ї, повна гармонія?!

Так як після золотого весілля почнеться, так звана сімейне життя, то на весілля набувають ще одну пару кілець, і за піввікову життя пальці на руках змінилися, і золоті кільця також змінилися. Як правило, придбанням нової пари кілець займаються діти або близькі родичі, оскільки подружжю, що не рідко, це доставляє велику працю, адже люди вони вже літні.

Перші кільця даруються діткам, онукам або правнукам, як символ сімейного благополуччя. Як правило, зазвичай ці кільця підносяться родичам, які, або недавно вступили в шлюб, або ж тільки збираються. Є думка, що передаючи кільця, подружжя діляться своїм досвідом і передають мудрість, за допомогою якої вони прожили спільно в любові і гармонії всі п'ятдесят років.

Є й традиція ділиться свого подружнього мудрістю, за допомогою свічок, які запалюють ювіляри і передають своїм дітям, як і кільця. І ювіляри давали поради молодим людям, як прожити їх життя в любові і взаєморозумінні на все життя.

Як казали, що любов - це кільце, а, як відомо, у нього немає кінця. Так і любов ніколи не закінчиться у молодої пари.

Золоте весілля примітна тим, що на ній ювіляри, як і в день, їх подружжя, у колі своїх близьких людей танцюють повільний танець. Пісню, як правило, вибирають ту, яка виконувалася і на першому весіллі. Вся рідня, засвітивши свічки, роблять величезний коло. А ювіляри в середині цього кола виконують танець. Хіба це не гарне видовище, яке ювіляри будуть довго згадувати, і радіти, що подолали спільно багато труднощів і дали світові плоди свого довгого подружнього життям.

Золоте весілля схожа на першу, тому нареченій потрібно буде кинути букет. Якщо букет полетить до молодої дівчини, то чекай скоро сватів на порозі. А у випадки, якщо букет дістанеться вже заміжній жінці, то її чекає довга і щасливе подружнє життя.

Додати коментар


Захисний код
Оновити