Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Букет для нареченої

Без букета для нареченої весілля не буде такою гарною і неповторною. Адже для прекрасного образу нареченої це головний елемент, який надає образу завершеності і совершенности.

Зробивши замовлення в квітковому магазині, ви обов'язково зможете підібрати потрібний букет для нареченої. Ви зможете отримати не тільки букет для нареченої з улюблених кольорів, але і прекрасний дизайн, який чітко впишеться у ваше торжество і під ваш наряд. Так як квітковий магазин, в основному, працює без перерв і цілодобово, то свій букет для нареченої ви можете забрати в найкраще для вас час. Є й пропозиція, зробити замовлення за індивідуальною програмою. А майстри зроблять все можливе, щоб перетворити вашу мрію в букет для нареченої.Букет для нареченої повинен бути прекрасним і неповторним. Але і знайте, що самої краси букета для нареченої не вистачить. Потрібно щоб букет не втрачав своїх якісних характеристик і зовнішнього вигляду не тільки на весіллі, а й на її підготовці. Тому наші флористи зроблять для вас прекрасний весільний букет, і тільки з найсвіжіших квіточок. І ще дуже важливо, щоб букет був міцний, незважаючи, який його обрано вигляд, і яка композиція використовується. Адже день весілля дуже насичений і сповнений переміщень, а якщо по дорозі ви будете втрачати квіточки з букета, то це буде жахливо! І настрій, і все весілля буде зіпсована! Так як здавна є традиція кидати букет нареченої, і хто його впіймає, скоро й заміж піде.

Важливо, щоб букет для нареченої був з не самих дешевих, так як враховується не саме призначення квітів, а виконана робота флористів. А вони, як правило, працюють за індивідуальним замовленням. І увага їх присвячується тільки ваше замовлення. Для того, щоб букет для нареченої був неперевершеним і неповторний, фахівці використовують не тільки добре підібрані квіти і їх відтінки, а й дизайнерські елементи декору букетів для наречених.

При виборі потрібного варіанту, а також його замовлення, обов'язково необхідно взяти до уваги комплектацію нареченої - її зріст, вага. А, найголовніше, щоб букет для нареченої чудово поєднувався з обраним нарядом. Весільний букет, виконаний з особливою увагою - це гарантія вдало пройденого весільного торжества. Ще з давніх часів, вважалося, що для букета нареченої найкращим кольором є білий колір, що символізує чистоту нареченої. І в ті часи було заведено вибирати і купувати букет нареченому. Дівчатам, які бажають вловити букет для нареченої, необхідно замовити інший букет, максимально наближений до зовнішнього вигляду букета, дарованого нареченим.

Букету для нареченої в усі віки приділялося багато уваги. І зараз без букета весілля просто не може бути. Адже як чудово бачити наречену в білій весільній сукні з букетом білих троянд у руках. Цей образ назавжди залишиться в пам'яті всіх гостей і самої молодої пари! І слід, обов'язково, звернеться до фахівців, щоб все пройшло на вищому рівні.

Але найголовнішим є досвід флористів, тому що саме від них залежить весь букет для нареченої. Ви повинні знайти лише фахівців, які пройшли чималий шлях і набралися професійного досвіду за роки роботи. Традиція прикрашати квітами ще здавна була модною і першими її використовували Адам і Єва. Дівчина, у свої пишне волосся вплела квіти із саду в раю. І саме від них з'явилася традиція прикрашати голову нареченої квітковим вінком.

У Древній Греції також будь-яке свято був прикрашений квітами, а на весільне торжество, вони надягали кожному запрошеному по вінку зі свежевирванних квітів і плюща. Так як було повір'я, що плющ допомагає від швидкого сп'яніння.

Тоді основою весілля вважалося протистояння Артеміди і Афродіти. Артеміда виступала за чистоту і не порочність. А Афродіта за пристрасть і плотську любов. І греки на весільному торжестві намагалися прикрасити залу букетами, які присвячувалися цим богиням.

Саме від того часу пішла традиція прикрашати квітами і робити букет для нареченої. Звичними були лілії і троянди, орхідеї і навіть мак.

Але все-таки не важливо, яким буде букет для нареченої, найголовніше його наявність. Адже саме він є підтвердженням неперевершеності весільного торжества.

Додати коментар


Захисний код
Оновити