Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Весільні букети

Найважливішою деталлю образу нареченої є її весільний букет. Вибір весільного букета - завдання не з легких, так як він зобов'язаний бути красивий і витончений, чудово підходити під стиль і колір весільної сукні. Але при цьому потрібно врахувати, що він повинен бути не помітним, щоб вся увага гостей не було сконцентровано на ньому. Нарешті, весільний букет, навіть шикарний є невід'ємним атрибутом весільного торжества.

Весільний букет повинен бути вибраний з особливою увагою і заздалегідь - важко навіть уявити, що цей аксесуар буде упущений. Слідуючи традиції, вибором весільного букета зобов'язаний зайнятися наречений, але зараз цю традицію не сильно шанують. Так як суджений не зможе підібрати букет, який чітко буде підходити до весільного вбрання, адже плаття до одруження нареченому бачити не належить.Весільні букети роблять різних форм і видів, все залежить від бажання клієнта і досвіду дизайнера.

Але є парочка основних видів, тобто весільні букети, які зустрічаються частіше:

- Весільні букети класичні. Збираються в круглій формі. Як правило, такі букети виготовляються з троянд, які не встигли сильно розпуститися, або з бутонів, які розташовані на портбукетнице. Портбукетниця - особлива конструкція, яка за функціями замінює вазу.

- Структурні весільні букети. Головною відмінністю від класичного виду, що квіти, що перебувають у складі букета, можуть бути різної довжини.

- Каскадні весільні букети. Квіти в такому букеті вільно звисають вниз. Вибрати довжину можна будь-яку, навіть понад метра. Як правило, квіти для нього використовуються з великими стеблами. Каскадний букет потрібно утримувати обома руками на рівні талії.

Створювати цікаві і красиві весільні букети - обожнене справу для флористів. Як правило, вибрати букет, який буде особливим і неповторним, заняття не з легких. Переглянувши каталоги запропонованих вам букетів, ви зможете вибрати собі, який більше підійде під весільне плаття і більше сподобається.

Цього року хітом стають сукні в ретро стилі з мереживами. У випадки, коли ви зробите саме такий вибір наряду, чудесним доповненням стане «Лісова німфа». Сукні вузенькі і короткі чудово прикрасять весільні букети невеликих розмірів, наприклад «Богиня кохання». Для наречених, які не обмежують себе у виборі прекрасно підійде плаття, повністю облягає тіло і трохи вкорочене, а букет підходить з троянд, кал, складений у вертикальній позиції.

Для суконь з легких і білосніжних тканин найбільш підійде весільний букет «Дивосвіт сон», в якому використовуються білосніжні троянди і блакитна стрічечка.

Для наречених з великим зростанням і струнким тілом, які вибрали плаття з великою пишною спідницею, добре підійде весільний букет «Моя Муза».

Для романтичних натур чудесним доповненням буде «Ванільні хмари».

Додатковим аксесуаром для маленької королеви буде сумка, в якій будуть пелюсточки свіжих троянд. Цей аксесуар прийде сподобатися всім гостям, і завжди буде у всіх в яскравих спогадах.

Весільні букети - не лише прикраса, а й підтвердження кохання молодої пари, знак створення шлюбу. Чудовий букет яскраво підкреслює і доповнює весь весільний наряд, образ і зачіску нареченої, і додає особливу неповторність нареченій. Так як букет вибирають з особливою увагою.

Врахуйте, що весільний букет, зобов'язаний, сподобається не тільки нареченої, а й усім гостям в цілому. Він не повинен мати, ні яких дефектів і недоліків. Так як всі квіткові доповнення та оформлення, повинні відповідати одному і тому стилю. Кращим варіантом для вдалого оформлення і створення весільного букета, зробити замовлення всіх кольорів в одному і тому ж місці. Досвідчені флористи, обов'язково, точно і вдало підберуть всю квіткову композицію.

Якщо ж вибором весільного букета таки зайнявся наречений, то він зобов'язаний врахувати деякі правила:

- Весільний букет повинен бути неважким, вдало складний і не з різким запахом. Так як, не розрахувавши сили дівчини, вона буде тільки мучитися з важким букетом, а не насолоджуватися весіллям. А від різких запахів, і голова може боліти.

- Квіти в букеті повинні бути світлих кольорів. Так, білі означають чистоту нареченої, а рожеві квіти - її молодий вік. У випадки, якщо наречена не молода, то краще підійдуть квіти яскравіші.

- Вид весільного букета повинен бути підібраний до образу нареченої, до зростання і конструкції тіла.

- Кольорова гама, яка використовується в букеті, повинна бути максимально наближено до відтінку волосся нареченої.

Найкращим варіантом буде звернутися до фахівців, вони ж прекрасно підбирають весільні букети.

Додати коментар


Захисний код
Оновити