Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Конкурси для вечірок

Конкурси для вечірок. «Покатай м'яч»

Вибирається два партнери - чоловік і жінка. Вони стають один проти одного, між їх животами знаходиться м'яч для великого тенісу (маленький гумовий м'яч). Конкурсанти повинні докотити м'яч до підборіддя меншого учасника.Конкурси для вечірок. «Винахідливі».

У конкурсі беруть участь 2-4 пари (чоловік + жінка). Одному учаснику зав'язують очі і до різних частин одягу чіпляють прищіпки. Інший учасник також із закритими очима повинен зняти всі прищіпки.

Конкурси для вечірок. «Швидкий внесок»

Конкурс особливо актуальний для вечірок фінансистів. Беруть участь дві пари (чоловік + жінка). «Зараз ми подивимося, як швидко і ефективно ви вмієте вкладати гроші», - з цими словами ведучий видає жінкам фантики йди справжні дрібні купюри. Вони повинні швидко розкласти отримане по кишенях і затишках чоловіків. Час конкурсу - 1 хвилина. За її закінчення ведучий перераховує, скільки НЕ вкладених коштів залишилося у жінок. Далі він пропонує жінкам поміняти партнера-чоловіка. Тепер завдання інша - дуже швидко «зняти гроші з рахунків свого ділового партнера». Вилучення здійснюється під музику. Буде цікавіше, якщо партнер «зберігати комерційну таємницю» і не буде підказувати.

Конкурси для вечірок. «Приколист»

Конкурс є варіантом, коли олівцем необхідно потрапити в пляшку.

Конкурсантам (2-4 людини) на талію одягається пояс з підвішеним на нього яблуком. Внизу встановлюється підставка з цвяхом. Перемагає той, хто першим насадить яблуко на цвях.

Конкурси для вечірок. «Хто тверезіше»

Час конкурсу починається, коли гості вечірки перейшли стану легкого сп'яніння. Вибираються два «тверезих» і їм пропонується з'ясувати, хто з них тверезіше. Для цього їм на спину вішається шкала спірометра на ватмані. Вони повинні зробити відмітку на «спиртометром» через низ (тобто між ногами один одного). Щоб було веселіше, шкала знизу починається з великою позначки. Щоб бути «тверезіше», учасникам доведеться тягнутися вище.

Конкурси для вечірок. «Пожежники»

Варіант конкурсу «Приколист», тільки замість цвяха запалена свічка, а замість яблука сірникові коробок або шматочок мокрій вати. Завдання учасників - якомога швидше загасити свічку.


Конкурси для вечірок. «Віддай гроші».

Беруть участь 2-3 пари (чоловік + жінка). Жінкам на пояс прикріплюють бутафорський гаманець, а чоловікам - грошову купюру на мотузочці. Чоловік повинен віддати гроші жінці, тобто покласти купюру в гаманець.

Конкурси для вечірок. «Танці на дикому пляжі»

Ведучий запрошує пари потанцювати на дикому пляжі. Щоб не порушувати оточуючих, танцюючим видаються кошти для прикриття інтимних місць - платівки або що-небудь в цьому роді. Чоловікові покладена одна «захист», жінкам - три. Включається музика, і пари починають танцювати. Захист нічим не кріпиться, тому доводиться танцювати, тісно притулившись один до одного. Для більшої розкутості бажано проводити конкурс, коли «на пляжі» буде розкута, трохи хмільна обстановка.

Конкурси для вечірок. «Віджимання наосліп»

Викликаються два чоловіки, які хочуть з'ясувати, хто з них сильніший. Їм зав'язують очі і пропонують їм розминку - десять віджимань. Потім ведучий згадує, що підлога, виявляється, «брудний». Щоб учасниці не вимазували, він застилає підлогу під кожним учасником шпалерами. І просить їх віджиматися вже на час або більшу кількість. Суть полягає в тому, що на шпалерах намальована напівоголена жінка. Через певний час ведучий підходить, знімає пов'язки і просить продовжувати. Як варіант можна дочекатися, поки один з них не видихається і впаде на шпалери. Тільки потім попросити його зняти пов'язку.

Конкурси для вечірок. «Доміно»

Дуже простий конкурс. Потрібен поставити дві кістки доміно вертикально, дві горизонтально і т.д. Перемагає той, у кого вища будиночок. Особливі умови: конкурс проводиться серед підпилих товаришів. Після того як будиночок валитися, необхідно почати все з початку, попередньо випивши штрафну чарку. Для динамічності можна влаштувати змагання на час, тоді веселощів, помилок і штрафних буде більше.

Додати коментар


Захисний код
Оновити