Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Конкурси для дорослих

Конкурси для дорослих «Еротичний паровозик»

Частина компанії відправляють за двері, а частина формує паровозик за принципом чоловік - жінка. Далі в кімнату з паровозиком викликається по одній людині так, щоб черговість паровозика чоловік - жінка не порушувалася. Увійшовши заходить в кімнату, бачить паровоз. Ведучий оголошує, що еротичний паровоз відправляється. Паровоз робить коло по кімнаті і зупиняється біля увійшов. Зетам всі учасники паровоза, починаючи з першого, повертаються і цілують наступного.

Після ввійшов пропонують прилаштуватися крайнім вагоном. Потім ведучий знову оголошує про те, що поїзд рушає. Поїзд робить коло і зупиняється. Починається цілування, тільки коли черга доходить до останнього «вагону», передостанній осіб замість поцілунку корчить йому страшну пику. Слідом за цим запускають наступного учасника і паровоз отримує команду на відправку. Практично з 100%-ної гарантією можна сказати, що «останній вагон», помятуя про такий «поцілунку», також поставиться і до знову причепили учаснику. Гра на перший погляд здається злісної, але насправді проходить дуже весело.

Конкурси для дорослих «Груповий оргазм»

Кілька учасників сідають по черзі чоловік - жінка. Потім вся ця компанія лягати або сідати поряд. Перший учасник видає гучний звук, як при оргазмі. Відразу за ним наступний і т.д. Найголовніше - не засміятися над собою або сусідом. Засміявшийся вибуває, і гра починається знову.

Конкурси для дорослих «Кама-Сутра».

Це варіант відомої американської гри. Квадрат зі стороною 2,5 метра розкреслювали на 16 клітин. Кожній клітці присвоюється певний номер. Потім вибираються двоє учасників, які входять в цей квадрат. Ведучий говорить їм, яку частину тіла поставити на який квадрат. У результаті виходять хитромудрі пози. Програв той, хто не зміг виконати чергове завдання.

Коли глядачі зрозуміють суть гри, кількість учасників може зрости до 5 чоловік. Головне, щоб у приміщенні було досить тепло і на учасниках не було багато одягу.

Конкурси для дорослих «Одягни даму»

Дівчина тримає в руках клубок із стрічкою або рулон туалетного паперу. Завдання чоловіка, не торкаючись до клубка руками, обмотати стрічку навколо дівчини. При цьому стрічка тримається губами. Переможе той, хто швидше це зробить або той, у кого наряд вийти краще.

Конкурси для дорослих «Боксерський матч»

Конкурс можна проводити, коли розпалені спиртним чоловіки починають сперечатися через жінку. У цьому випадку їм пропонується помірятися силами на боксерському рингу. Глядачі утворюють коло або квадрат - подоба справжнього боксерського рингу. Ведучий видає їм рукавички, проводиться розминка, зачитуються правила. Коли суперники вже готові кинутися в бій, провідний видає їм по цукерці в обгортці. Перемагає той, хто перший розгорне цукерку, не знімаючи рукавичок. Бажано, щоб цукерка розгорталася як можна важче.

Обов'язковою умовою конкурсу є присутність дами серця на конкурсі. Також вона повинна, за необхідності, підтвердити умова розгортання цукерки. Можливо навіть призначити приз - поцілунок.

Конкурси для дорослих. «Чоловічий стриптиз»

Жіночий стриптиз - справа досить звичайне. Чоловічий стриптиз в підпилої компанії - випадок винятковий. Ідея виникає зазвичай спонтанно, але також до неї можна кого-небудь правильно підвести. Для реалізації ідеї необхідний жердину (варіанти: високий стілець, стіл). Під повільну музику підпилий чоловік починає танцювати. Обов'язково необхідно забезпечити заохочувальні крики жіночої половини компанії. Чоловік не обов'язково повинен зняти з себе все, але чим менше одягу на ньому залишиться, тим буде веселіше.

Конкурси для дорослих. «Еротичний скульптор»

Дуже бажано, щоб гості не були знайомі з цією грою. Ведучий вибирає чоловіка і жінку і просить їх прийняти якесь пристойне становище. Потім викликається за дверей один учасник. Йому кажуть, що він - еротичний скульптор, який може фантазувати з двома добровольцями. Уява скульптора розігрується, і він починає творити. Коли робота завершена, наявна досить пікантна поза. Потім, щоб скульптору життя малиною не видавалося, пропонують самому зайняти місце в групі. Після цього викликають наступного скульптора.

Найкраще конкурс виходить, якщо скульптор і «матеріал» трохи випили. У процесі творчості повинна звучати легка музика.

Додати коментар


Захисний код
Оновити