Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Сценарій ювілею чоловіка

Сценарій ювілею чоловіка знадобився? Напевно, настав ваш черговий день народження. Якщо ви раптом зважилися відзначити його в колі своїх друзів і знайомих, радимо вам прикрасити кілька одноманітний стиль святкування, використовуючи веселі і забавні сценарії. А якщо у вас ювілей - тим більше не відмажешся від гостей. А щоб було дуже весело і оригінально, придумайте як організувати його трохи краще. Сценарій ювілею чоловіка можна знайти в Інтернеті або придумати самому, скориставшись різноманітною літературою і своєю власною уявою.З чого починається сценарій ювілею чоловіка? Пропонуємо вам почати із запрошення. Зробіть якісь оригінальні запрошення гостям, а просто на словах передайте, щоб приходили. Це створить якусь приємну атмосферу вже заздалегідь.

Багато що потрібно продумати в прикрасі приміщення, в якому святкуватиметься ювілей. Все в цьому приміщенні повинно вказувати на те, з якого приводу все тут зібралися - це теж повинно бути невід'ємною частиною сценарію ювілею чоловіка.

Якщо ви не хочете запрошувати на роль ведучого абсолютно незнайомої людини, то вам слід замислитися, хто ж буде виконувати цю роль у вашому сценарії ювілею чоловіка. Краще щоб це була людина веселий, компанійський, привабливий і добре знає ювіляра. Пропонуємо почати свято з загальних побажань, які скаже ведучий. Потім пропонуємо вам перейти до різних ігор, конкурсів та танців, які будуть ненадовго переривати застілля.

Для початку можна скористатися таким конкурсом з сценарію ювілею чоловіка: кожен прийшов гість повинен написати на листку паперу що б він хотів подарувати або побажати ювіляру. Потім вам знадобиться мотузка або який-небудь інший предмет, який можна натягнути через кімнату. Кожен листочок з побажанням потрібно прикріпити до цієї мотузці. Потім винуватцеві торжества закривають обличчя так, щоб він не зміг розрізнити зміст листа, і підводять до мотузки. Йому необхідно вибрати будь листок. в результаті те, що він зміг вибрати, обов'язково має здійснитися найближчим часом.

Наступний конкурс, який включає в себе сценарій ювілею чоловіка, використовуйте тоді, коли гості вже «напідпитку». Реготати будете до упаду, причому не встаючи з-за столу! Посадіть всіх гостей за стіл і розмістіть на вказівному пальці будь-якої руки монетку. Повернувшись до сусіда, запропонуйте йому помістити монетку на свій вказівний палець, при цьому не використовуючи інші пальці і частини тіла в тому числі. Якщо ж хтось із гостей упустив монетку, він встає з-за столу. При цьому можна навіть запропонувати їм випити «штрафну». Але найцікавіше починається тоді, коли вже багато гостей виявилося «штрафниками», а тим хто залишився припадати перекладати монетку перебуваючи на протилежних сторонах столу. Двом гостям, яким вдалося залишитися, вручається небудь приз.

Ще один прикольний конкурс з нашого сценарію ювілею чоловіка. Гостям пропонують розділитися на команди або можна окремо кожній людині (якщо компанія нечисленна) і видають завдання написати автобіографію ювіляра як ніби він якийсь казковий персонаж або мультяшний. Наприклад, Кощій безсмертний і так далі. Команда або той, у кого вийде найсмішніша автобіографія, отримує приз.

Можна також в сценарії ювілею чоловіка використовувати конкурс «намалюй портрет ювіляра». Причому малювати його потрібно з закритими очима. Коли всі бажаючі зобразять свої шедеври, іменинник вибирає найбільш вподобаний йому портрет і нагороджує учасника якимось прикольним призом.

Загальний регіт викликає конкурс під назвою «Чутка». Один із запрошених пише на аркуші будь-яку пропозицію, але так, щоб при цьому помітним залишалося тільки останнє слово. Для цього можна аркуш паперу згортати «гармошкою», а зверху писати останнє слово. Потім цей лист передають поруч що сидить гостю і так далі по колу. Коли всі гості змогли написати свої пропозиції, лист розгортають і починають читати. Повірте це доставить вам масу приємних хвилин!

У сценарій ювілею чоловіка можна включити який-небудь танцювальний конкурс. Це може бути наприклад конкурс танцю на газеті, коли з кожною новою мелодією газету складають навпіл, в результаті чого конкурсантам залишається дуже мало місця для танцю. Той, хто перший зійде з газети - програв.

І так, можна використовувати в сценарії ювілею чоловіка нескінченну безліч ігор і конкурсів, можна заспівати караоке і все, що придумає ваша уява. Закінчити свято пропонуємо на ваш розсуд, тому як в кожній компанії це відбувається по-різному.

Додати коментар


Захисний код
Оновити