Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Смішні сценарії

Смішні сценарії бувають різними. Найбільш поширеним і найулюбленішим святом усіх поколінь був і буде 1 квітня. Це день, який приносить із собою радість, веселощі, сміх, жарти та розіграші. Який би не була людина похмурий і серйозний, які б не відвідували його негаразди і проблеми, у цей день він мимоволі посміхнеться. Головною особливістю нашого менталітету є святкування будь-якої події, був би привід. А це свято гріх не святкувати. Тому його відзначають всі - вдома, на роботі, в університеті, у школі, коротше все! Існує маса розіграшів, смішних сценок, анекдотичних ситуацій, які допоможуть привнести в свято масу приємних емоцій. В якості смішного сценарію пропонуємо вам смішний сценарій святкування 1 квітня в школі.



Насамперед потрібно створити святкову атмосферу, прикрасивши якомога безглуздіше і прикольніше хол в школі. Тут вам прийдуть на допомогу повітряні кульки, стрічки, мотузочки, купа старих непотрібних речей, іграшок (можливо вони будуть зламані), пошарпаних книжечок. Згодиться все, що виглядає весело і безглуздо.

Директор школи збирає всіх учнів та вчителів у фойє. Слід у смішних сценаріях відзначити музичний супровід для таких свят. Це можуть бути просто весела музика або смішні пісеньки. Декілька учнів оголошують День шалтай-болтайство.

До допитливим глядачам виходить туди-сюди. Костюму Шалтая-базікаючи слід приділити особливу увагу, так як це є невід'ємною частиною смішного сценарію. Це може бути будь-яка безглузда одяг, можна навіть занадто велика або занадто маленька, також її можна одягнути або задом наперед, або комір навиворіт. Також вона при цьому повинна бути дуже яскравою і «веселої». Дурниця декламує різні смішні віршики та заклички, загадує всім дітям загадки. Тим дітям, хто відгадає загадку, туди-сюди роздає небудь прикольні призи.

Коли загадки у Шалтая-базікаючи закінчуються, він запрошує всіх пройти в класи. Однак, учні та вчителі зобов'язані переодягнути своє взуття навпаки, одягнути комір навиворіт светри або кофти, а також підійти до чергового і самим відзначитися таким чином: взяти в ліву руку ручку і написати своє ім'я якщо ви правша, взяти в праву руку ручку і виконати те ж саме якщо ви лівша.

Наступний етап смішного сценарію також дуже рекомендуємо вам використовувати. У холі на наступному поверсі школи всіх також чекає сюрприз - там звучить оркестр. Однак це не симфонія, а какофонія, так як музичні інструменти у музикантів найнеймовірніші - це і каструлі, гребінці, портфелі, хлопавки, стаканчики і таке інше. Згодитися все, з чого можна видати хоч якийсь звук.

Всі розходяться по класах. Уроки проходять теж весело, бо вчителі заздалегідь придумують веселий урок.

Невід'ємною частиною смішного сценарію є конкурси. Після другого уроку оголошується велика перерва. Дурниця знову проводить лінійку і після того, як він заспіває веселу і смішну пісеньку, він оголошує конкурс повітряних кульок. Суть конкурсу полягає в тому, хто швидше зможе надути кульку, щоб він лопнув. Щоб було веселіше, цей конкурс відбувається під веселу музику і віршики Шалтая-базікаючи по темі. Можна організувати команди. Чия команда більше всіх за певний проміжок часу лопне кульок, той і виграв. Всіх чекає маса жартівливих призів. Ще можна провести конкурс «Самий кмітливий віршомаз». За одну хвилину конкурсант повинен придумати смішне чотиривірш на будь-яку тему. Це може бути віршик про вчителя, про учня або про сам Дурниця. Вибирається журі з кількох учнів і вчителів, після чого журі розглядає всі віршики і вибирає самий прикольний. Переможець отримує заохочувальний приз.

На цьому смішна велика перерва закінчується і всім пропонується знову розійтися по класах. Подальші уроки проходять також весело і з Прикольчик. Коли навчальний день закінчиться, туди-сюди на виході зі школи всі роздає пам'ятні призи. В якості призів згодяться будь-які дрібнички, адже важливий не сам подарунок, а спогад про весело проведений час.

Додати коментар


Захисний код
Оновити