Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Сценарій Хелловін

Сценарій Хелловіну популярний і в нашій країні. На сьогоднішній день святкування Хеллоуїна в нашій країні є дуже актуальним. Це свято характерний в першу чергу використанням незвичайних костюмів. У святі можуть брати участь не тільки діти і підлітки, а й дорослі. Наш сценарій хеллоуін пропонує участь дорослих у святі. Місце для святкування - кафе, або це може бути ресторан. Все залежить від вашого вибору і вкладених коштів. Слід неодмінно прикрасити столики гарбузами, бо це символ свята хеллоуін. Він являє собою символ того, що збір врожаю закінчено, символ злого духа і символ вогню, який відлякує злого духа.Свято проводять ведучі. Можна в якості ведучих запросити не двох осіб, як зазвичай прийнято, а навіть три і більше. У нашому сценарії хеллоуін ми запрошуємо трьох ведучих. Один ведучий у нашому сценарії хеллоуін представляється катом, другий - відьмою, а третій буде одягнений в костюм смерті.

Обов'язково потрібно скласти меню, яке буде відповідати свята. Це зробити дуже просто - назви страв повинні якимось чином стосуватися атрибутики хеллоуина. Музиканти, що входять до складу оркестру також повинні своїми нарядами нехай не лякати прийшли, але відповідати свята.

Всіх гостей на вході в ресторан в нашому сценарії хеллоуін зустрічатиме кат. Грубими рухами він заштовхує гостей до зали. При цьому він говорить різного роду погрози. Входячи до зали, запрошений на свято буде обов'язково переляканий Смертю, яка сидячи за столиком прикидається, що померла. Відьма пропонує увійшов хелловінську меню, роблячи при цьому страхітливі гримаси.

Коли всі вже в зборі, на сцену виходять ведучі.

Кат: Ми вітаємо Вас! Вітаємо тих, хто не злякався і прийшов попрощатися з минулим, як зі старою непотрібною річчю! Давайте попрощаємося з осінню і зустрінемо Хелловін!

Смерть: Тільки лише в ніч Хелловіна стає можливим перехід з минулого в майбутнє, перехід з осені в зиму. У ніч Хелловіна ворота часу відкриються і зітруть грань між минулим і майбутнім.

Відьма: Тільки сьогодні ми зможемо побачити потойбічний світ і зможемо доторкнутися до нього, так як мешканці пекла зможуть тільки в цей день проникнути на землю!

Кат: Для того, щоб обдурити злих духів, нам потрібно одягнутися так, щоб виглядати якомога гірше!

Смерть: Оголошується конкурс на самий жахливий костюм!

У сценарії хеллоуін передбачений вибір журі, який прийматимуть рішення, чий костюм самий страхітливий. Однак на цю роль цілком можуть згодитися і провідні, задіяні у святі. В якості призу може бути гарбуз - символ хеллоуина.

Наступний етап сценарію хеллоуін - танцювальний конкурс. Ведучі оголошують, що злі духи занудьгували, і від цього вони можуть стати ще злішими. Тому їх треба розвеселити. Суть конкурсу полягає в тому, що всі повинні уявити собі, що підлога - це океан, а аркуші паперу формату А4 - це острови любові. Коли звучить музика, пари довільно танцюють між цими аркушами паперу, але коли музика переривається, вони повинні обов'язково потрапити на острів. Вся сіль в тому, що на лист А4 може поміститися тільки одна пара ніг і то насилу, а на острів повинна потрапити пара. Тому конкурсантам доводитися запригівать одному на іншого, або ставати на ноги партнерові. Загалом хто на що здатний. Переможцем є та пара, яка протримається довше за всіх. Призом може бути пляшка шампанського.

Ще один конкурс можна використовувати в сценарії хеллоуін. Це конкурс «Краща мумія». Викликаються кілька команд. З їхніх членів обирається той, хто буде мумією, а інші його замотують в рулон туалетного паперу. Засікають час, і та команда, яка впорається краще за всіх з цим завданням, є переможцем. В якості призу їм пропонується якесь хелловінську страва від шеф-кухаря ресторану.

У сценарії хеллоуін можна використовувати безліч інших конкурсів та ігор, який можна знайти в спеціальній літературі, а також в Інтернеті.

Додати коментар


Захисний код
Оновити