Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Конкурси на день народження

Конкурси на день народження повинні підбиратися залежно від способу життя і світогляду запрошених.

Перед тим як сісти за стіл, кожен запрошений вирізає з паперу те, що він хотів би подарувати або побажати винуватцеві торжества. Наприклад, машину, ключ від нової квартири, малюка, грошову купюру, нову сукню. Всі «подарунки» кріпляться за допомогою ниток до мотузки або волосіні, яка натягується приблизно на рівні грудей.Імениннику зав'язують очі і вручають ножиці. Під схвальні крики присутніх він повинен підійти до мотузки ми зрізати «сувенір». Те, що виявилося в руках, обов'язково з'явиться у іменинника до кінця року.

Щоб задіяти гостей, можна запропонувати винуватцеві торжества вгадати, чиє це побажання. Якщо йому це вдається, гість виконує небудь фант: співає пісню, розповідає анекдот.

Конкурси на день народження для нетверезої компанії

Гості сидять за столом. По команді ведучого один з гостей кладе гудзик на свій вказівний палець і, повернувшись до сусіда, пропонує йому перемістити гудзик на свій вказівний палець. Користуватися іншими пальцями не дозволяється. І так по колу. Уронивший вибуває з гри, і тому останнім гравцям доводиться тягнутися через весь стіл.

Перемагають два останніх учасника і отримують приз.

Жартівливі конкурси на день народження

Суто застільна гра. Залежно від того, що наливають, вона може називатися «генерал горілки», «генерал віскі», генерал «амаретто» і так далі. Змагаються повинні без помилки вимовити текст, супроводжуючи його певними діями.

«Генерал самогону п'є самогон один раз». Зробити один ковток, один раз витерти пальцем (жест гусара!) Уявні або наявні вуса, один раз пристукнути чаркою об стіл, один раз тупнути ногою.

«Генерал самогону п'є, п'є -2 рази сказати! - Самогон вдруге ». Зробити два ковтки, двічі витерти пальцем вуса, двічі пристукнути чаркою об стіл, двічі тупнути ногою.

«Генерал самогону п'є-п'є-п'є самогон втретє». Зробити три ковтки, тричі витерти пальцем вуса, тричі пристукнути чаркою об стіл, тричі тупнути ногою! Уф! Все!

Хто помилиться, поступається місцем наступному. Мало кому з першого разу вдається виконати всі умови. Врахуємо ще, що той, хто був ближче всіх до успіху, більше сп'янів. І, значить, наступного разу йому буде важче зосередитися.

Дитячий конкурс на день народження

Із заготовлених заздалегідь у належній кількості овочів, фруктів, зелені, скибочок сиру і ковбаси, сосисок і відварних яєць, майонезу і горошінок перцю спробуйте разом з дітьми спорудити все, що побачить в цій різноманітної живності буйна дитяча фантазія: з огірка - зовсім нестрашного крокодила; з сосисок різної довжини і сірників - смішну таксу; кораблики з половинок яйця і скибочок сиру замість вітрила; їстівні мухомори з яєць і половинок помідора і т.п. Ваші підопічні з не меншим задоволенням з'їдять забавні бутерброди, а відпочилі мами тим часом приспіють з десертом.

Конкурси на день народження.

Ведучий пише першу фразу, але на цей раз для загального огляду залишає тільки останнє слово, і наступний учасник повинен, спираючись на це слово, продовжити текст. Загалом, приблизно так чутки і народжуються. Це, в деякому роді, письмовий варіант гри в «зіпсований телефон». Але по завершенні зачитаний текст зазвичай викликає бурю сміху.

Веселі конкурси на день народження

Коли людина влаштовується на роботу, він, як правило, пише автобіографію. Уявіть, як вона могла б виглядати, і напишіть від імені деяких знаменитих особистостей їх автобіографії. Серед цих знаменитостей: Баба-Яга, Карлсон, Старик Хоттабич, Барон Мюнхгаузен, Кощій Безсмертний.

Конкурс на швидкість і «уяву»

Ви з дитинства знаєте і, напевно, любите казки Х.-К. Андерсена «Кресало», «Гидке каченя», «Нове плаття короля», «Стійкий олов'яний солдатик», «Дюймовочка». Спробуйте розповісти одну з цих казок, при цьому максимально використовуючи у своєму переказі спеціальну лексику: військову, медичну, юридичну, політичну, педагогічну.

Конкурси на день народження для всіх

Вам, ймовірно, знаком популярний на початку XX століття жанр німого кіно. У ньому актори не вимовляли слів, а користувалися для передачі почуттів яскравими виразними жестами. Спробуйте і ви створити німий фільм за мотивами байок І. А. Крилова «Ворона і лисиця», «Бабка й мураха», «Квартет», «Вовк та ягня», «Дем'янова юшка».

Ще один конкурс на День Народження: на аркуші ватман зроблені два прорізи для рук. Учасники беруть кожний свій лист, протягнувши руки в прорізи, малюють пензлем портрет іменинника, не дивлячись. У кого «шедевр» вийшов вдаліше - забирає приз.

Конкурси на день народження для нетверезої компанії

Гру можна провести на дні народження, ювілеї, в ній бере участь винуватець торжества. На стілець кладуть певну кількість бульб картоплі (5-7 штук) і накривають матеріалом або газетою. Все це робиться так, щоб не бачив іменинник. Після цього запрошують винуватця торжества. І пропонують йому сісти на газету, під якою картопля на стільці, посоватися сидячи і визначити, скільки там бульб картоплі.

Конкурс для всіх

Старовинна французька гра з прив'язаним кулькою, який підкидається і ловиться в ложечку. Візьміть товсту нитку або шнурок довжиною 40 см. Один кінець приклейте липкою стрічкою до кульки від настільного тенісу, а інший - до денця пластмасового стаканчика або прив'яжіть до ручки пластмасовою гуртки. Ваше більбоке готово. Грають кілька людей. Треба підкинути кульку вгору і зловити його в стаканчик або кружку. За цей нараховується одне очко. Ловити кульку по черзі до промаху. Промахнулися передає більбоке наступну за ним гравцеві. Переможцем стає той, хто першим набере умовлене кількість очок. Подарунки до будь-якого свята

Гра для нетверезої компанії

Змагаються два гравці. Необхідний реквізит - кока-кола, горілка, 2 склянки. У склянки гравців наливається кола. Це бурий ведмідь. Його треба перетворити на білого. Це робиться таким чином. Гравець робить ковток, а рідина в склянці доливається до колишнього рівня горілкою. Гравець знову робить ковток - рівень знову повертається до початкової, вливанням горілки. Так повторюється до тих пір, поки рідина в склянці чи не стане білого кольору. Якщо гравці ще в змозі продовжувати гру, то вона йде в зворотному порядку. Відпиває горілка - доливається кола, поки склянка не стане повністю бурим. Виграв ... «Щасливчикові» оголошується, що він виграв тільки на наступний ранок після важкого пробудження. Увага: не варто грати в цю гру, якщо ви не впевнені у власних силах і не знаєте свою норму. Пам'ятайте про можливість алкогольного отруєння.

Конкурс для всіх

Беруть участь дві людини. На двох стільцях стоїть миска з водою і лежить по одній ложці. У декількох кроках варто ще два стільці, а на них порожню склянку. Хто перший заповнить порожню склянку, той - переміг.

Конкурс-жарт

Необхідно, щоб більшість присутніх до цього в неї не грали. У порожній кімнаті береться довга мотузка, і натягується лабіринт так, щоб людина, проходячи, десь присів, десь переступив. Запросивши чергового гравця з сусідньої кімнати, йому пояснюють, що він повинен з зав'язаними очима пройти цей лабіринт, перед цим запам'ятавши розташування мотузки. Глядачі будуть йому підказувати. Коли гравцеві зав'яжуть очі, мотузка прибирається. Гравець вирушає в дорогу, переступаючи і підлізаючи під неіснуючу мотузку. Глядачів заздалегідь просять не видавати секрет гри.

Смішний конкурс на день народження

Гравці стають у шеренгу, плечем до плеча, подалі від крихких і гострих предметів, щоб не травмувати себе і не зіпсувати обстановку. Ведучий стає в початок шеренги. Всі повторюють його рухи і слова. Ведучий простягає руку вперед і каже «бачу ведмедика!», Чекає, поки це повторить останній учасник, потім сідає навпочіпки, з простягнутою рукою і запитує «де?», Знову чекає завершення ритуалу, а потім з криком «там»!, Штовхає свого сусіда з такою силою, щоб повалилася вся шеренга. Гра завершується дружною звалищем. Рекомендується самих кволих гравців поставити в кінці шеренги.

Гра для нетверезої компанії

Всі сідають в коло, ведучий - в центрі. Він підходить до будь-якому гравцеві і задає питання, наприклад: «Як тебе звуть?», «Де ти живеш?» І т.д. Але відповідати повинен не той, кого запитують, а його сусід зліва. Якщо відповість той, кого ведучий запитував, він повинен віддати фант. Після гри фанти розігрують.

Конкурс на День Народження

Для гри включається музика, а потім хлопці та дівчата діляться на пари, кожній парі видається газетний лист (великий - формат А2). Лист кладуть на підлогу і всі починають танцювати, кожна пара на своєму листі. Що вийшла за межу газети пара вибуває. Через кілька хвилин ведучий складає лист кожної пари вдвічі і все триває. Так повторюється кілька разів. Гра дуже «зближує», особливо коли газети майже не залишається.

Весела гра

У грі беруть участь дві людини. Кожен в зубах тримає ложку з апельсином або картоплею. Руки за спиною. Завдання - впустити своєю ложкою апельсин противника і не дати впустити свій. Для найсміливіших господарів - замість апельсина використовувати яйце.

Смішний конкурс на день народження

Учасникам гри доведеться зобразити шахраїв з казки «Золотий ключик». Викликаються дві пари. Один у кожній парі - лисиця Аліса, інший - кіт Базиліо. Той, хто Лисиця - згинає в коліні одну ногу і, притримуючи її рукою, разом з Котом, у якого зав'язані очі, обнявшись, долають задану дистанцію. Пара «дошкандибав» перша отримує «золотий ключик» - приз.

Конкурс-жарт

Виходять по двоє від кожної команди і стають поруч: рука об руку. По парах дотичні руки пов'язують, а вільними руками, тобто один з учасників лівої, а інший правою рукою повинні звернути приготований заздалегідь згорток, обв'язати його стрічкою і зав'язати на бантик. Чия пара вперед - отримує очко.

Конкурс для всіх

Ведучий говорить: «Всі ми люди, освічені, а от чи знаємо ми абетку?» З букви А, і далі по алфавіту, гравець починає фразу-привітання з того приводу, що зібралися гості. Наприклад: А - Айболит вітає нашого іменинника! Б - Будьте пильні, скоро буде торт! В - Вип'ємо за Дам! Особливо весело, коли гра доходить до Г, Ж, П, И, Ь, видання. Приз отримує той, хто придумав саму смішну фразу.

Смішний конкурс на день народження

Дана гра є модифікацією всім відомої гри «зіпсований телефон». Принцип гри полягає в наступному: гравці кожної команди (бажано не менше 4 осіб у кожній) будуються в потилицю один одному. Перед першими в колонах кладеться чистий листочок і ручка. Потім, ведучий підходить по черзі до останніх гравцям у колонах і показує їм заздалегідь підготовлену нескладну картинка. Мета кожного гравця намалювати на спині стоїть попереду те, що він побачив. Потім той, кому малювали на спині судорожно намагається усвідомити, що ж йому там так кострубато намалювали і, усвідомивши, намагається зобразити аналогічну картину на спині наступного. Так йде далі до першого в колоні, який малює остаточний варіант на лежачому перед ним листочку. Виграє та команда, чий малюнок буде хоч здалеку нагадувати оригінал.

Конкурс для молодих

З гравців добровільно-примусово вибирається жертва (хлопець). Його приводять в заздалегідь підготовлену кімнату, де він бачить двох дівчат, що сидять по краях імпровізованій лави, зібраної з стільців або табуреток, повністю накритих ковдрою. Ведучий повідомляє хлопця, що він повинен вибрати з цих двох дівчат одну, яка подобається йому найбільше, і сісти на лаву так, щоб показати, що його обраниця йому подобається, але, як справжній джентльмен, не образити при цьому другу дівчину. Ведучий говорить, що треба скористатися мовою рухів тіла, згадати етикет і т.п. нісенітниця. На роздум як це зробити хлопцеві дається 20 секунд. 90% з 100%, що хлопець сяде між дівчатами. Прикол полягає в тому, що дівчата сидять на стільцях, а між ними стільця немає. Туго натягнуте ковдру створює ілюзію присутності стільця посередині. У підсумку жертва смачно падає на підлогу. Якщо ви дуже не подобаються цієї людини, то заздалегідь під ковдрою між стільцями можна помістити тазик з водою.

Смішний конкурс

Учасники сідають у кілька ліній на стільці. Кожна лінія отримує роль: дід, баба, вовк і т.п., плюс кожен з учасників - «колобок». Ведучий розповідає казку, а учасники, почувши свою роль, повинні оббігти навколо стільця. Всі оббігають, почувши «колобок». Розповідати потрібно імпровізовано, часто повторюючи ролі, наприклад: «спекла баба, хоча яка вона бабця, що не бабка, а молода баба, колобка, колобка ...». Гра закінчується, коли всі втомляться бігати.

Конкурс на день народження для всіх

Склейте один великий ковпак і кілька маленьких - бажано різнокольорових. Маленькі ковпаки підвішують на міцній нитці. Гравці по черзі надягають великий ковпак і зав'язують очі. Треба три рази повернутися навколо своєї осі, присісти і, випроставшись, потрапити великим ковпаком у маленький.

Конкурс для молодих

Всі учасники діляться на дві команди. Перша команда придумує-яке хитромудре слово, а потім говорить його одному з гравців протилежної команди. Завдання избранного - не видаючи ні звуку, тільки жестами, мімікою та пластикою рухів зобразити загадане слово, так, щоб його команда змогла відгадати, що ж було задумано. Після успішного відгадування команди міняються ролями. Після деякої практики дану гру можна ускладнити і зробити на порядок цікавіше, загадуючи не слова, а фрази.

Черговий конкурс на день народження для нетверезої компанії!

Спочатку потрібно випити і закусити, інакше гра не вийде :-) Потім хтось один, у кого достатньо багата фантазія, розташовується де-небудь на дивані, продовжує випивати і закушувати і називає себе місячної базою. Всі інші встають на 4 кінцівки і так пересуваються по приміщенню, вимовляючи фрази типу «Я - Лyноход-1, я - Лyноход-1», «Я - Лyноход-2, слідую на місячну базу для заправки пального», «Я - Лyноход- 3, викликаю на зв'язок Лyноход-4 »і т.д., кожен несе свій маячня. Найголовніше - не сміятися. Той, хто засміявся, повинен сказати: «Я Місяцехід такий-то, слідую на місячну базу для отримання завдання», - і повзти до дивана. А той, хто на базі, дає йому завдання, погодившись із своїми уявленнями про норми поведінки в конкретному пристойному суспільстві, бажано з дотриманням «космічного» стилю. Наприклад, «доставити на місячну базу ще 0.5 л пального», «зняти зі свого корпусу 3 деталі обшивки», «залити 200 мл пального», «зробити стикування з Місяцеходом - N», «провести з Місяцеходом - N спільні маневри по зняттю обшивки з Місяцеходу - M »,« досліджувати особливості конструкції Місяцеходу - N »і т. п. Відчуй себе космонавтом!

Гра на День Народження

Ведучий просить всіх гостей, що сидять за столом, назвати, що вони люблять, і що не люблять у сусіда праворуч. Наприклад: «У свого сусіда праворуч я люблю вухо і не люблю плече». Після того як всі називають це, ведучий просить всіх поцілувати те, що вони люблять і вкусити те, що вони не люблять. Хвилина бурхливого сміху Вам забезпечена.

Конкурс на День Народження

Збираються всі хустки, які є, головне, щоб вистачило на всіх учасників. Діляться на дві команди, стають у шеренгу один за одним, у кожного руках хустку. Краще побудуватися МЖМЖ. За командою другий гравець зі спини зав'язує хустку першому, вже як вийде (категорично заборонено поправляти або допомагати один одному), потім третій другого і т. д.. Останній гравець зав'язує передостаннього і переможно вигукує «готові!». Вся команда повертається обличчям до суперника. Після тривалого веселощів журі оцінює що завгодно: швидкість, якість, у кого смішніше, це вже яка тематика заходу. Головне - смішно і весело, встигніть це все сфотографувати!

Конкурс для всіх

До торта рідко доживають у тверезому стані. Тому для того, щоб роздобути шматочок, з відстані 3-х метрів треба потрапити в трилітрову банку дрібним предметом. Ідеально підходять дрібні сухі шишки. Кожному дається три спроби.

«Еротичний» конкурс на день народження № 1

Викликаються кілька пар. У кожній парі: чоловік і жінка. Кожному чоловікові дайте по рулону туалетного паперу. Завдання кожного чоловіка: якнайшвидше обернути свою даму з ніг до голови в туалетний папір. Оголосивши переможця, дозвольте всім іншим повністю обмотати своїх дам, а потім оголосіть, що тепер переможе той, хто швидше розмотати свою даму.

«Еротичний» конкурс № 2

Вибираються дві команди, які встають у дві лінії (у кожній чергування: чоловік, жінка) обличчям один до одного. Умова: відіграють повинні тримати м'яч під підборіддям, під час передачі доторкатися до м'яча руками ні в якому разі не можна, при цьому дозволяється стосуватися один одного як завгодно, аби не впустити м'яч.

«Еротичний» конкурс на день народження № 3

У грі беруть участь дві людини: чоловік і дружина. Посередині кімнати або майданчика ставиться стілець, по прямій до стільця розставляються вісім кеглів або порожніх пляшок. Чоловікові зав'язують очі і пояснюють завдання: «Пройди, що не збивши жодної кеглі (пляшки), і поцілувати дружину». Дружина сидить на стільці. У той момент, коли чоловік стане підходити до дружини, тихо і не помітно замінити її іншою жінкою, посадивши її на місце дружини учасника. Все в грі полягає в тому, що учасник гри, тобто чоловік, повинен поцілувати іншу жінку, не помітивши підміни. Гра буде цікавіше, якщо їй надати змагальний характер, коли змагатимуться одночасно кілька чоловіків. У цьому випадку: дружини повинні тихо і не помітно помінятися між собою місцями.

«Еротичний» конкурс на день народження № 4

Беруть участь дві команди: парна кількість. Команда вибудовується в колону: чоловік - жінка - чоловік - жінка - чоловік і т.д. Кожному гравцеві вручається сірник. Завдання: по команді ведучого гравці беруть сірник губами, а першим учасникам в команді на спину вішають колечко. Після сигналу потрібно це колечко передати від одного учасника іншому, туди і назад без допомоги рук із сірник на сірник.

Весела гра

Бере участь кілька пар (чоловік-жінка) одночасно або по черзі, залежно від кількості відкритих пляшок. Чоловікові видається пляшка, дамі - ємність (стакан, келих і т.д.). Ці предмети гравці затискають між ніг, і чоловік намагається налити дамі випивку, а та йому допомагає. Все відбувається без допомоги рук. Одне «але»: краще не використовувати для цієї гри червоне вино, так як іноді вміст пляшки все ж потрапляє на одяг граючих

Вибирайте для себе будь-які конкурси на день народження!

Додати коментар


Захисний код
Оновити