Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Сценарій ювілею школи

Сценарій ювілею школи повинен бути ідеально продуманим. У кожної школи є дата, коли вона прийняла вперше на свій поріг школярів. Ця дата є днем народження для школи також, як і дата народження кожного з нас. У кожній школі її відзначають по-різному, а може бути і не відзначають. Але ювілей школи відзначають завжди. Зазвичай це 10, 20, 30 і так далі років. Протягом цього часу у школи вже зазвичай складається певна історія, відбувається безліч подій, які не залишаються непоміченими обивателями. Щоб це свято вдалося на славу, керівництву школи слід обміркувати, як найкращим чином побудувати сценарій ювілею школи.Пропонуємо вам наш варіант сценарію ювілею школи.

Почніть сценарій ювілею школи з лінійки. До присутніх вийшов директор школи і оголошує лінійку відкритою. Директор каже вступну промову. Вступна промова повинна містити деякі факти з історії школи, коли і за яких обставин вона будувалася, хто був архітектором будівлі, якщо будівлі дуже багато років, слід розповісти про те, що розташовувалося в цьому будинку раніше. Кожному вихованцю неодмінно буде цікаво про це знати. Також можна розповісти про те, хто з відомих людей був вихованцем школи. Після короткого історичного оповідання, звучать побажання директора школі, педагогічному складу і учням.

Наш сценарій ювілею школи передбачає вітальну промову від керівництва міста чи селища, де знаходиться навчальний заклад. Представника міської влади запрошують на сцену для вітальної промови. Потім вручають подарунки школі від міської влади і відзначають деяких педагогів грамотами.

Потім ведучий запрошує на сцену найменших учнів - першокласників. Вони читають вірші про школу і співають пісню.

У сценарії ювілею школи слід передбачити все і запросити вже дорослих і літніх випускників школи. Кожному представнику ювілейного випуску пропонується вийти і сказати вітальну промову. Після виходять учні 5-7 класів зі своїми номерами. Це можуть бути танцювальні номери (причому їх може бути декілька), також тут можна використовувати смішні сценки, нехай вони заспівають придумані на відомий мотив куплети про школу.

У сценарії ювілею школи можуть бути задіяні не тільки вчителі та учні, але ще й батьки учнів. Керівництво школи може нагородити деяких батьків, які проявили великий інтерес до життя школи грамотами «За активну участь у ремонті», «За активну участь у поході» і так далі. Кожен нагороджений батько від свого імені вітає школу і вимовляє побажання.

Після виступу батьків 5 пар учнів старших класів виходять на сцену і кружляють у вальсі.

Задовго до дня святкування ювілею школи, кожному класу запропонуйте зробити свій номер-подарунок школі. Можна об'єднати всі перші, другі, треті і так далі класи, так як у школі може бути наприклад три перших, три других класу і т.п. класні керівники теж будуть задіяні в цьому процесі. Це може бути танцювальний номер, музичний номер, якась сценка. Загалом, що завгодно, навіть стінгазета, листівка, якась пам'ятна саморобка - все, на що горазда ваша фантазія. Тому наступним блоком сценарію ювілею школи буде привітання кожних класів. У перервах між їхніми привітаннями можна грати в різні ігри, щоб публіка була безпосереднім учасником процесу. Наприклад, перевірити публіку, як вона слухала промову директора школи про історію навчального закладу. Це дуже легко зробити, запропонувавши відповісти на кілька запитань. Найактивнішим учасникам в якості заохочувальних призів видаються грамоти «Найбільш уважний гість».

Коли всі привітання сказані, ведучий запрошує всіх бажаючих відвідати виставку. Виставку можна влаштувати в холі школи. На ній можуть бути виставлені фотографії самої будівлі, як воно виглядало раніше, щоб всі могли порівняти і побачити, що ж змінилося за ці роки, фото різних випусків, фото педагогічних колективів, колись працювали в школі, робочі моменти, свята, нагороди, спортивні кубки, грамоти за перемоги в олімпіадах і так далі. Можна надати увазі відвідувачів все, що було і є видатного в даній школі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити