Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Сценарій день школи

Сценарій день школи почнемо з того, що опишемо оформлення залу. Так як свято це радісний, в ньому беруть участь не тільки всі класи від найменших до випускних, а й педагогічний склад школи, включаючи завучів та директора. Актовий зал школи, де проводитиметься офіційна частина святкування дня школи та концертна програма повинен бути прикрашений безліччю різнобарвних куль, гірляндами, конфетті. Не можна забувати також про квіти. Зараз практично всі флорістскіе салони пропонують безліч квіткових композицій для будь-яких видів свят. Також у залі повинна бути представлені цифра, що уособлює період існування школи. Вона може бути виконана з паперу, фольги і знову таки з квітів. На нашу думку якщо ви замовте у квітковому салоні композицію у вигляді цифри, це створить незабутнє враження на гостей свята.При написанні сценарію день школи важливо продумати всі деталі і етапи його проведення. Почніть з вибору ведучих. Ролі провідних можуть виконувати як учні (як маленькі, так і великі), так і вчителі. Також можна використовувати дві або три пари ведучих. Все залежить від структури сценарію день школи. Проте останнім часом було організовано безліч приватних кампаній, що надають послуги тамади та ведучих. При колективному узгодженні даного питання, ви зупинитеся на якомусь запропонованому вам варіанті.

Потім приступаєте до основних етапів сценарію день школи. Всі джерела з написання сценаріїв зазвичай пропонують у першій частині сценарію день школи запросити на сцену самого головного - директора школи з вступною промовою. Вступна промова може містити якісь історичні дані, пов'язані зі школою, дані про тих людей, які безпосередньо є «батьками» цієї установи, які зробили величезний внесок у благоустрій школи, безпосередньо в навчальний процес і так далі. Потім директор повертає слово ведучим.

Другим етапом сценарію день школи пропонуємо вам зробити виступ найменших мешканців - учнів молодших класів. Вони можуть приготувати невелику сценку, використовуючи уривки з казки Носова «Незнайко». Сенс цього виступу у тому, щоб донести глядачеві, що вчення - світло, а не навчання - тьма. Закінчують свій вихід дітки молодших класів піснею про школу. Тут можна використовувати будь-яку існуючу пісеньку про школу. Наприклад «Вчать у школі».

Третій етап сценарію день школи включає в себе виступ завучів з навчальної частини та виховної роботи. Вони трохи повинні пролити світло для гостей на навчальну програму, які нововведення з'явилися в школі, що цікавого вони включили в програму, які дослідження проводяться учнями під керівництвом педагогів, які заходи проходять на базі школи. До цього етапу можна додати привітання переможців олімпіад та вручення їм почесних грамот. Закінчити цей етап сценарію день школи рекомендуємо музичним номером.

Потім ведучі запрошують на сцену збірні команди учнів старших класів та педскладу для участі в показовій гри «Що? Де? Коли? ». Процес гри нагадує телевізійну версію гри. Команда, яка набрала найбільшу кількість очок, є переможцем. Їм вручаються пам'ятні призи.

Наступним етапом сценарію день школи може бути такий конкурс. З декількох класів вибирається по одному учневі і кожен повинен прочитати невеликий смішний віршик-загадку про кожного вчителя. Директору школи пропонується вгадати, про кого це учні говорять. За кожну неправильну відповідь той, кого не вгадав директор, загадує жартівливе бажання. Директор просто зобов'язаний його виконати. Всі повеселяться від душі! А коли ще можна подивитися на директора школи, який наприклад мукає як корова?

Заключним етапом сценарію день школи може бути вихід кількох учнів різного віку, які розкажуть про те, чому ж навчила і може навчити їх школа, чого вони можуть досягти після закінчення школи. Після цього всі учасники концертної програми виходять на сцену і, взявшись за руки, співають заключну пісню.

Додати коментар


Захисний код
Оновити