Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Сценарій день матері

Безсумнівно, для кожної людини будь він дитина або вже зовсім дорослий, немає людини рідніше і ближче, ніж її мама. Мама - це турбота, мама - це ласка, мама - це любов і доброта. Це самий святий і чистий свято, що уособлює в собі ніжність відносин між мамами і дітьми. Якщо поставити запитання коли ж в нашій країні стали святкувати день матері, то виявиться що порівняно недавно, хоча витоки цього свята відбуваються ще з Давнього Риму. День матері відзначається практично в кожній країні, тільки існує деяка різниця в часі. Але незалежно від расової приналежності і народності, в цей світлий день дуже хочеться вимовити приємні і ніжні слова найдорожчій людині і подарувати нехай невеликий, але приємний сюрприз.На свято День матері можна придумати якусь конкурсно-розважальну програму для проведення в школі. Для цього необхідно з кожного класу скласти команду з чотирьох осіб - дві мами і дві дитини (доньки чи синочки). Обов'язково не забути підібрати ведучих для такої події.

На початку сценарію день матері ведучий оголошує свято відкритим і вимовляє привітання для присутніх мам, а також для тих, хто ними може стати в майбутньому. На сцену запрошується колектив з кількох людей, які виконають пісню про маму.

Потім сценарій день матері передбачає появу на сцені команд-учасниць конкурсів і початок розважальних ігор. Командам слід почати з розповіді про себе. Кожна команда повинна була придумати собі девіз, яку-небудь назву, а також у кожної команди має бути пісенька, що представляє її. Для розминки, можна надати командам жартівливі питання, на які вона повинна дати якомога більше відповідей за певний проміжок часу. Команда, що дала найбільшу кількість відповідей, вважається переможцем цього конкурсу. Наступний конкурс, який можна використовувати в сценарії день матері - «Приший мене». Його суть полягає в наступному: на сцену виносять картонну гудзик величезного діаметра (ну, скажімо, сантиметрів отак п'ятдесят), та пропонують кожній команді по сигналу пришити це творіння. Та команда, яка не тільки швидко, але і якісно змогла впоратися із завданням, є переможницею. В якості заохочувального призу можна видати грамоту «Самому майстерному пуговщіку».

У наступній частині сценарію день матері командам надається можливість перепочити. На сцену виходить ведучий і оголошує учнів молодших класів з віршем про маму. Після того, як діти прочитали вірш, ведучий пропонує глядачам згадати пісні, в яких використовується слово мама. Найактивнішому учасникові вручається приз. Після закінчення гри з глядачами, звучить одна з названих пісеньок про маму.

Потім за сценарієм день матері команди знову запрошуються на сцену і триває конкурсна програма. Кожній мамі з команди потрібно зав'язати за певний час якомога більше гумок до волосся дівчинки-учасниці. Переможець очевидний - це та мама, яка нав'яже їх більше всіх.

І нарешті останній конкурс для команд у нашому сценарії день матері - «Вгадай страва». На сцену виносять столик і на ньому як на іспиті розкладені квитки. Кожна мама повинна витягнути квиток і за інгредієнтами, в ньому зазначеним відгадати, що це таке. Потім на словах пояснити дітям зі своєї команди (природно не кажучи назви), що це таке, а вони повинні відгадати. Хто більше всіх відгадає - той переміг.

І закінчити сценарій день матері рекомендуємо виступом танцювального колективу та приємними побажаннями для наших найрідніших на землі людей. Потім відбувається вручення пам'ятних призів для всіх команд-учасників конкурсу, радимо також для кожної мами придбати хоча б по одній квіточці і подарувати. Таким чином без уваги не залишиться жодна мама, присутня на святі. Приємного вам свята!

Додати коментар


Захисний код
Оновити