Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Сценарій нового року

Новий рік - це свято всіх віків і народів! Всі діти, та й не тільки діти, а й дорослі, чекають на новий рік якихось чудес і пригод, приємних сюрпризів і подарунків. Новий рік прийнято святкувати не тільки вдома, але і на роботі, в дитячих садах, в школах, в палацах культури. А ще в нашій країні прийнято влаштовувати святкові ялинки для дітей співробітників на підприємствах. Пропонуємо вам скористатися деякими порадами для святкування нового року.Для проведення цього заходу потрібно зал. На кожному підприємстві є або актова зала, або конференцзал - підійде будь-яке приміщення, яке зможе вмістити в себе певну кількість дітей та батьків, а також новорічну ялинку і повинно залишитися місце для представлення. Прикраса залу повинно бути новорічне - гірлянди з кольорового паперу та фольги, мішура, різного розміру сніжинки, гірлянди з лампочок. Обов'язково потрібно поставити і прикрасити ялинку - який же це новий рік без ялинки?

Організаторам свята необхідно заздалегідь закупити подарунки. Це мають бути не лише кондитерські подарунки, а й обов'язково іграшки або канцелярські товари, брелки, які дід мороз буде використовувати в якості заохочувальних призів. Коштувати подумати про те, чи будете ви запрошувати Діда Мороза і Снігуроньку зі спеціальної організації, або ж цю роль будуть виконувати співробітники вашого підприємства. Пропонуємо вам звернутися в театральний гурток Палацу творчості молоді.

Отже приступимо безпосередньо до сценарію нового року.

На сцені з'являється ведуча.

- Здрастуйте милі дітлахи! Здравствуйте батьки! Як ваш настрій? А чи знаєте ви, навіщо ми тут зібралися? (Діти і батьки відповідають). Молодці! Ну звичайно ж святкувати новий рік. Однак, який же це у нас новий рік без Діда Мороза та Снігуроньки? Давайте покличемо їх? (Усі за знаком провідною тричі звуть Діда Мороза і Снігуроньку, однак ті не з'являються). Де ж, де ж вони пропали? Можливо вони не хочуть приходити до нас? Я здається знаю як їх залучити. Давайте покажемо їм казку!

На сцені з'являється макет рукавички.

Ведуча запитує: А чи знаєте ви, хлопці, про що ця казка? (Діти відповідають). Правильно, молодці! Хто ж перший знайшов рукавичку, допоможіть мені. Правильно, мишка-норушка.

Вибігає на сцену мишка-норушка і вимовляє слова по тексту казки і ховається за рукавичку. Ведуча: Хлопці допоможіть мені. Хто за мишкою прийшов до рукавички? Правильно! Жаба-квакушка.

На сцені з'являється жаба-квакушка, вимовляє свої слова і ховається за рукавичку.

Потім за сценарієм нового року ведуча запитує у хлопців про зайчика-побегайке, Лисичка-сестричка і дзизі-сіренькому бочці. Діти і дорослі допомагають провідною викликати всіх учасників казки на сцену. І тут, справа доходить до ведмедя. Вибігає на сцену ведмідь і також вимовляє слова по тексту казки. Після цього ведуча запитує у дітей, що ж стане з рукавичкою, якщо ще й ведмедик туди зайде? Правильно, вона порветься. Давайте попросимо ведмедика, щоб він не заходив туди. Ведмедик на прохання не відповідає. Тоді ведуча пропонує станцювати для ведмедика танець, щоб його задобрити. Діти запрошуються на сцену і танцюють танець веселих каченят. Мишутка раздобрел, і послухався діток.

Ведуча: Чи не час нам знову спробувати покликати Діда Мороза та Снігуроньку? (Весь зал знову тричі кличе їх). На цей раз вони з'являються.

Дід мороз: Бачив, бачив вашу казочку, дуже вона мені сподобалася! А ви хлопці, приготували мені віршики та пісеньки? (Діти хором відповідають). Так розповідайте!

Діти по черзі виходять розповідати свої віршики і дід мороз обдаровує їх подарунками. Потім снігуронька роздає кондитерські подарунки дітям і запрошує їх з батьками на хоровод навколо ялинки. На цьому сценарій нового року закінчується. Веселих свят!

Додати коментар


Захисний код
Оновити