Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Сценарій день вчителя

Сценарій дня вчителя буде актуальний восени. Кожен школяр від мала до велика (та й не тільки школярі, а й вихованці дитячий садів, і студенти) знає і пам'ятає про таке свято, як день вчителя. Сценарій день вчителя зазвичай передбачає участь не тільки школярів різного віку, але також і педагогічного колективу школи. У святі можуть бути задіяні як вчителя молодших і старших класів, так і завучі і навіть директор школи.

Почніть свій сценарій день вчителя з вибору ведучого. Це може бути одна людина або пара. Вибрати ведучих можна або з учнів, а також з педагогічного колективу.Пропонуємо вам першу частину сценарію дня вчителя почати з привітання ведучих:

- Доброго дня, шановні гості! Ми раді бачити вас на нашому загальному святі день вчителя! Це свято не тільки професійне свято вчителів, а й усіх школярів та їх батьків, тому що всі наші дідусі, бабусі, мами, тата теж колись навчалися в школі, у них теж були свої вчителі! Так давайте ж привітаємо наших наставників з Днем вчителя!

У другій частині сценарій передбачає або музичне привітання, або віршоване. Можливо, це буде якась перероблена пісня відомого виконавця. У нашому сценарії день вчителя ми пропонуємо виступ першокласників. Вони прочитають невеликі вірші про школу і вчителів.

У будь-якій школі щороку приходять на зміну минулим пенсію вчителям нові кадри. Тому третя частина нашого сценарію дня вчителя присвячена новеньким! Пропонуємо провести якесь смішне посвята в учителі. Хто-небудь з учнів читає вірш про нелегку працю вчителя, після це звучить музичний прогін. Ведучими на сцену запрошуються новенькі вчителя. Їм оголошується, що перш ніж вони будуть присвячені в вчителя, вони повинні будуть скласти іспити. Ось деякі варіанти питань у квитках:

- Якщо учень погано себе вів, будете ябедничати батькам?

- Чи будуть у вас найулюбленіші учні?

- Якщо якийсь соня засне на уроці, чи слід його розбудити?

- А часто будете викликати до школи батьків?

- Чи будете ви пускати в хід указку?

- Чи будете ви приходити в клас після дзвінка?

Можна фантазувати нескінченно. Скільки придумаєте питань, стільки потрібно написати листків з відповідями. Але відповідями повинні бути які-небудь фрази типу «Ну що ви, що ви!?», «Ні-ні, ні в якому разі!», «Навіть і не припускав!» І так далі.

Кожен новенький повинен тягнути квиток і тут же брати листок з відповіддю. Вийде дуже забавно, коли на запитання «якщо якийсь соня засне на уроці, чи слід його розбудити?» Вчитель відповість «Ні в якому разі!».

Після цього ведучий запитує у залу, чи пройшли іспит наші нові вчителі? Всі говорять, що пройшли. Ведучий пропонує їм урочисту клятву, що вони успішно і виконують.

Наш сценарій дня вчителя в четвертій частині пропонує всім веселі конкурси. Це може виглядати приблизно так: викликають кілька вчителів, зав'язують їм очі і викладають перед ними різні шкільні предмети. Педагог повинен вгадати навпомацки, що перед ним знаходиться.

Наступний конкурс «Вгадай вчителя». Учні заздалегідь придумують четверостишья про кожного з вчителів, а педагогічний склад повинен відгадати, про кого йде мова. Кожному педагогу, про який складався віршик, повинні приготувати якісь сюрпризи.

Заключним етапом сценарію день вчителя можливо буде вручення смішних грамот кожному педагогові, або це будуть грамоти від керівництва за будь-які заслуги в роботі. Також можна припустити, що вам обов'язково захочеться урочисто вручити своїм класним керівникам букети квітів. Це як не можна до речі буде саме в цій частині сценарію дня вчителя.

На завершення свята, пропонуємо використовувати музичний номер - це може бути соло виконанням пісні про школу, або хоровий спів. Але найголовніше, жоден сценарій «день вчителя" не буде гарний без загального веселого настрою, ваших посмішок і сміху.

Додати коментар


Захисний код
Оновити