Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Відпустка з дитиною

Запланований відпочинок все ближче, і батьків охоплює легкий мандраж, тим більше, якщо це перша поїздка спільно з дитиною. Зайнятися плануванням відпустки слід задовго до відправлення. Якщо дитині більше року і ви вже знаєте куди відправитеся, варто з'ясувати клімат тієї сторони. Дізнатися про можливі вакцинаціях актуальних для місця відпочинку і,звичайно, порадитися з педіатром.

Для малюка це теж великий стрес, але скільки користі йому принесе ця поїздка: нові люди, корисний морське повітря, сонце, вода, маса нових вражень.

 

Будь-яка поїздка починається з дороги, тому варто подбати про комфорт дитини. У вашому валізі обов'язкове місце має займати горщик дитини,якщо він вже не носить підгузники. Зараз вибір їх просто величезний від складних до великих на ніжках. У поїздці малюкові неодмінно стане нудно, для нього можна купити цікаву нову іграшку, яка захопить його. Не варто забувати і про улюблену іграшку малюка з нею він буде почувати себе спокійніше.У рюкзаку дитини може перебувати запас його їжі: напої, печиво, льодяники, фрукти. Буває, що дітей закачує у транспорті і тоді слід приготувати для нього м'ятні цукерки, воду, спеціальні браслети від заколисування.

Аптечка ще одна невід'ємна частина у валізі для сімей з дітьми. Список для збору її може допомогти скласти лікар виходячи з особливостей організму вашої дитини. Зовсім маленькому малюкові потрібно взяти полегшену коляску-тростину і малюкові буде неважко проходити великі відстані і батькам зручніше везти його в колясці, ніж втомленого нести на руках. Аксесуари для купання, водні іграшки,пістолети все це буде потрібно малюкові і при поході на пляж про них забувати не варто, інакше можна витратити велику суму грошей.

Їхати відпочивати з маленькою дитиною краще туди де клімат і часовий пояс схожий з місцем вашого постійного проживання. Для забезпечення хорошого сну дитині бажано взяти комфортний одяг,придасться також пов'язка на очі для сну, засоби гігієни, антистресова подушка. Але щоб запланована поїздка була вдалою найголовніше взяти з собою гарний настрій і фотоапарат, він збереже всі щасливі моменти вашого знаходження на відпочинку!

Додати коментар


Захисний код
Оновити