Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як вибрати фотоапарат?

Як вибрати фотоапарат цікавить багатьох людей, які хочуть іноді ввечері вдатися до спогадів про минуле. Це раніше потрібно було відкривати старий альбом, а зараз досить просто вставити флешку в комп'ютер. Сучасна цифрова техніка допоможе вам зробити якісні знімки в самих різних умовах. Сучасний супермаркет електроніки здатний задовольнити практично будь-який запит покупця і вибрати відмінний фотоапарат. Набагато важче зробити вибір самому покупцеві, особливо якщо він не належить до категорії професіоналів. Ми постараємося допомогти вам деякими порадами.

 

1.Питання: як часто ви маєте намір користуватися фотоапаратом? Якщо ви маєте намір клацати регулярно, то краще виберіть апарат з акумулятором. Пальчикові батарейки досить швидко розряджаються, і на їх заміну ви будете витрачати зайві гроші.

2. Якщо ви хочете швидко і якісно зловити момент,то варто брати фотоапарат з хорошою швидкістю зйомки і хорошою автофокусуванням.

3. Zoom (зум) - функція збільшення фокусної відстані, якщо вам це потрібно, то варто вибрати фотоапарат з такою функцією. Краще вибрати фотоапарат з оптичним зумом (є ще варіант цифрового). Оптика краще,так як «цифра» просто розтягує зображення на шкоду якості зйомки.

4. Кількість мегапікселів - це кількість точок на квадрат. Тобто, чим їх більше, тим зображення якісніше, а це найголовніше в тому щоб вибрати відмінний фотоапарат. Проте істотно зростає і ціна фотоапарата. Професіонали користуються апаратами від 5 мегапікселів,а для хорошої якісної фотографії середнього розміру (13х18) достатньо і 3,5.

5. Раз ми вже заговорили про пікселі, то варто згадати по так звані «биті пікселі». Це точки, які при будь-якої фотографії будуть мати тільки один колір. Таких точок має бути не більше трьох. Виявити цей дефект досить просто.Візьміть з собою в магазин два контрастні аркуша паперу (найпростіший варіант - чорний і білий). Сфотографуйте їх і потім перегляньте фотографії на максимальному збільшенні. Якщо ви побачите більше трьох таких точок, то вимагайте заміни техніки або відмовтеся від такої покупки.

6. Якщо ви хочете отримати якісні фотографії,то радимо вам взяти техніку з функцію ручного балансу білого кольору. Вона допоможе вам отримати вам гарні знімки, не звертаючи особливої ​​уваги на навколишній освітлення.

7. Об'єм пам'яті. Звертайте увагу на обсяг пам'яті вашого фотоапарата, бажаючи вибрати хороший фотоапарат. Це важливо, якщо ви зберетеся подорожувати.При малому обсязі пам'яті ви просто не зможете зберігати зняте. Іноді при невеликому обсязі пам'яті до фотоапарата додається флешка, на яку можна зберігати знімки безпосередньо.

7. Функція відео. Це приємна функція, якщо ви хочете запам'ятати подія в динаміці.Обов'язково запитайте консультанта про час безперервного відео і зіставте з вашими потребами. Функція безпосередньо узгоджується з обсягом пам'яті.

8. Наявність якісного і зручного чохла. Це обов'язково, адже сучасна техніка дуже примхлива до механічних впливів і негативних погодних умов.В крайньому випадку обов'язково витратьте гроші на покупку чохла.

Зрозумівши як вибрати фотоапарат, зверніть увагу на гарантійний термін і наявність сервісних центрів в найближчій місцевості. У цьому випадку завжди виграють відомі торгові марки, які давно наводнили сервісний ринок.У самому кінці хочеться зробити висновок - вам не вдасться вибрати і купити хороший фотоапарат за маленькі гроші. Професійні фотографи ніколи не економлять гроші на знарядді виробництва. А ось чи потрібна дорога серйозна техніка для звичайної побутової зйомки? Якщо у вас немає достатньої кількості грошей для реалізації всіх запитів,то доведеться знаходити компроміс між обсягом бажання і фінансовими можливостями. Бажаємо вам приємних хвилин, дивлячись в об'єктив і на отриманий результат.

Додати коментар


Захисний код
Оновити