Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як зробити листівку своїми руками

Як зробити листівку своїми руками, коли хочеться зробити оригінальне і унікальне поздоровлення? Для цього вам доведеться трохи попрацювати. По-перше, вам буде потрібно залучити до цього процесу вашу фантазію для того, щоб придумати композицію, яка буде зображена на вашій листівці. По-друге,вам необхідно буде підготувати всі необхідні для процесу створення листівки інструменти. По-третє, не завадить дізнатися деякі специфічні особливості виготовлення вітальних листівок, вивчивши майстер-клас з кардмейкінга щоб у підсумку зробити листівку своїми руками.

Виготовлення листівок своїми руками зараз набирає все більшої популярності, тому що в цьому процесі можуть бути задіяні всі члени вашої родини - і дорослі і дітки. Кінцевий результат може бути різним, так як будь-яких суворих обмежень в польоті вашої фантазії абсолютно немає. Якщо ви новачок в кардмейкінге,то можете почати з самого простого способу як зробити листівку совімі руками - аплікації. Цей процес за своєю суттю є звичайним наклеюванням на аркуш паперу різних елементів і деталей.

 

Поряд з найпростішим способом зробити листівку своїми руками існує ще декілька технік: витиканка, Айріс-фолдінг і квіллінг.Техніка виготовлення листівки Айріс-фолдінг по-народному називається «райдужним склеюванням». Для цього вирізаємо на аркуші паперу контур будь-якої фігури. Це може бути серце, якщо ви готуєте листівку до дня Святого Валентина. Потім перевертаєте лист і викладаєте смужки, заздалегідь вирізані з кольорового паперу, за певною схемою. Наприклад,по колу. У цьому випадку ви отримаєте в результаті спиралевидную картинку. Краї смужок ви повинні приклеїти до зворотної сторони паперу, тобто основи. Коли основний елемент листівки готовий, ви можете його наклеїти на аркуш паперу або картону для того, щоб написати на ньому ваші слова привітання і побажань.Наступна техніка того як зробити листівку своїми руками називається витиканка від українського слова «вітінаті». Вона полягає в тому, що елементи майбутньої листівки вирізаються з паперу. Насправді це процес аплікації, який ускладнений вирізанням ажурних візерунків. Наприклад, до святкування нового року всі ви хоч раз вирізали сніжинку.Так ось це найпоширеніший приклад витиканкі.

Як зробити листівку своїми руками - квіллінг - «пташине перо». Такий вид техніки виготовлення листівок являє собою різного роду композиції, складені з скручених смужок паперу. Для цього процесу підійдуть смужки паперу шириною 3 мм.Нарізати самостійно за допомогою ножиць їх звичайно можна, але довго. Тому для цього скористайтеся знищувачем документів.

Запастися необхідними інструментами для того щоб зробити листівку своїми руками можна в будь-якому спеціалізованому магазині або в канцтоварах. Вам буде потрібно скотч, ножиці, набори кольорового паперу і картону, клей,шаблони та ін. звичайно, процес цей копіткий, але ваше привітання буде дорожче серцю для того, кому ви його готуєте.

Отже, розглянемо приклад як зробити листівку своїми руками для поздоровлення до дня Св.Валентина.

Виберемо для цієї листівки техніку аплікація.Щоб зробити її своїми руками Вам необхідно запастися папером для малювання (якщо це формат А4, то слід його розрізати на дві частини), клей, олівець і гумку, лінійка, маркери, матеріал для декору і фотографія із зображенням вас з вашим обранцем.

Отже, починаємо з того, що складовими аркуш паперу навпіл.Виділяємо за допомогою простого олівця контури вашого зображення на фото і таким же чином відзначаємо його на аркуші паперу. За допомогою ножиць слід вирізати ваше зображення і наклеїти його клеєм ПВА на лицьову сторону майбутньої листівки. Якщо видно розмічені лінії, то зітріть їх за допомогою ластику. Тепер займемося декором.Для цього ви повністю довіряєте своїй фантазії, яка допоможе створити неповторну і оригінальну листівку. Для цього ви можете використовувати самі різні матеріали. Це може бути тканина або сітка, різні намистини, стрази і гудзики, різнокольоровий скотч і безліч інших елементів декору. Коли ви вирішили, що листівка мабуть готова,то саме час написати всередині слова привітання і вкласти її в конвертик. Конвертик також можна чим-небудь прикрасити. Погодьтеся, що витрачено не так вже й багато часу і грошових знаків, а листівку, зроблену вашими руками, обранець ваш запам'ятає на все життя!

Додати коментар


Захисний код
Оновити