Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Епілятор та секрети його використання

Епілятор - вірний помічник будь-якої дівчини. Нарешті прийшло довгоочікуване літо, а це значить, що пора починати боротьбу за гладку шкіру наших ніжок. Головним помічником у цій справі може стати для прекрасної половини людства епілятор. Якщо дівчина навчиться правильно використовувати епілятор, то вона неодмінно доб'ється скорочення кількості волосся на тілі, а також зміниться і їх якість - вони стануть м'якенька і тонюсенькими. Використовуючи епілятор, ви можете насолоджуватися гладкістю ніг до трьох тижнів!

 

Епілятор та секрети його використання - ось тема нашої статті. По-перше, слід сказати про те,що епілятор є електричним приладом, з розміщеними на барабанчику пінцетами. У результаті обертання відбувається автоматичне вищипування волосся. Якість процесу епіляції безпосередньо залежить від кількості обертань барабанчика та кількості щипків пінцетів в секунду. Також цей показник безпосередньо залежить від того,наскільки близько до тіла пінцети захоплюють волоски.

Ті, хто хоча б раз користувався епілятором, неодмінно відзначать хворобливість процедури. Багато виробників вирішили цю проблему по-своєму, нагородивши епілятори різного роду пристосували, які допомагають хоча б трохи позбавити жінку від болю. Це можуть бути різного роду охолоджувачі,масажери і пристосування, що викликають розтягнення шкіри.

Якість епілятора також залежить і від фірми-виробника. В даний час жінки переважніше вибирають такі марки епіляторів як Braun, Rowenta і Philips.

Епілятор та секрети його використання - плюси і мінуси.

Найбільша перевага використання епілятора полягає в тому,що на відміну від гоління, ваше волосся тривалий час після процедури не ростуть, а якщо і відростають, то не настільки швидко і не такі жорсткі. Це відбувається тому, що пінцети висмикують волосок прямо з цибулини.

Другим чинником, який показує позитивну сторону епіляції, це можливість позбавитися від волосків, недостатньо довгих.Якщо при воскової епіляції ви повинні обов'язково дочекатися поки волоски не відростуть досить довгі, то за допомогою сучасних епіляторів ви зможете від них позбутися навіть тоді, коли довжина їх досягне навіть півміліметра!

Ще одна позитивна сторона використання епілятора полягає в тому,що регулярне використання епілятора призведе до відростання рідкісних і тонких волосків, що згодом зробить для вас цю процедуру не настільки болючою. Проте варто відзначити, що припинення використання цього електроприладу більш, ніж на півтора місяці, призведе знову до такої ж інтенсивності відростання волосків як була раніше,а також вони стануть набагато товщі і жорсткіші.

Поряд з позитивним аспектом використання епілятора є і негативна сторона.

По-перше, робити епіляцію боляче. У кожної людини больовий поріг різний, але все ж використання цього приладу може для однієї дівчини бути нестерпним в зоні бікіні, а для іншого - на ногах або руках. Для того,щоб трохи полегшити больові відчуття, вибирайте такий епілятор, у якого є функція охолодження.

Друга проблема, з якою може зіткнутися кожна жінка при використанні епілятора - це вростання волосся. Так як волоски після епіляції відростають ослаблені, то часом пробитися крізь шкірний покрив вони не можуть і тому вростають під шкіру, Сворачиваясь при цьому в клубочок.

Над цією проблемою вам потрібно попрацювати, тим більше що доступних засобів і методів щодо її усунення існує декілька. По-перше, деякі епілятори оснащені отшелушивающими насадками. По-друге, вам необхідно щодня здійснювати сухе розтирання і користуватися отшелушивающими скрабами, люфою. Таким чином,виконання щодня таких нескладних маніпуляцій повністю позбавить вас від цієї проблеми. У цьому випадку клітини шкіри перестануть наростати над волосяним фолікулом. Не варто усередині отшелушивать шкіру за допомогою підручних засобів в день епіляції. Пожалійте вашу шкіру, яка і так перенесла стрес від самої процедури з епілятором.Ще одне неприємне явище після епіляції - це роздратування шкіри, що виявляється появою червоних крапок на тому місці, де був вищипаного волосок. Таку проблему також вирішити цілком реально. Вам слід після процедури епіляції дезінфікувати шкіру, а саму процедуру епіляції проводите перед сном, так як у стані спокою шкіра швидше відновиться.Епілятор та секрети його використання. Вони полягають в тому, що перед самою процедурою шкіра повинна бути підготовлена ​​для максимальної комфортності проведення її. По-перше, якщо волоски на ваших ніг занадто довгі, то процес епіляції буде дуже болючим, і навпаки, якщо вони короткі. Тому слід поголити волосся перед епіляцією.Потім дайте підрости волоскам протягом чотирьох днів. Слід сказати про те, що видалення волосся за допомогою епілятора набагато ефективніше проводити після того, як ви поніжитися у ванній або приймете душ, і ваша шкіра буде распаренной.

Епілятор та секрети його використання - техніка епіляції.

Після того, як ви розпарити шкіру, побувавши в душі,починаємо процес епіляції. Після того, як епілятор включений і почав своє страхітливе дзижчання, встановлюємо його перпендикулярно шкірі ноги. Рух епілятора повинне бути протилежно росту волосся. При цьому вам доведеться терпіти біль, але постарайтеся пережити ці відчуття, тому що дуже скоро ви до них звикнете. Буде недостатньо того,що ви проведете епілятором по нозі знизу вгору один раз, оскільки відразу абсолютного видалення волосків не вийде. Тому проведіть їм ще кілька разів до тих пір, поки ви не перестанете відчувати хворобливі відчуття. Потім епіляційних наступний ділянку шкіри.

Епілятор як і всі прилади побутового використання вимагає певного догляду,який полягає в чищенні його за допомогою спеціальної щітки, що входить в комплект. Якщо в інструкції дозволено, то можна мити його насадки під проточною водою.

Якщо ви вперше використали епілятор, то процедуру необхідно повторити через кілька днів (2 рази на тиждень), бо після першого разу вони будуть рости ще досить швидко. Потім процедуру проводите з частотою 1 раз на тиждень, при цьому необхідно виробляти відлущування ороговілих клітин шкіри щотижня з метою уникнути вростання волосків під шкіру. Вже через пару місяців процедуру епіляції можна буде проводити один раз на три тижні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити