Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Чи можлива матеріалізація думок?

Про те, що думки мають особливу і досить сильною енергетикою і можлива їх матеріалізація уже говорилося дуже багато. І доказів тому в реальній, цілком матеріального життя безліч. Люди, що не володіють ніякими особливими екстрасенсорними здібностями, на своєму власному прикладі показують,що сила думки цілком матеріальна і може впливати на навколишню нас реальність і нас самих.

 

Особливо це стосується негативних думок. Повірте, матеріалізації думки цілком можлива. Світла, із зіпсованим з самого ранку настроєм, зайнялася прасуванням. Думки текли самі про себе і затекли вже досить далеко. «Зараз мене вдарить струмом,загориться праску, а потім ... »Стало себе шалено шкода, особливо на тлі картин палаючої квартири, виючих сирен, переляканих сусідів і стовпа маслянисто-чорного диму, що рветься з вікна. Сомнваетесь, що можлива матеріалізація думок?

Відвернувшись за наступною річчю, Світлана почула слабке потріскування і шипіння. Озирнувшись,побачила вже плазують по прасці язички полум'я, іскристий провід і димок, що піднімався до потоку. Паніка паралізувала мозок, і тільки Свєтін крик врятував ситуацію. Увірвався в кімнату чоловік зрозумів висмикнути вилку з розетки і накинути на праска підвернувся під руку ганчірку.

І праска, і прасувальну дошку купили нову.Але з тих пір Світу зареклася думати погане і гнала від себе думки про ожеледь, що підстерігає стареньку маму, або про величезний КАМАЗі, вже мчить назустріч легковику чоловіка. Вона на власному досвіді дізналася, що таке матеріалізація думок. Навпаки, позитивними мріями і роздумами притягувала до себе і родині щастя та благополуччя.Для вчених вже давно немає сумнівів у фізичній, матеріальній природі думки. Але яким чином можлива матеріалізація думок в цілком фізичні і доступні навіть для пересічного обивателя форми досі досконально не вивчена. Висунуто кілька версій цього механізму, але поки жодна з них не отримала ні грунтовного підтвердження, ні остаточного спростування. Але безперечно одне - наші думки формують наше майбутнє, або кажучи іншими словами - думками ми самі собі творимо майбутнє.

Для успішного будівництва благополучного майбутнього, інтенсивного особистісного зростання психологи-практики пропонують наступні методи матеріалізації думок:

1. Згадай три бажання, а краще 33.Бажання повинні бути заповітними, але цілком реалізованими. Потім місяць, день у день, вранці і ввечері, простим олівцем на чистому аркуші паперу пишіть одне бажання. Це просто, навіть примітивно. Але це тільки здається. Якщо спробуєте, то дізнаєтеся, що це досить важко - 21 разів двічі на день цілий місяць писати одне і те ж. Тим більше,що не можна писати «на автоматі», а потрібно думати про бажання, малювати в уяві картинки про його реалізацію.

2. Перед сном рахувати від 100 до 1. І на кожному десятку «прокручувати» в уяву своє бажання в яскравих фарбах і дрібних подробицях. Теж вправу не з легких.Після робочого дня і відпочинку по господарству рідкісна жінка встигає переглянути кіно про мрію три-чотири рази. У кожному разі, це дасть суттєву економію на снодійних.

3. Щоб матеріалізація думок була успішною, мрія має бути конкретизованої. І чим точніше і більш продумано будуть подробиці, тим легше їй здійснитися. Якщо ваша мрія - особистий автомобіль, то придумати треба не тільки марку, але і колір, дизайн салону і навіть малюнок протекторів. Причому не варто міняти свої переваги п'ять разів до дня. Мрія заплутається і відмовиться від виконання.

4. Якщо вам потрібні гроші, то мрійте про дуже великій кількості. Але головне ж не гроші,а куди ви їх збираєтеся витратити. Саме це важливо для матеріалізації думок. Тому частіше грайте в гру «Витратити мільйон». Завдання - витратити валізу грошей за добу. Ваші дії?

5. Приклейте стікери з написаними на них бажаннями по всій квартирі. Натикаючись на них поглядом, ви будете нагадувати собі та долі про те, що чекає вас попереду. До речі, це відмінний метод запам'ятовування іноземних слів, якщо одна їх ваших мрій - досконалий іноземний.

6. Намалюйте свою всесвіт. Природно, в центрі - ви, тобто фото, на якому ви посміхаєтеся і всіляко задоволені життям. Це важливо для матеріалізації думок. А у вашій орбіті все,що ви хочете - від квитка на середземноморський круїз до кращого чоловіка на землі. Кількість бажань не обмежена.

Плакат із всесвітом потрібно повісити на почесному, але не прохідному місці, наприклад, над ліжком. Ви повинні її бачити якомога частіше, але не потрібно, щоб її бачили люди-заздрісники і насмішники.

Періодично розглядайте плакат,надаючи увагу кожному елементу щоб відбулася матеріалізація думок. Якщо яка-небудь мрія збулася, відкріплюйте картинку і чіпляйте іншу, ще більш значуща.

7. Ще одна матеріалізація думок в наступному. Біля великого дзеркала прикріпіть аркуш із написом «Саме ця краса рятує світ!» Або щось в цьому дусі.Таке дзеркало швидко переконає вас у неперевершеності, підвищить самооцінку і додасть бадьорості і впевненості у своїх силах на шляху досягнення мрії.

Додати коментар


Захисний код
Оновити