Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вибираємо подарунок і поздоровлення з ювілеєм 55 років жінці!

Безсумнівно, поздоровлення з ювілеєм 55 років жінки повинно бути не менше урочистим, ніж саме свято! Ще б, адже за плечима іменинниці колосальний життєвий досвід довжиною в більш ніж половину сторіччя, однак, про роки в цей день краще не згадувати - жінка завжди молода душею.

Так, якщо ви запрошені на такий День народження,слід заздалегідь підготуватися до цього свята. Потрібно вибрати гідний подарунок, підібрати потрібні слова, допомогти з організацією торжества, якщо необхідно, адже ці клопоти коштують чималих зусиль.

 

Почнемо, мабуть, з подарунка! У цьому віці у жінки, найчастіше, вже є все, однак існують презенти, які ніколи не бувають зайвими.Золоті прикраси, наприклад, є воістину універсальним подарунком для подібного роду урочистості. Кільце, браслет, сережки або ланцюжок з кулоном стануть відмінним доповненням до вашої уваги, адресованому винуватиці торжества.

Посуд теж може стати гарним подарунком для ювілярки. Дорогий чайний сервіз,або набір вишуканих келихів цілком підійдуть як презент, оскільки більшість жінок поважають такого роду речі.

Багато пані в цьому віці особливо зациклені на своїй зовнішності, оскільки роки беруть своє, а колишня краса поступово в'яне. Так,набір якісної косметики стане чудовим подарунком для представниці прекрасної статі, за допомогою якої вона зможе призупинити процес старіння, або ж приховати його прояви.

Путівка до моря або ж абонемент в спа-салон подарують винуватиці торжества масу позитивних емоцій, завдяки яким вона зможе відпочити тілом і душею.Не відмовляйте жінці в таких приємних моментах, якщо ви володієте можливістю здійснити це.

Підібравши подарунок, слід задуматися про привітаннях. Не скупіться на добрі слова, готуючи урочисту промову. Жінка любить вухами незалежно від віку, тому компліменти і слова подяки - це кращі рядки,якими ви зможете прикрасити свою вітальну листівку. Підкресліть, що іменинниця така ж гарна і молода, як і раніше, що її бадьорості та оптимізму завжди можна позаздрити. Повірте, такі слова значать дуже багато для жінки, яка вже розміняла шостий десяток років!

В якості приємного сюрпризу, можна підготувати святковий сценарій ювілею 55 років жінці, яка в цей день зустрічає гостей. Кілька невигадливих конкурсів з дрібними призами, пара-трійка тематичних віршів, адресованих ювілярці, перетворять свято в грандіозне і запам'ятовується вистава, на якій не буде нудно. Повірте, що такий знак уваги буде гідно оцінений не тільки винуватицею торжества, але і всіма, хто зібрався за святковим столом!

Додати коментар


Захисний код
Оновити