Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Переїзд на постійне місце проживання

Переїзд це хвилювання, неспокій безліч холопот, а досить часто ще й обмежений запас часу. Людині доводиться залишати насиджене місце, зібрати речі, а ще подбати про те, щоб доставити їх в цілості, не забути нічого цінного і не брати з собою зайвого. Для безлічі людей переїзд на нове місце проживання є істинним кошмаром, уникнути якого не можна, а змиритися з ним важко. Однак існують способи, які здатні полегшити працю, у разі якщо дотримуватися певної системи.

 

Транспорт

На самому початку необхідно знайти машину, яка здатна вмістити в себе дрібні коробки,і величезні шафи. Саме від того, наскільки відповідально підійдете до підбору транспорту, залежить те, в якому стані приїдуть ваші речі. Обов'язково оціните обсяг речей, які слід перевезти з одного місця в інше. У разі якщо їх мало, то, можливо, вам вистачить маленької «газельки». Але у випадку якщо перевезти слід великий обсяг речей,то буде потрібно кілька машин або одна і та ж машина повинна буде перевозити кілька разів.

Подбати слід не тільки про підходящої машині і надійних водіїв, а й про те, яким саме чином переносити важкі і великі предмети, як завантажувати їх, а після розвантажувати. Можливо, вам з радістю погодяться допомогти близькі друзі.У разі якщо друзів немає, то можна скористатися послугами перевіреної фірми, яка має багатий досвід в даній області. Компанія повинна бути обов'язково надійною, щоб перевірити це, слід пошукати відгуки про фірму, до послуг якої хочете вдатися.

Пакуємо речі

Даний етап вважають найбільш складним. Речей, в переважній більшості випадків,виявляється істотно більше, ніж нам здавалося. Адже якщо вірити статистиці, то людина постійно користується тільки 50% речей, які має. З цієї причини переїзд є ще й чудовим приводом позбутися від усього непотрібного. Без найменшого жалю викидайте все, що вам не потурбувалися останні півроку. Деякі знахідки,можливо і порадують вас. У разі якщо це не втрачений рік назад паспорт або цінні речі, то вони вам просто не потрібні. Можна роздати, продати або ж просто винесіть на смітник.

Запам'ятайте одне важливе правило, великі речі слід перевозити разом з великими, а дрібні, особливо це стосується тендітних, упаковуйте обов'язково окремо.Не можна перевозити сервант, не виймаючи з нього дорогий кришталь.

Будьте послідовні

У більшості випадків переїхати необхідно за один день. Але абсолютно неможливо зробити це з меншими втратами, у випадку якщо не дотримуватися певної системи. Пам'ятайте, що спочатку перевозять великі речі, до таких відносять, ліжка, шафи, дивани, столи,крісла. Дрібниці перевозять в останню чергу. Особливо цінні речі не можна складати разом з усіма, переважніше повернутися за ними окремо.

Не втрачайте речі

Досить часто в процесі переїздів зникають фамільні книги, ложки, одяг. Для того, щоб такого не сталося, щоб ви не переплутали коробки, нічого не забули і не пошкодили,складіть докладний перелік усього, що вам потрібно перевезти. Старанно упакуйте речі, відповідно до переліку, і не забудьте підписати коробки, так вам буде істотно легше розпаковувати вміст, а ще запишіть їх чисельність. Так ви будете впевнені, що всі, наприклад п`ять коробок з цінними інструментами доставлять за вказаною адресою, Та й до того ж це легко буде перевірити.

Нова квартира

Вельми часто перед переїздом до нової оселі, вчиняють ремонт або роблять генеральне прибирання. Під час переїзду, вантажники принесуть з вулиці багато пилу і бруду, тому відкладіть прибирання на той час, коли розставите всі речі по своїх місцях. При цьому не забудьте повернутися в старе житло,перевірити, чи не завалялася десь важлива деталь від комп'ютера або іншої цінної техніки, чи не забули ви пристойну суму грошей в старому схованці. Так як часто люди влаштовують схованки під підлогою або під ванною, а при переїзді забувають про них. При цьому перевірити всі наявні тайники слід до того, як в стару квартиру в'їдуть мешканці.Ну і звичайно ж не забудьте привести ваше житло в пристойний вигляд. Винесіть сміття, підметіть підлогу, вимкніть світло, газ, воду, щоб не відбулися які-небудь непередбачені ситуації.

Слід бути готовим до того, що при переїзду на інше місце проживання можуть виникнути позаштатні ситуації. У випадку якщо у ви утримуєте домашніх тварини,то завчасно подумайте про те, як і в чому саме станете перевозити їх, так, щоб не злякати і не нашкодити, продумайте і то з ким ви залишите їх на час, поки їздите з одного будинку в інший.

У разі якщо у вас є можливість розтягнути переїзд на кілька днів, то неодмінно скористайтеся нею.Адже в такому випадку ви зможете не поспішати, а отже будете менше панікувати. Важливо не тільки підходити до переїзду грамотно, але і шукати переваги у даній події. Так як нове житло несе серйозні зміни. Можливо ви знайдете своє щастя, будьте готові до цього, і тоді жаліти про переїзд не доведеться.

Додати коментар


Захисний код
Оновити