Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Що допомагає і заважає нашій відпочинку

Людина звикає цілими днями крутитися, вирішувати робочі і домашні завдання і раптом в один момент не потрібно нічого робити або вже виконали всю роботу, а може, у вас вихідний, або прийшов час відпустки. Після певного часу вам стає не по собі від того, що доводиться байдикувати, і нічим себе зайняти.У таких випадках зовсім не дивно, що ви з радістю повертаєтеся до роботи, але при цьому немає відчуття, що відпочили. Адже ви і насправді зовсім не відпочивали. Про те, що допомагає і заважає відпочинку, ми розповімо вам у даній статті.

 

Безліч сучасних людей під словом «відпочинок» розуміють виключно відсутність роботи.Однак це абсолютно не означає, що в процесі відпочинку вони розслабляються душею і тілом.

Що ж заважає відпочинку?

Що таке «активний відпочинок»? Це до прикладу, тренажерний зал і турпоходи. Але поки ви досягнете фінішу, ви неодмінно втомитеся. Поза сумнівом, для здоров'я це корисно, проте навряд чи після цього ви відчуєте себе відпочив.Тому активний відпочинок це «страва» виключно на любителя.

Перше місце за «відпочинку» впевнено тримають за собою комп'ютери. Адже достатньо просто зайти в «Скайп» або в «аську». Деякі люди сидять там цілу добу, але навряд чи вони цілодобово там працюють. Зависають на сайтах, грають у різноманітні ігри, спілкуються з цікавими людьми.Вони активно просто завантажують мозок інформацією, а отже, абсолютно не відпочивають.

Деякі віддають свою перевагу телевізору. Мої знайомі примудряються не вимикати телевізор цілий день, періодично перемикаючи канали в пошуках чогось цікавого. А адже телевізор - це теж потік інформації, та й до того ж часто негативного характеру.Книги, поза сумнівом, є хорошим способом розслабитися, лежиш собі без турбот і клопотів з книгою в руках, читаєш, але мозок знову завантажується.

Наприклад, щоб відпочити, ви покликали гостей або самі пішли в гості. Ви замислювалися над тим, скільки енергії витрачається на звичайне спілкування? Людина рідко бажає бути емоційним донором,але сам активно шукає енергетичного підживлення. З цієї причини вам слід бути готовим до того, що у відповідь на ваше ниття подруга стане скаржитися на свої проблеми або почне вас вчити життя. Отже, відпочити і розслабитися не вийде.

У випадку якщо у вас побачення з чоловіком,то доведеться бути напоготові і контролювати кожне слово і рух, щоб не сказати зайвого і не зробити щось не так.

Секс теж є приємним проведенням часу, але, тим не менш, він - зовсім не відпочинок. Хто б що не говорив, але переважна більшість людей, після сексу відчувають себе, немов вичавлений лимон, незважаючи на,те що в позитивному ракурсі.

Точно так само йдуть справи з походом на яке-небудь розважальний захід, танці, в театр і т.д. Вам доведеться весь час спілкуватися, контролювати себе, стежити за діями. Ви можете отримати від усього цього безліч позитивних емоцій, але не відчуєте себе відпочив людиною.Багато сучасні люди розслабляються за допомогою спиртних напоїв, проте це просто ілюзія. Адже скоро все повернеться на свої місця, і ви виявите масу невирішених проблем, плюс похмілля.

Відпустка - теж не вихід з положення. Так як коли ви залишитеся без звичних занять, ви станете відчувати себе немов не в своїй тарілці. Деякі люди під час відпустки копають грядки на дачі або затівають ремонт у квартирі. Але хіба це нормальний відпочинок?

А якщо віддати свою перевагу «пальмам, сонцю і воді»? На перший погляд, це ідеальний варіант для відпочинку. Але, тим не менш, в процесі доведеться періодично напружуватися. Адже спочатку вам мають збори в дорогу, після -сама дорога, знайомство з сусідами, облаштування на новому місці. Ви станете їздити на екскурсії, що-небудь організовувати, стежити, щоб дитина не потонув у морі і багато інше. Можливо, з часом, вас стане напружувати сонце або погане харчування. Тому можете відразу забути про повноцінний відпочинок.

Що ж допомагає відпочинку? Допомогти може музика, вибираєте ту, яка вам подобається, включаєте, сідайте в крісло або лягайте на диван. І насолоджуйтеся.

Крім того, під музику можна проводити медитацію. В даний час є великий вибір релаксаційних методик. Переважно підібрати таку методику, яка здатна розслабити тіло і відключити свідомість.Для цього слід довго тренуватися або ж записатися на спеціалізовані курси, але воно того варте.

Хороший результат забезпечать прогулянки на природі (парк, сад, ліс). Але тільки на самоті, без собаки, без коханої людини або подруги. Природно, в такому випадку необхідно вибирати безпечні місця,де є стежка або ж зручна доріжка. Де вам не доведеться бояться, що хтось на вас нападе. Але всі ми різні, не виключено, що комусь, для розслаблення, найкраще сходити на концерт важкого року або відвідати на дискотеку або взяти участь в якомусь експерименті, з виживання в екстремальних умовах.

Тепер вам відомо,що допомагає і заважає повноцінному відпочинку. Головне, щоб в кінці відпустки ви відчули, що отримали заряд бадьорості і добре розслабилися.

Додати коментар


Захисний код
Оновити