Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як зробити так, щоб кіт ужився з собакою

Як зробити так, щоб кіт ужився з собакою? - Задають питання багато господарів, які так і не змогли визначитися зі своїм домашнім улюбленцем.

У деяких сім'ях виникає ситуація, коли жінка більше любить кішок, а чоловік без розуму від собак. Або ж дитина дуже просить завести маленького котика, коли в будинку вже є собака.Такі сім'ї стають на порозі проблеми. Дійсно, кішка з собакою не плекають один до одного особливої ​​симпатії. Більше того, ці дві тварини зазвичай один раз і на все життя вибирають собі одного господаря і дуже ревниво ставляться до появи ще одного потенційного улюбленця.

Крім цього кішки і собаки територіальні тварини,які хочуть бути одноосібними господарями на ваших квадратних метрах. Відчуваючи загрозу з боку іншої тварини, кішка або собака будуть активно захищатися.

 

Відразу зробимо застереження: всупереч розхожій думці кішка і собака не є природними ворогами. У них немає вродженої ненависті один до одного, що доведено безліччю прикладів.Агресивними їх робить середовище проживання, необхідність боротися за життя і шматок хліба, тобто м'яса.

Оптимальним варіантом для запобігання конфлікту є, як казав Остап Бендер «... спільне виховання підлог з комплексного методу». Говорячи нормальним російською мовою, кішка і собака ніколи не будуть конфліктувати між собою,якщо вони виросли разом. Бачачи перед собою щодня маленького кошеняти, цуценя звикає до нього, як до члена власної родини. Вони їдять разом (тобто миски стоять поруч), граються, сплять і т.д. Така ідилія доходить до того, що собака починає захищати свого кота від його ж побратимів.

Проте життя не завжди прагнути до ідеальних варіантів.Зазвичай думка завести інша тварина відвідує тоді, коли в будинку є вже один доросла особина іншої породи. Однак тут Природа також передбачила певні поблажки. Кращим варіантом буде, якщо ви надумаєте завести маленького цуценя, коли в будинку є доросла кішка. Саме кішка,проснувшийся материнський інстинкт якої допоможе прийняти нового члена сім'ї. У цьому випадку кішка сама візьметься за виховання підростаючого покоління, буде в міру потурати його прагненню до гри, навчить його їсти, ходити в туалет і т.д.

Як зробити так, щоб кіт ужився з собакою, якщо у вас вже є дорослий кіт? Варіант, звичайно, гірше,ніж з кішкою, але все одно не критичний. Просто на перших порах щеня отримає кілька разів лапою по «п'ятачку» в якості уроків «дідівщини». З часом є всі шанси, що кіт звикне і буде ставитися до цуценяти нейтрально. На першому знайомстві краще притримати цуценя, яке по своїй безпосередності може побігти до кота стрімголов. Кот,природно, оцінить це як напад, і вийде бійка, точніше побиття.

У даному випадку не потрібно робити з себе миротворця. Кот з часом сам зацікавиться новим жителем і піде на контакт. Пам'ятайте, що коти - це дуже норовливі тварини, яких бажано не примушувати ні до яких дій. Коли до кота дійде,що щеня не представляє для нього ніякої небезпеки, все стане на свої місця.

Що стосується харчування, то природно воно має бути у кожного різний. Більше того, необхідно розвести миски кота і собаки подалі один від одного. Присікайте спробу цуценя залізти в миску до кота, хоча він і сам з успіхом це зробить.Також необхідно відвести різні місця для відпочинку, хоча за природою кіт і собака в принципі сплять у різних точках кімнати. Можливо з часом вони будуть ділити одну загальну коробку, але на перших порах цього робити не варто.

Трохи складніше, коли ви намагаєтеся навести будинок кота, коли вдома вже є доросла собака.Позитивні шанси на успіх є тільки в тому випадку, якщо це маленьке кошеня, а собака не агресивна. У разі дорослого кота ймовірність дружби практично зводиться до нуля. З маленьким же кошеням собака може потоваришувати, якщо того і не схопить інфаркт від постійно знаходиться поруч величезного волохатого чудовиська. Постарайтеся,щоб перший час кошеня бачив собаку тільки здалеку, можливо він звикне до зовнішнього вигляду пса, і процес спілкування перейде на більш тісний рівень.

Постарайтеся, щоб перший час (близько 2-3 тижнів) кіт і собака не залишалися одні в квартирі, хіба мало чого трапитися. Беріть з собою цуценя чи кота на прогулянку або в магазин.В крайньому випадку просите кого-небудь, щоб побув ці кілька годин з тваринами. Оберігаючи, так би мовити, щоб уникнути повного розгрому вашої квартири за відсутності у підопічних взаєморозуміння.

Підіб'ємо підсумки нашого діалогу і сформулюємо кілька загальних правил, як зробити так, щоб кіт ужився з собакою:

1.Ніколи не примушуйте тварин знайомитися один з одним. Вони самі поступово розберуться і розмежують сфери впливу.

2. Годувати кота і собаку обов'язково потрібно з різних мисок. Найкраще поставте їх в різних кутах кухні і насипайте в них їжу одночасно.

3. Місце для відпочинку також повинно бути різне.

4.Не виділяється серед кота чи собаки улюбленця. Ідеальний варіант, коли у кожної тварини буде свій певний господар, тоді у них відпаде необхідність битися за любов і ласку.

5. Покарання та заохочення повинні бути однакові для обох тварин. Не можна прощати провину,так як це відразу ставить тварина на сходинку вище по відношенню до іншого.

Додати коментар


Захисний код
Оновити