Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Десятка найбільш некрасивих ніг Голлівуду

Десятка найбільш некрасивих ніг Голлівуду - не найприємніший рейтинг, але публічних людей прийнято розглядати абсолютно з усіх боків.

Як показує практика, зірка - це поняття загальне, абстрактне. Коли зірок починаєш розглядати трохи пильніше, то відразу ж виявляються недоліки в поведінці, зовнішньому вигляді, манерах і т.д.

Рідко кому вдається бути прикладом у всьому, можливо тому існують рейтинги за окремими номінаціями. У нашому випадку предметом пильної уваги будуть ноги, тобто ті частини тіла, які привертають до себе достатню увагу шанувальників і преси.

 

Невідомо як, але на десятому місці нашого антирейтингу виявилася Анжеліна Джолі.Можливо проблема полягає в тому, що допіру красуня досить сильно схудла. Худорлявість загалом актрисі до лиця, але от окремо взяті частини тіла, на думку багатьох, програли. Зокрема ноги актриси стали на вид тонкі і крихкі, що не в'яжеться з попереднім зовнішнім виглядом актриси.Хоча сама місіс Джолі на цьому сильно не заморочується і прекрасно себе почуває.

Наступною незвичайної гостею хіт-параду некрасивих ніг стала Крістіна Агілера. Говорячи про загальну красі співачки, не можна теж саме сказати про її ногах. Доповнює не надто шикарне враження від ніг і любов до балеткам на низькій підошві.Таке взуття ніколи не зробить ноги стрункішими і рівніше. Раніше стилістам вдавалося за допомогою нарядів і високих каблуків трохи приховувати форму ніг, але останнім часом це все важче і важче.

Мішель Трахтенберг (Дон Саммерс в телесеріалі «Баффі - винищувачка вампірів») займає восьме місце нашого рейтингу. Ноги актриси хоча й високі,проте відчувають гострі проблеми з рельєфністю. Гримерам серіалу довелося свого часу грунтовно попрацювати, щоб хоч якось виставити такі ноги на показ. Хоча сама Мішель особливо не зациклюється на своїх колонах, вибираючи вбрання за своїм смаком.Десятка найбільш некрасивих ніг Голлівуду пропонує нам на сьомому місці всім відому Періс Хілтон. Важко знайти нішу шоу-бізнесу та світського життя, де б не засвітилася володарка багатьох мільйонів доларів і не дуже красивих ніг. Швидше за все Періс вважає, що її сорок третього розмір взуття, помножений на форму «Х» самих ніг,повинен потьмяніти у світлі її походеньок. А може їй просто наплювати на все це, купаючись в своїх мільйонах. Як би там не було, Періс Хілтон спеціально носить туфлі тільки на високих підборах і частенько спеціально схрещує ноги на публіці.

Шосте місце впевнено займає Алісія Кіс. Співачка в стилі соул і блюз з нами напевно не згодна,так як вважає свої повненькі ноги цілком симпатичними. З цим можна посперечатися, а от проти 14 штук «Греммі» співачки у нас аргументів не знайдеться.

На екваторі хіт-параду п'яте місце окупувала Сара Джессіка Паркер (Керрі Бредшоу з серіалу «Секс у великому місті»). Не знаємо, чи може бути у американських чоловіків таке почуття прекрасного,але з такими ногами актриса явно не тягне на переможницю рейтингу «Найсексуальніша жінка». Хоча справедливості заради варто відзначити, що природні недолік у вигляді досить худорлявих і не дуже рівних ніг актриса дуже вміло приховує, підбираючи відповідний фасон взуття. Приємно,коли достатня кількість розуму допомагає нейтралізувати недостатня кількість краси.

Дизайнер і Актриса Уїтні Порт сміливо заходить зі своїми ногами на четверте місце рейтингу. Їй напевно ніхто не говорив, що занадто худорляві ноги не можуть добре виглядати. Може бути заважає занадто сувора дієта, може бути мати-природа підвела,а може бути є проблеми зі здоров'ям? Сказати важко, але ми б на її місці точно не виставляли такі ноги на загальний огляд.

«П'єдестал пошани» почнемо з третього місця Лейтон Містер (Блер Уолдорф, телесеріал «Пліткарка»). Різнобічна дівчина м'яко скажемо обдурила свого глядача. Шанувальниці Блер Уолдорф з подивом виявили,що в оригіналу (тобто у Лейтон) ноги не такі вже довгі і стрункі, як на екрані телевізора. При цьому актриса не докладає особливих зусиль, щоб приховати це, навпаки любов до міні-спідниць і взуття на невисокому каблуці всіляко підкреслює короткі і не дуже привабливі ноги.

Актриса Міша Бартон займає друге місце,хоча і не повністю по своїй волі. Наслідком проблем зі здоров'ям став тривалий курс лікування в клініці, після якого актриса помітно набрала кілограми. Зайва повнота звела нанівець зовнішній вигляд ніг актриси, які й раніше не могли похвалитися довгою. Бажаємо Міші Бартон скоріше знайти колишні кондиції,в яких її ноги виглядали куди симпатичніше.

«Переможницею» нашого хіт-параду стала Келлі Осборн. Напевно дочка знаменитих батьків в кінці-кінців захотіла стати дорослою і серйозною дамою. Вона хоче звести всі татуювання, помітно схудла і докладає зусиль для того, щоб виглядати добре.Тільки от зовнішній вигляд ніг Келлі залишає бажати багато кращого. За такі ґрунтовні ноги важко сказати природі «спасибі», хіба що ви не штангіст-професіонал.

Підводячи підсумки, маємо наступну картину - десятка найбільш некрасивих ніг Голлівуду:

1-е місце - Келлі Осборн.

2-е місце - Міша Бартон.

3-е місце - Лейтон Містер.

4-е місце - Уїтні Порт.5-е місце - Сара Джессіка Паркер.

6-е місце - Алісія Кіс.

7-е місце - Періс Хілтон.

8-е місце - Мішель Трахтенберг.

9-е місце - Крістіна Агілера.

10-е місце - Анджеліна Джолі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити