Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Пірсинг губи

Пірсинг губи - модна сучасна процедура. Історія пірсингу губи налічує безліч років, оскільки почалася ще в давнину. У ті далекі часи пірсинг був ознакою проведення певних ритуалів, у ще він застосовувався при різних обрядах.

 

В даний час, в країнах Європи, в більшості випадків,любить пірсинг губи саме авангардна молодь. Приміром, емо, які завжди бажають виділятися з загальної маси, а тому й вибирають для цього такий вид прикраси тіла. Крім того в ефіопських племенах і сьогодні застосовують пірсинг губи при обрядових церемоніях. Але є й інше значення пірсингу,так у деяких племен Африки пірсинг губи говорить про заміжжя жінки. Після проколу губи в отвір вставляють спеціальний металевий стрижень.

Особливості

У процесі коли майстер робить пірсинг губи і прокол по центру або збоку, все залежить від обраного вами місця розташування пірсингу. При бажанні,його можна зробити як у вертикальному положенні, так і в горизонтальному.

При вертикальному пирсинге еталоном вважається вертикальний прокол, який виконаний по центру губи, від нижньої межі і до центральної точки зверху.

В якості прикрас при даному виді пірсингу застосовують лабрет, товщина стержня становить 1,6 міліметра,а довжина варіюється від 6 і до 20 міліметрів. Щоб правильно підібрати розмір прикраси потрібно обов'язково враховувати товщину губ.

Горизонтальний пірсинг увазі глибокий її прокол, який виконаний паралельно губі. Прокол при пірсингу губи гоїться від двох і до чотирьох тижнів, залежно від особливостей організму.При горизонтальному виді пірсингу, час загоєння губи збільшується, особливо в тих випадках, коли в місце проколу постійно потрапляє слина, що містить в собі масу бактерій.

Важливо: прикраси, застосовувані для пірсингу губи, обов'язково повинні бути зроблені з гіпоалергенного матеріалу. У переважній більшості випадків,для виробництва прикрас застосовують титан.

В даний час. модним є установка колечок маленького діаметру. Вважають, що дане прикраса додає сексуальності й привабливості. Але, щоб установка даної прикраси не створила проблем із зубами, колечко необхідно розташовувати таким чином, щоб його внутрішня частина знаходилася між зубами. Якщо не вдалося це зробити,тобто ризик руйнування емалі зубів, з причини постійного їхнього зіткнення з прикрасою.
Після пірсингу
Після пірсингу можливе виникнення певних проблеми, які будуть триває весь період загоєння губи.
По-перше виникає необхідність в певній дієті, якщо її не дотримуватися,то сильно зростає ризиком інфікування місця проколу.
Слід пам'ятати і про те, що в порожнині рота присутній простору безліч бактерій, які можуть призвести до запалення місця проколу.
Після того як завершений пірсинг губи протягом перших чотирьох годин необхідно утриматися від їжі, куріння, прийому спиртних напоїв. Після вказаного часу можна їсти молочні продукти, каші, випічку, фрукти (винятком є ​​цитрусові).
Сильно обмежується вживання всіх кислих, гарячих, гострих, холодних страв, а ще твердої їжі.
Ця щадна дієта повинна дотримуватися весь період загоєння губи.Для прискорення процесу загоєння проколу потрібно на певний час відмовитися від куріння і прийому спиртних напоїв. А ще не можна цілуватися і займатися оральним сексом, оскільки це травмує місце проколу і загрожує серйозною інфекцією.
Пірсинг губи тягне за собою зміну дикції людини. А ще до прикрих недоліків слід віднести те,що може виникнути свищ, але це зустрічається рідко. Щоб процес загоєння пройшов безболісно слід суворо дотримуватися рекомендації майстрів по відношенню до харчування, гігієни рота і так далі.
Крім того слід систематично обробляти місце проколу за допомогою антисептиків розчинів. У більшості випадків, майстри призначають трьох-чотирьох разове промивання проколу і полоскання рота, за допомогою спеціальних антисептичних розчинів, які містять хлоргексидин. А саме, «Перідекс», «Стоматидін», «Лізоплак» і багато інших. Зазначені кошти успішно перешкоджають розмноженню бактерій, знижують роздратування місця проколу, а ще добре знижують ризик виникнення інфекцій.

Додати коментар


Захисний код
Оновити